Nežádoucí účinky kurzů Stát se MUŽEM/ Být ŽENOU

Pro muže:

       

- Možná Vaše touha po svobodě nebude kvitována s radostí. Některé ženy chtějí mít doma ochočeného muže a udělají všechno pro to, aby ho přesvědčily, že tak to má být.
-S příchodem mužské energie se může stát, že budete chtít změnit věci, které jste dosud udržoval ze zvyku nebo ze strachu.
- Pokud jste se dosud vyhýbal konfliktům, může se stát, že budete více konfrontován s tím, čeho se bojíte. Ale bude to stát za to.
- Možná si budete muset projít opožděnou pubertou.

Pro ženy:

       
- Pro ženy je to celé daleko náročnější. Když jste se naučila přežít v mužské energii, může návrat k ženské energii vnější situaci zhoršit. Proto je třeba v reálném životě používat to, co se naučíte na kurzu, jen postupně a krok za krokem.
- Aby se muž stal MUŽEM, musí projít etapou Muže. V této fázi si může potřebovat dokazovat svou moc, může honit ženský a začít se chovat jako puberťák. Pokud to ale zvládnete, zažijete pak přítomnost MUŽE, který dokáže obejmout tak, že se v něm rozplynete. – Celý proces odevzdání se je velmi bolestivý pro všechny naše strachy. Útěchou Vám budiž to, že není třeba se odevzdat napořád a úplně. Můžeme se to učit postupně krok za krokem.

Pro vztahy:

       
- Pokud je daný vztah v podstatě mrtvý, může ho kurz „dorazit“.
- Tyto kurzy nejsou určeny primárně pro ochranu vztahů. Cílem je, aby muž byl více MUŽEM a žena více ŽENOU. Pokud v daném vztahu se začnou cesty rozcházet, může toto kurz urychlit.
Na druhou stranu v jednom z pokračujících kurzů se naučíte Resuscitaci lásky, což je technika na oživení lásky ve vztahu.

       
       
Zde jsou informace o navazujících kurzech
       
       
Nebo se můžete na kurz rovnou přihlásit.
       
       
       

(c) MUDr. Martin Daniel, 608038825, danielma@seznam.cz