QRAK - quark reiki atomic kundalini

QRAK - léčivý systém

1. stupeň je již zítra, 6.12., od 18 hod. a je zdarma.
Místo konání: Praha, Pernerova 293/11
Rony Irianto – tvůrce této metody přijel do Čech a dostal jsem tu výjimečnou příležitost ho uvítat v Duhovém světě, Pernerova 293/11, Praha.
Dle Ronyho existují dva druhy energie - naturální a kultivovaná. Dosavadní energetické systémy, i reiki, pracují s naturální energií. S kultivovanou = očišťující energií pracuje až QRAK. Díky tomu se nedá předávkovat a má další výhody.
QRAK je nová metoda na ovládání kultivované vesmírné energie, která není spojená se žádným náboženstvím. Vznikla v Indonésii, jejím zakladatelem je pan RONY IRIANTO, který je také Velmistrem Reiki Usui (Japonsko), Velmistrem Reiki Tumo (Tibet) a Velmistrem Reiki Kundalini. V Praze začal QRAK existovat od roku 2006.
Cesta k ovládání metody QRAK je velmi prostá. Je to cesta iniciace. Iniciace je proces očisty, odblokování, narovnání a posílení dráhy energie adepta. Samotnou Iniciaci provádí zakladatel QRAK - Velmistr RONY IRIANTO ve dvou etapách. První – základní etapa je bezplatná. Ti, kteří mají zájem dále zvyšovat své znalosti o QRAK, mohou pokračovat ve druhé etapě (bude na stejném místě 7.12. od 18 hod, za cenu 1800 Kč, sleva 50% pro důchodce a studenty). Po absolvování druhé – pokročilé etapy, je praktikující QRAKu již schopen uskutečňovat své záměry pomocí své mysli. Jednou za čas se praktikující společně scházejí, aby sdíleli své nově nabyté zkušenosti a vyjasnili případné nejasnosti.
Kultivováním vlastností kvarků se zvyšuje jejich energetická síla, jejíž pomocí může každý ovlivnit a přetvářet realitu. Některé z věcí, jež je možno pomocí této metody uskutečnit zní až neskutečně. Praktikující QRAKu mohou například pomocí 3.oka nahlédnout svou minulost i budoucnost nebo komunikovat s čímkoli pomocí nejniternější části srdce.
Reiki pracuje na atomární úrovni, QRAK jde hlouběji a vychází z úrovně kvarků.
Já sám jsem QRAKem nadšený, hlaste se rychle, protože počet míst je omezený.

(c) MUDr. Martin Daniel, 608038825, danielma@seznam.cz
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat