Stát se MUŽEM – informace pro muže

       Nebylo by úžasné v sobě cítit více energie ? Být silnější a větší ? Vnímat, jak se na mě ženy dívají se zalíbením, aniž bych se snažil ? Vědět, že dokážu i to, na co jsem si nikdy dříve netroufl ?
       Neslíbím Vám, že tohle se stane hned. Takové zázraky nedokážu. Ale už po jednom kurzu možná začnete cítit náznaky. Možná se najednou Vaše žena zklidní. Možná ji dokážete více usměrnit. Možná jí dokážete víc dát to, o čem celou dobu mluvila a Vy jste nevěděl, co tím myslí. Možná si začnete všímat zálibných pohledů žen. Možná se jen budete cítit o něco víc MUŽEM.


Kdy určitě jít na kurz:

       
- Když Vám někdo říká, že nejste dost muž.
- Když cítíte, že Vám něco chybí ke spokojenosti.
- Když se Vaše děti neumí bránit.
- Když je Vaše žena nespokojená nebo dokonce „neví, co chce a nedá pokoj, dokud to nedostane“
- Když Váš ženy vždycky oškubou (jakkoliv)
- Když chcete navázat vztah a nevěříte si
- Když nepřitahujete dost peníze a úspěch
- Když se bojíte být MUŽEM.
- Když Vám maminka říkala, že muži jsou ….. (sem si doplňte jakékoliv slovo kromě oceňujících) nebo když jste z jejího chování měl ten pocit
- Když se bojíte zodpovědnosti
- Když Vás vyčerpává péče o rodinu
- Když utíkáte ze vztahů
- Když nedokážete žít bez ženy
- Když jste slabší, než Vaše žena nebo než ženy
- Když se cítíte být podpantoflák
- Když se necítíte být dospělý
- Když ztrácíte vztah za vztahem nebo dokonce ani žádný nedokážete navázat
- Když máte pocit, že Vám život utíká mezi prsty
- Když máte pocit, že můžete mít dobrý vztah jen když jste „oslíčku, otřes se“
- Když ani tak nemáte dobrý vztah
- Když si s Vámi žena(y) dělá(jí), co chce(chtějí)
- Když nevěříte, že můžete naplnit své sny.


Upozornění:

       
       Jestli se chcete dál zavděčovat ženám/ženě, na kurz nechoďte. Protože já učím muže, jak se stát hlavou rodiny, která se nechá krkem otočit k různým možnostem, ale vybere si sama. A i když to tak nevypadá, právě to ten krk uspokojí nejvíce. Když bude žena vidět, že její muž je schopen se rozhodovat, stoupne u ní v ceně dokonce, i když se občas (ale jen občas) rozhodne špatně.        Prakticky každá žena má v sobě část, která chce být ovládána. Když se to naučíte dělat tak, že to ženě bude příjemné a když nebudete spěchat, naplníte všechny své sny a ještě přinesete domů pohodu. A jestli Vaše žena taková není, tak ani Vy nebudete mít tu potřebu a potkáte se prostě tam, kde bude dobře vám oběma.
       Když si začnete víc vážit toho, že jste MUŽEM, zklidíte se oba a najdete přesně to, co Vy a Vaše děti potřebujete. A jestli ještě děti nemáte, tím líp, protože přijdou do funkčnější rodiny. A jestli ještě nemáte ženu, co na tom ? Víte z kolika nádherných a úžasných žen si můžete vybírat ? Víte, že tady jsou skoro všechny pro Vás ?
       Pokud z předchozího máte pocit, že ženám ubližuju, tak tenhle kurz potřebujete, jak prase drbání. Začněte se dívat kolem sebe, které ženy jsou nejspokojenější. Ty se slabými muži, se kterými mohou orat, to nejsou. Ani když mají plné kapsy dárků a kreditek. To baví jen speciální druh žen a jen chvíli.
       Na druhou stranu: pokud ženám ubližujete, ubližujete i sobě.
- Správný MUŽ umí ublížit, ale nedělá to.
- mužíček (malé písmeno na začátku je správně) neumí nebo se bojí ublížit a svou nerozhodností a neschopností udělat rázný řez, když je třeba, ubližuje nejvíc.
- Násilník neumí neubližovat. Někdy je z toho nešťastný, jindy si to pochvaluje, ale dříve nebo později na to doplatí.
- Skutečný MUŽ to má pod kontrolou a umí „vytrhnout zkažený zub“, když je třeba a po většinu času je silný, ale jemný, laskavý a galantní.


Nežádoucí účinky kurzu:

       
        Pokud se s Vámi doteď dalo orat, počítejte s tím, že se mohou všichni spojit proti tomu, abyste začal svůj život určovat sám. Takže v tomto případě Vám může být na chvíli hůř, protože prostě půjdete proti proudu (někdy silnému). Ale skutečný proud života Vás podrží, pokud jen o to budete jen trochu stát a tím, že to překonáte, najdete víc síly, ale hlavně sebedůvěry.

        Pokud je Váš vztah mrtvý, může se stát, že po kurzu zjistíte, že už dál nechcete předstírat, že trvá. Takže pokud je pro Vás vztah důležitější, než Vy, radši na kurz nechoďte, protože jestli je vztah založen jen na tom, že se mu obětujete, možná po přehodnocení priorit bude mít Váš vztah problém (ale Vám bude líp).

        Pokud chceš zůstat maminčiným mazánkem, na kurz také nechoď. Uslyšíš tam to, co se mamince nebude líbit.
Pozn: Zdravé mámě se to naopak bude líbit, protože ta si synem nenahrazuje partnera, přátele nebo cokoliv jiného a tudíž přeje synovi dospělost se vším všudy.

       
       
Pročtěte si ještě informace pro ženy, pokud chcete.
       
       
Nebo se můžete na kurz rovnou přihlásit.
       
       
Zde jsou Nežádoucí účinky kurzu.
       
       
       

(c) MUDr. Martin Daniel, 608038825, danielma@seznam.cz