Ještě že feministky jsou na straně žen

Ještě že feministky jsou na straně žen

       Skutečné hodnoty člověka nepoznáte z toho, co o sobě říká, ale z jeho chování.
       Pojďme se podívat na chování feministek po silvestrovské noci v německých městech.
       Fakta: Islám je náboženství, které se k ženám chová jako k podřadným bytostem.
       V některých muslimských zemích jsou ženy kamenovány třeba i za to, že byly znásilněny. A ve více zemích jsou ženy kamenovány za cizoložství. Za totéž muži téměř nikdy kamenováni nejsou.
       Jsem nadšen z toho, že každý den feministické organizace vydávají tisková prohlášení a dělají mediální nátlak na islámské vlády, kde je toto kruté zacházení se ženami. Přesunuly veškerou svou agendu z témat jako že ženy dostávají menší plat na to, co je skutečně důležité. Jsem moc rád, že právě feministické organizace toto dělají a že to za ně nemusejí dělat různé pochybné rasistické a extrémistické spolky. Co obzvlášť oceňuju je fakt, že tím pádem klesá podpora rasistů mezi obyčejnými lidmi, kteří dlouho hledali zastání a naštěstí ho našli právě u feministických organizací.

Silvestr

       Fakta: O silvestrovské noci byly desítky německých žen obtěžovány organizovanými skupinami lidí zřetelně arabského původu. Některé byly znásilněny.
       Německá i naše média o tom mlčela, dokud je k tomu nepřinutili běžní lidé.
       Jsem rád, že právě feministické organizace se jasně postavily za to, aby média říkala pravdu, ať je jakákoliv. Jsem rád, že jasně a tvrdě odsoudily pachatele těchto zločinů bez ohledu na jejich etnický původ. A hlavně si vážím toho, že feministické organizace daly přednost ženám. Takže neútočily nejvíc na ty, co tento čin považují za potvrzení toho, že když je někdo celý život vychováván k neúctě k ženám, tak se prostě chová jako prase a když je takto vychovávána celá civilizace stovky let, tak jsou tím postiženi více či méně všichni. Jsem moc rád, že hlavní útok feministických oranizací byl proti pachatelům a ne proti těm, kteří upozorńují, že další příliv podobně vychovaných lidí nutně musí vést k dalším podobným zvěrstvům. Jsem skutečně rád, že když se feministky musely rozhodnout, zda se postaví na stranu znásilněných žen nebo na stranu komunity, kde je přijatelné znásilnit ženu, která jde sama večer nezahalená, že se jasně a jednoznačně postavila na stranu žen i přesto, že na stejnou stranu se postavili i rasisté a xenofobové.
       Jsem moc rád, že i díky tlaku feministických a lidskoprávních organizací už nyní máme jistotu, že si nikdo před námi nedovolí tutlat pravdu jen proto, že to dosud vypadalo, že některé pravdy se nesmějí říkat nahlas.
       Také jsem moc rád, že feministky dokázaly rozlišit mezi zlým úmyslem a nešikovností. Takže neudělali mediální hon na političku, která ženám řekla, že když se chtějí vyhnout znásilnění, bylo by dobré chodit zahalené a nepřibližovat se ke skupině cizích mužů blíž, než na vzdálenost paže.
       Naopak jí poděkovali za to,že navrhla sice nešikovné a dlouhodobě neprůchodné řešení, které ale mohlo v těch dnech, než policie zasáhne, pomoct dalším ženám před znásilněním a okradením.
       Také jsem moc rád, že feministky ženám zdůraznily, že prostě dokud zde budou lidi, kteří znásilňují ženy, že není úplně blbý nápad se chránit tím, že se jim vyhnu. A hlavně jsem moc rád, že i v tomto se feministické organizace postavily jednoznačně na stranu žen a že pravdivě popsaly situaci a že chtěly po představitelích policie, aby nám všem řekli, jak jednotlivé etnické skupiny vraždí a znásilňují, protože životy německých žen jsou pro ně důležitější, než pohodlí chudáků ubožáků utíkajících před válkou, kteří jen shodou okolností měli desítky až stovky tisíc korun na přechod do Německa.
       Také jsem ocenil vyváženost přístupu feministických organizací, které si uvědomily, že neplatí kolektivní vina. Ale současně se to přece stalo před zraky všech. Takže musí být mraky svědků, kteří pachatele osobně znají. Takže jsem velice ocenil jejich apel na ostatní příslušníky daného etnika, aby ukázali, že jsou připraveni na demokracii a tudíž se musí zbavit kriminálních živlů ve svém středu. Díky tomu byla policie zaplavena nejen jmény pachatelů, ale i videi, které posloužily německým soudům k tomu, aby jasně rozlišily mezi przniteli žen a ostatními příslušníky daného etnika, kteří projevili svou připravenost se integrovat do Evropy a dodržovat naše zákony.
       Byl jsem rád, že feministky daly jasně najevo, na čí straně jsou. Tím, že jasně prohlásily, že pokud si musí vybrat, zda bude omezena svoboda ubohých uprchlíků před válkou, kteří měli shodou okolností statisíce korun k tomu, aby se dostali do Evropy za svobodou, které si samozřejmě vysoce váží a budou od rána do večera budovat její prosperitu nebo svoboda žen, které se nechtějí bát jít večer do parku, tak že ony jasně stojí na straně žen.

Představil jsem si společnost, kde by to bylo opačně

       Představte si alternativní vesmír, ve kterém existuje feministka, která obviňuje z rasismu lidi, kteří se snaží chránit ženy před útoky mužů jen proto, že ženy se ve svých výpovědích shodli na tom, že utočníci pocházeli z jednoho etnika. Prostě podle ní rasismus = všimnout si, že všichni pachatelé jsou jednoho původu. Podle mě je naopak rasismus neříct, kdo to byl jen proto, že je jistého etnika. Protože má jiné zacházení jen proto, že je jistého etnika. Která etnika jsou vyvolená? Kdyby znásilňovali Maďaři, byl by problém napsat, že to byli Maďaři?
       Představte si vesmír, ve kterém feministky projevují víc soucitu s těmi, kteří nezabránili, aby jejich spoluvěrci ublížili ženám, než těm, které byly znásilněny a okradeny.
       Ještě že v takovém vesmíru nežiju. Tam bych se musel dívat na ubohé znásilněné ženy, které bojují proti přesile, jejíž součástí jsou i feministické a lidskoprávní organizace.
       A aby paradox došel vrcholu, žen by se v takovém vesmíru zastával muž, který dle některých, co ho nepochopili, chce ponížit ženy. A dělá to tak, že je chrání před těmi, co je chtějí znásilnit.

Nejvíc si vážím svobody, která tady je

       a tudíž mohu zcela jasně a napřímo, bez použití ironie, popsat pravdu jak ji vidím a nemusím se bát lidí, kterým se to nebude líbit, že mě budou šikanovat a nálepkovat slovy jako rasista jen proto, že příslušníci některých ras byli nejméně stovky let vychováváni k tomu, že ženy jsou bezcenné.
       Ještě že nikdo nezaměňuje příčinu a následek a tudíž nejsou kamenováni poslové zlých zpráv, ale ti, co ty zlé zprávy způsobili.

Mám velikou radost

       že jsem se vůbec nebál zveřejnit tenhle článek na mém webu. Ono totiž vyjádření jiného názoru určitě nemůže vést k tomu, že někteří lidé přestanou slyšet, onálepkují si Vás a začnou říkat, že čtverec je kulatý jen proto, že Vy říkáte, že úplně kulatý není nebo jen proto, že mluvit o pravoúhlých vlastnostech čtverců je dle nich rasistické.

Zde se můžete přihlásit k odběru mých článků

MUDr. Martin Daniel, www.smysl.com

Tento článek může být volně šířen v nezměněné podobě s kontaktem na autora a s aktivními odkazy na internetové stránky včetně této poznámky.

(c) MUDr. Martin Daniel, 608038825, danielma@seznam.cz