infomail květen 2011

Dobrý den, Ahoj,
vytvořil jsem zcela nový kurz a chci Vás na něj pozvat. Jmenuje se

Přijetí temné stránky

       Bude to hlavně konstelační kurz. Vidím čím dál více, jak esenciální pro naši spokojenost je přijmout sám sebe se vším všudy, včetně toho, co považujeme za temné. Paradoxně žádná temnota nemusí existovat, když ji plně přijmeme, dáme jí její prostor a najdeme si svůj vlastní.

       Co je nejdůležitější: Prakticky vždy to, co hledáme můžeme najít jen skrze to, co odmítáme. Mnoho lidí hledá lásku a současně se její neuzdravené podobě vyhýbá. Dokud nepochopí, před čím utíká, nemá šanci lásku najít. Totéž platí pro štěstí, zdraví, sílu a vše, co chceme, ale nemáme to.

         Tento kurz je důležitý zejména pro ty, kdo ve svém životě pociťují nepříjemné důsledky setkávání se s tím, co nechtějí.
Když odmítám svůj vztek, je velká šance, že si mě „najde“ někdo, kdo ke mně bude vzteklý. 
         Pokud procházíte dlouhou temnou nocí své duše nebo pokud prostě jen rozdělujete věci na dobré a zlé a ty zlé jsou tam pořád přítomny a to dobré pořád nemáte, na tomto kurzu si můžete svou cestu urychlit a přitom udělat více bezpečnou.
Nebude to snadné, občas si sáhneme až na dno sil, ale bude to stát za to.
Více informací a článek, který stojí za to si přečíst: http://smysl.com/Prijeti-temne-strany

       Kurz se koná 14.-15.5. v Praze, Pernerova 293/11

       Kurz Kouzlo dotyku jsem zrušil, protože se přihlásilo málo lidí a zdá se, že nyní je spíše čas na tvrdou (ale osvobozující) práci.

Další kurzy


Uzdravení strachu z mužské energie, strachu z mužů, strachu být MUŽEM

  • Praha, 21.-22.5., Praha, Pernerova 293/11, již jen málo volných míst, hlašte se co nejrychleji
  • Pokud chci být v mužské nebo ženské energii, pokud chci být MUŽEM či ŽENOU, musím si uzdravit tento strach. Dokud mám tento strach, budu se bát a muži mi budou ubližovat nebo se před nimi zavřu tak, že mi bude ubližovat už jen to. Jako muže mě tento strach bude omezovat ještě víc.

       Na smysl.com/terminy najdete i další kurzy, v čevnu budou Přátelské konstelace v Praze a Brně a konstelace s mužskou a ženskou energií v Praze.

       Pro velký úspěch bude v červenci kurz Stát se MUŽEM/ Být ŽENOU, v létě jeho týdenní pokračování a ještě zvažuji kurz Sebepoznávací seznamka pro ty, co jsou sami a nechtějí být nebo pro ty, kdo chtějí zjistit, jak působí na své okolí a dozvědět se více o sobě a ještě si užít zábavy. Dejte mi vědět, zda byste o takovou kurzoseznamku měli zájem.

       
S přáním krásných květnových dní Martin Daniel

 

Pokud víte o někom, kdo hledá prostor pro pořádání kurzů, přednášek, cvičení, jógy apod, dejte mu prosím tento odkaz: http://smysl.com/prostor

(c) MUDr. Martin Daniel, 608038825, danielma@seznam.cz
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat