1denní konstelace

1denní konstelace za stovku

       Po úspěchu večerních garantovaných konstelací jsem se rozhodl rozšířit nabídku o jednodenní konstelace za stovku.

 

Tady najdete termíny kurzů a přednášek.

Pro ty, co chtějí ušetřit čas nebo peníze

       Princip je jednoduchý: Zatímco na normálních kurzech platí všichni stejně bez ohledu na to, zda mají svou vlastní konstelaci, zde se platí za konstelaci. Oba principy mají své výhody a jsou kurzy, kde bude vždy platit klasický model. To je zejména u kurzů na určité téma.
       Avšak někdy nemáte dost času na to, abyste čekali na příští kurz. Nebo chcete svůj problém vyřešit co nejdříve. Nebo chcete mít garantováno, že vyjde čas na Vaše téma. V tom případě zaplatíte o něco málo méně, než byste zaplatitli na víkendovém kurzu a je to.
       Na druhou stranu jsou ti, co mají čas, ale mají málo peněz. Nebo si nejsou jisti, zda stojí za to investovat do sebe tisícové částky. Ti se přijdou “podívat” a za symbolickou částku dostanou možnost se zúčastnit celodenního kurzu a zažít, jaké to je. Mohou se předvědčit, zda to pro ně má význam.
       A ti, co skutečně nemají peníze, ti mají možnost se začít rozvíjet za symbolické platby.
       Je to situace, kdy všichni vyhrávají. Já získávám nové klienty (za stovku nebo zadarmo – proč to nezkusit?). Ti, co jsou bez konstelace, dostávají možnost změn skoro zadarmo. A ti, co jim stavím konstelace, ti jsou zatím nejspokojenější. Protože většina kurzů, které dělám, jsou na určité téma a není snadné se ke mě dostat na dvoudenní kurz s možností řešit libovolné téma. Takže místo několikaměsíčního čekání si můžete objednat vlastní konstelaci téměř ihned a na kurzu je dost lidí, protože pro hodně lidí je zajímavé přijít na kurz za stovku a mít možnost si v konstelaci někoho jiného uzdravit i svoje vlastní.

Přihlásit se můžete zde

.

.

(c) MUDr. Martin Daniel, 608038825, danielma@seznam.cz