Malá škola psychoterapie alternativních metod - přednáška

kdy: 7.3. 2012, 19,30-21,30
kde: Duhový svět, Praha, Pernerova 293/11
lektor: Jarmila Krestová, psychoterapeut alternativních metod, člen česko-slovenské společnosti hlubinné abreaktivní psychoterapie, diplomovaný hypnoterapeut.

Lektorka o sobě: Před 20ti lety jsem prožila těžké životní zkoušky a nemoc. Když má důvěra ke klasické medicíně klesla na bod mrazu, uvědomila jsem si že, se to dělo proto, abych respektovala výzvu něco změnit a začala u sebe. Situace mě "nakopla" a vyzvala k práci na sobě. Již od dětství jsem silně intuitivní a přístupná různým duchovním vědám a technikám, takže stačilo málo - poslouchat svůj vnitřní hlas a nechat se jím vést. Jako by mě někdo směroval, ale zároveň i strhával dolů. Prošla jsem jako hledající mnoho kurzů, které mi hodně daly (tarot, jóga, 5 tibeťanů, meditace, rodinné konstelace, numerologie, spiritual response therapy, Dornova metoda, očista čaker a masáž, čínská masáž, aromaterapie a jiné léčitelské kurzy). Potom, co jsem dokázala pomoci sobě, cítím, že mým úkolem je pomáhat ostatním.
V roce 2009 jsem vydala knihu Světelná pouť.

Náplň přednášky:
Rozvíjení intuice, práce s podvědomím a kyvadlem.
Léčitelská etika.
Regresní terapie a hypnóza.

Dozvíte se, jak Vám tyto metody mohou pomoci. Současně je to pozvánka pro ty, co se chtějí tyto metody naučit, aby s jejich pomocí mohli pomáhat ostatním.

Na přednášku bude navazovat 4víkendová škola, se začátkem 10.-11.3., kde se budete moci naučit všechny tyto metody.

Cena přednášky: 50 Kč.
Svoji účast nahlašte na prihl@smysl.com

(c) MUDr. Martin Daniel, 608038825, danielma@seznam.cz