O zdravé a nezdravé sexualitě

ISIS a sexualita a poučení pro nás

       Tento článek sice komentuje bojovníky IS, ale je hlavně pro každého z nás. Můžete zde najít inspiraci, úlevu, pochopení nebo prostě jen porozumění něčemu tak složitému a komplexnímu jako je sexualita. A samozřejmě sexualitě nemůžeme porozumět a je to zbytečné (lepší je užít si ji), ale můžeme rozumět určitým zákonitostem, které mohou zlepšit jak náš sex, tak naši energii i život. Protože náš vztah k sexu hodně vypovídá o našem vztahu k životu. (Z tohoto hlediska je IS úplně jedno, jak se žije hlavně že si ten život vezmu. Velký kontrast s tím klasickým Je lépe Být než Mít)
       Vminulém článku jsem napsal, že je třeba IS zničit, ale také je třeba se poučit. Protože když se nepoučíme, základní problém zůstane a přijde jindy, jinak a možná pro nás hůře.
       Vzhledem k tomu, že v Evropě jsou miliony muslimů, tak si ani není třeba dlouze domýšlet, jak by to hůře mohlo vypadat.
       Není to v žádném případě o tom, že máme muslimům ustupovat. Ale měli bychom se zamyslet nad tím, zda nemůže být i něco zdravého v něčem, co přitahuje desítky tisíc mladých lidí z Evropy (IS) a víc jak miliardu lidí (islám).

Co charakterizuje sexualitu bojovmíků ISIS?

       Asi většina z nich jsou normální kluci. Ale z z toho, co víme z novin, si můžeme udělat další obrázky. A ty chci komentovat. A v žádném případě se tam nemíním vydat, abych se dozvěděl víc. Můj život je cennější.
       Co nás nejvíc šokuje je: Sex s dětmi, násilí, otroctví, zabíjení, zmenšující se hodnota ženy s věkem, prodávání žen, sadismus, znásilňování.
       Pokud vás napadá něco dalšího, napište mi, udělám další článek.

Sex s dětmi

       Už bylo několik článků o tom, jak starý muslim měl sex s 8letou dívkou a ta při tom zemřela.
       Diagnóza je jasná: Pedofilie.
       Co to ale znamená doopravdy? Každý z nás byl pedofil. Když mi bylo dvanáct, nelíbily se mi 20leté a rozhodně ne 40leté ženy. Asi se mi už nelíbily 8leté dívky, ale 10leté ano.
       Co tím chci říct?
       Ano. Muslimové mají sexualitu zamrzlou v dětství. Podle mého názoru žádný rozumný dospělý normální muž nemůže chtít 8letou holčičku. (Neříkám, že všichni. Ale ti, co obcují s holčičkama bezpochyby a samo náboženství také, protože to dovoluje. Myslím, že to souvisí i s Mohamedovým životem.)
       Proč jsou zamrzlí v dětství? Protože neměli mámu. A pravděpodobně neměli ani tátu. Tím, že neměli mámu myslím, že neměli mateřskou energii. Máma sice byla fyzicky přítomna, ale aby přežila a nezhroutila se z toho, co se kolem ní děje (nebo co se jí stalo v 10 letech), tak se emočně odřízla.
       A když táta je schopen dělat takováto zvěrstva, také není emočně přítomen.
       Až zase budete přemýšlet o volné výchově, tak v té extrémní podobě dopadá takto.
       Až budete zase chtít muslimům ustupovat, uvědomte si, jak dopadnete, když ustupujete malým necitlivým dětem s nožem v ruce. Za rok budou mít pistoli. A za deset let tank.

A teď do vlastních řad

       Jaképak modelky určují, co považujeme za krásu? Nejsou náhodou velmi vychrtlé, s nepatrnými prsy? Za poslední da roky se to zlepšilo a snad to bude pokračovat, ale řekneme před 5 lety to vypadalo, že máme nakročeno k tomu, abychom za ideál krásy považovali 16letou holku, které je možná doopravdy jen 14.
       Druhá výtka vůči tomu, jak to máme my: I děti mají sexualitu. Už 3 leté děti si hrají s přirozením a je to tak přirozené. Dokud toto budeme odmítat, nepřijmeme vlastní sexulitu a budeme s ní mít v dospělosti potéže.
       To v žádném případě neznamená, že máme dovolit dospělým, aby malé děti zneužívali. Ale také bychom neměli malé děti učit, že vlastní tělo je špatné.
       Další výtka patří spíše asi Americe a možná je to jen z filmů: 14letá holka předstírá, že je jí 16, domluví si rande a na tom rande je 20letý muž zatčen za zneužívání dětí. Tady asi trochu přestřelujeme.

Násilí

       Naše společnost se snaží násilí vykořenit. IS má naopak násilí jako to nejdůležitější. Kdo má pravdu? Jako obvykle ani jeden.
       My jsme ti moudřejší, my bychom se měli poučit.
       Poučení č.1: Kdo si násilím bere, má být násilím zastaven.
       Poučení č.2: Odmítáme násilí příliš. Proto je ho pak tolik v televizi. Odřízli jsme se od svých kořenů a protože násilí k nám patří, hledá si k nám cestu jnými způsoby.
       Na konstelacích se to dělá tak, že se ukloníme násilí. Představíme si násilí jakoby to byla osoba a ukloníme se jí. Pokud to nechcete udělat, je to ok. Ale pokud se s násilím setáváte nebo se ho bojíte, silně doporučuji si uzdravit sůvj vztah s násilím, protože jinak Vás bude pronásledovat.

Zotročování

       Zotročování je zakázáno už víc,než 100 let. Přesto jsou skupiny, které si „hrají“ na otroky. Pokud je to se souhlasem obou stran, nelze proti tomu nic namítat, samozřejmě s tím, že je vždy odvolatelné a „otrokář“ zodpovídá za to,aby se „otrokovi“ nic nestalo.
       V té kontrolované, odvolatelné a odsouhlasené podobě to dokonce může být velmi terapeutické. Nic jiného Vám nedá skutečnou svobodu, než když pochopíte, že svoboda je nezávislá na venkovních podmínkách, ale je ve mně.
       Pokud Váš sexuální život stagnuje, může to být velmi zajímavé zpestření.
       A pokud po něčem takovém toužíte, ale nikdy jste si to nedovolil/a, jděte do toho. Jen si to předtím dobře vykomunikujte a hlavně si určete kouzelné slovíčko, při kterém přestanete.
       Když se něco děje, přestože je to zakázáno, znamená to, že to patří k naší podstatě. Můžeme to zakázat, můžeme za to trestat, ale tím odstraníme jen výhonky.
       Pokud to chceme vyřešit doopravdy, musíme najít, co nám to přináší. Pozice otrokáže přináší nepoznanou moc. Ta má dva aspekty.
       Když to mám ve svých rukou, nemusím se bát. Nemusíte o svém strachu ani vědět, ale když toužíte po moci, pravděpodobně v sobě nosíte strach, který je tak silný, že ho ani necítíte. (2. nejsilnější stadium strachu je: „Bojím se“. Nejsilnější stadium strachu je: „Já se ničeho nebojím“).
       Další věc ale je, že mít věci ve své moci patří k mužské energii.
       V tom prvním případě na toho druhého nemyslíte a na nějaké úrovni ani nemyslíte úplně na sebe. Rozhoduje strach.
       Ve druhém případě myslíte na sebe a když jste spokojený, myslíte i na druhého. Nebo rovnou myslíte na oba.
       Myslím, že by celé společnosti prospělo, kdyby někteří politikové směli mít sexuální otrokyně (samozřejmě s jejich souhlasem, jak jsem o tom psal výše) a nevybíjeli si to na nás.

Zabíjení

       To je jednoznačně něco, co by nemělo do lidské komunikace patřit. Ale bohužel jsou lidé, kteří vraždit budou. Dokážu si představit, že pro člověka, který touží zabíjet, je 5 měsíců života ve válce lepších, než 60 let života, jak ho má tady.
       Pokud máte nutkavou potřebu zabíjet, pomohlo by Vám pracovat na jatkách?

Zmenšující se hodnota ženy s věkem

       Na jedné úrovni to chápu. Asi každému se víc líbí 20 letá žena, než 70 letá.
       Ale když někoho milujeme, máme radši 70letou ženu, i když si uvědomujeme, že jsou některé jiné krásnější.
       Bohužel i naše společnost preferuje mládí a zapomíná na to, že stáří je k něčemu dobré.
       Indiáni mají rady starších. Na svém týdenním kurzu Stát se MUŽEM/ Být ženou jdu dál a do rady starších patří muži i ženy. Náš kmen si váží jejich přínosu a ctí je. Jak se předtím starali o své děti, tak teď se budou starat o celý kmen. Stáří je dovršením a vrcholem života, ne jen odkvétáním.

Prodávání žen

       Opět důkaz, že pro islám žena nemá žádnou hodnotu. Mohu prodat talíř, kozu nebo ženu. Žádný rozdíl.

Sadismus

       neboli záměrné působení utrpení. Opět důkaz necitlivosti. Kdyby dostali mateřskou energii, pravděpodobně by našli radost v něčem jiném. Možná se takto mstí své mámě za to, že tam pro ně nebyla.

Znásilňování

       je bohužel přirozené v prostředí, kde muži riskují životy a nemají přirozený přístup k ženám. Každá válka s tím byla spojená. Opět důkaz, že pro ně žena nemá hodnotu, že nejsou schopní procítit její bolest a utrpení.
       Důležité je vědět, že většina mužů má tyhle fantazie a dokonce i poměrně žen. Pokud takové fantazie máte, není to nic divného. Ale důležité je neuskutečnit je v té syrové podobě.
       Ale můžete o tom promluvit s partnerem. A pokud je ochoten, můžete to udělat v tak jemné podobě, aby to pro ni bylo ok. A samozřejmě kdykoliv to žena může ukončit kouzelným slovíčkem Stop nebo Simsalabim.

Klíčové rysy sexuality islámu

       1. Zamrzlá v dětství (proto pedofilie, necitlivost k utrpení druhých, ochota zabíjet)
       2. Násilná (proto pro některé lidi přitažlivá, protože násilí a sexualita k sobě patří)
       3. Nekontrolovaná (a proto se dá těžko předpokládat, že by si ji ti lidé uzdravovali tím, že jim dovolíme, aby v tom pokračovali).
       4. Totální neúcta k ženě a k ženské energii.
       5. Byl jsem hned po revoluci na jakémsi sexuálním filmu. Ale znechuceně jsem odešel. A když se pak kamarádi ptali, já jim říkal: To už nebyl film o sexu. Tam, kde končí sexualita, tam začínal tenhle film. Už byl jen o různých perverzích, už nebyl o sexu (i když i sex tam byl, ale jen jako doplněček). A obávám se, že v mnoha případech je to charakteristika sexuality bojovníků IS. Skutečná sexualita je o sdílení, blahu, užívání si.
       6. Poslední rys je mnohoženství. O tom někdy příště.

Necitlivost k ženám

       je pravým opakem toho, jak to jako společnost máme my. Mnoho mužů se nejvíc snaží o upokojení ženy a zapomínají na sebe. A přitom jedno z uspokojení ženy je právě uspokojit muže.
       Tamže zkuste to, vy muži, někdy udělat podle sebe. Myslete na své upokojení. A pak se ženy zeptejte, jak se cítila. Pravděpodobně to bude smíšené. Každý chce, aby to bylo pro něj. Ale současně, když to ten muž dělá jen pro sebe, ukazuje tím něco,co je pro ženu také velmi přitažlivé. Pohrajte si s tím. A opět jako u každé věci: Komunikujte.

Pokud Vás jako ženu přitahuje islám

       Četl jsem rozhovor s českou modelkou, která se stala muslimkou. A říká, že vůbec není pravda, že v rodině vládne muž. Ano, ženy v ženské energii a mrchy a ženy, po nichž je hodně touženo, ty to budou umět v jakékoliv společnosti. Tyhle ženy budou vládnout mužům kdekoliv.
       Ale pokud jste normální žena, nespoléhal bych na to. Raději bych si nejdřív uzdravil všechno, co Vás k islámu táhne, protože odejít pak není vůbec snadné.
       Pokud Vás láká ženská energie, v islámu ji nenajdete. Žádná žena není vzdálenější skutečné ženské energii, než zlomená žena. Paradoxně naše dračice k ní mají blíž. Nejsnadněji najde ženskou energii žena, která dokázala vše a zjistila, že stejně není šťastná.
       Pokud se chcete oddat nebo se stát otrokyní, rád Vás přijmu do péče, protože to můžete i tady. A odvolatelně a bezpečně.
       A jestli chcete nějakou sektu, je jich tady v čechách dost (To vám bohužel nenabídnu, protože učím pravý opak).
       Jestli chcete přijetí, na mých kurzech ho dostanete. A i mateřskou a otcovskou energii. A nemusíte za nic platit ničím jiným, než kurzovným.

Pokud Vás jako muže přitahuje islám

       Ano, rozumím. Často se mě lidé ptají, zda souhlasím s mnohoženstvím, jak ho má islám. A já říkám, že ne. Muslimové mají více žen, protože jim na nich nezáleží nebo protože se pak stanou otroky svých žen a nutnosti se o ně postarat.
       Pokud chcete víc žen, jde to i bez islámu a budete daleko svobodnější.
       Pokud Vás láká řád, hodnoty islámu, bacha na vystřízlivění. Jste připraven na vše, co s tím souvisí?
       A pokud tam chcete kvůli násilí, moc prosím, vydržte pár měsíců nebo let, budeme potřebovat lidi, kteří budou schopni silou islám zastavit. Na druhou stranu, pokud chcete zabít mě, jeďte raději do ciziny :).
       A předtím si položte otázku: Jsem skutečně tak velký psychopat a jsem skutečně ochoten vzdát se své svobody? Protože tam, kde vládne násilí a válka, tam větší psychopati likvidují ty menší. A svoboda tam není pro nikoho.

Zde se můžete přihlásit k odběru mých článků

MUDr. Martin Daniel, www.smysl.com

Tento článek může být volně šířen v nezměněné podobě s kontaktem na autora a s aktivními odkazy na internetové stránky včetně této poznámky.

(c) MUDr. Martin Daniel, 608038825, danielma@seznam.cz