Jak najít úžasného partnera

Jak najít ideálního partnera/partnerku.

       Už se Vám někdy stalo, že jste viděl, jak stejný člověk se jako mávnutím kouzelného proutku chová jinak k dvěma různým lidem? Třeba můj synovec v dětství nikoho neposlouchal. Jen mě. Ani jsem ho nemusel nijak krotit. Prostě v mé blízkosti poslouchal. A to jsem tehdy ani neuměl pořádně zvýšit hlas.
       Líbí se mi jeden citát: „Není důležité, co chcete nebo děláte, ale kdo jste. Nepřivoláváme si to, co chceme, ale to, co jsme.“ Tedy když si sám sebe vážím, budu si přivolávat dobré věci, i když si nebudu přeříkávat žádné mantry nebo sugesce. A naopak, když si sám sebe nevážím, budu si přitahovat spíše to horší, ať se budu snažit sebevíc jen o to dobré.

Váš partner je Vaším zrcadlem

       Pokud si sám/a sebe nevážíte, Váš partner si Vás nebude vážit nebo si Vás sice bude vážit, ale Vy si budete myslet, že neváží.
       Když máte pocit, že nejste hoden/a lásky, najdete partnera, který Vás nebude milovat nebo Vás sice bude milovat, ale Vy mu to nebudete věřit tak dlouho, až se odmiluje.
       Když máte v sobě představu, že partnerství je boj, bude s Vámi Váš partner bojovat, i když s partnery před Vámi nebojoval nebo Vy budete mít pocit, že bojuje, i když on o tom nebude ani vědět.
       Když si myslíte, že každá žena je hysterka, zdravé ženy Vás nebudou zajímat a najdete si hysterku i tam, kde žádná není.
       Proto si většina lidí nachází stále stejný typ partnera: Dokud se nezměním, budou mé partnerky jak přes kopírák.

Tady najdete termíny kurzů a přednášek.

 

Když nemáte partnera

       znamená to, že máte strach z mužské energie. Možná necítíte, že byste takový strach měl/a. Ale není důležité, zda strach cítíme, ale zda ho někde uvnitř máme. Dále vysvětlím, že sama nepřítomnost partnera/ky, je jasným ukazatelem strachu z mužské energie:
       Když se žena bojí mužské energie, bude mít vždy nedostatek zdravé ženské energie a obvykle přebytek mužské energie. Proč? Protože zdravá ženská energie může vykvést jen v přítomnosti zdravé mužské energie. (Ženská síla je něco jiného, ta může vzniknout sama o sobě, ale o té nemluvím.)
       Problém je, že když se žena bojí nezdravé mužské energie, nepustí k sobě ani tu zdravou. Chápu, že se Vám to nelíbí, ale je to tak: Buď máte rády chlapy se vším všudy i s jejich nešvary a pak budete přitahovat dospělé muže a nešvary budou pomalu mizet. Nebo si na muže stěžujete a tím pádem jste méně zajímavé zejména pro ty muže, které byste chtěly.
       Když se muž bojí mužské energie, má nedostatek zdravé mužské energie a dost často přebytek ženské energie.
       Proč muž nemá partnerku? Buď ji chce, ale nedokáže ji získat. To buď znamená, že páchne a je totálně odpudivý (proč to dělá?) nebo k sobě nedokáže ženy přitáhnout a neumí způsobit, aby ho žena měla ráda. Muž, který má dostatek mužské energie, je pro ženy přitažlivý, i když je zpocený a v teplácích.
       Nebo už ženu ani nechce. Proč? Buď se bojí, že to zase nezvládne (víra, že to nezvládnu je jasným příznakem nedostatku mužské energie) nebo se bojí, že jeho další žena bude stejná jako ty předtím nebo se bojí žen obecně. Muž s dostatkem mužské energie se žen nebojí a ví, že se dokáže změnit tak, aby si příště přitáhl ženu bližší tomu, co on chce. Navíc ví, že dokáže ženu zkrotit tak, aby mu padla kolem krku.
       A proč jsou ženy samy? No buď jsou škaredé jako noc (ale i nehezká žena s dostatkem zdravé ženské energie je přitažlivá!) nebo muže ve skutečnosti nechtějí. Žena nechce muže, když se bojí mužů a mužské energie.
       Když žena muže chce a přesto ho nemá, znamená to, že je nadmíru vybíravá a současně neumí být dost atraktivní pro ty správné muže. Opět jsme u žen, které si na muže stěžují a díky tomu jsou pro ty správné muže neviditelné.

Nestačí přestat si stěžovat

       Z toho, co jsem napsal nahoře, by si někdo mohl pomyslet:Tak si holt žena přestane na muže stěžovat, pozitivním myšlením si naprogramuje, že muži jsou správní a je po starostech. Není. Strach nelze vyřešit takto jednoduše. Žena si ho musí skutečně uzdravit a uvidět krásu i v mužské nedokonalosti. Čím pravdivěji ji uvidí, tím přitažlivější bude pro muže, s kterými nebude žádný důvod si na ně stěžovat.
       Nejhorší na tom je, že ženy, které si stěžují na muže, k tomu mají důvod. Co ale nechápou je, že je to sebepotvrzující se proroctví. Žena zažila špatnou zkušenost, díky tomu se začala bát. Její strach způsobuje, že začne spíše vidět to špatné. Čím víc pozornosti věnuje tomu špatnému, tím víc to špatné roste a tím víc je přitažlivá pro ty „špatné“ muže. Čím méně pozornosti věnuje tomu dobrému, tím víc to dobré zakrňuje a tím méně je přitažlivá pro „správné“ muže. A tím víc pak vidí to špatné a čím víc to vidí, tím víc to podporuje v růstu a tím to víc vidí a tím to víc roste a tak pořád dokolečka, dokud to ženě nedojde a nevyřeší svůj strach, kterým to vše začalo.
       U mužů je to úplně stejné, jen s tím rozdílem, že muži si obvykle tolik nestěžují, oni spíš začnou odcházet z domova do práce nebo za milenkami. Když se pak takový muž pokusí vyměnit milenku za manželku, zjistí, že si vůbec nepomohl, protože pokud se nezměnil on, bude nová žena po nějaké době zase jeho zrcadlem.

Řešení

       Pokud nemáte vztah, znamená to, že se bojíte lásky nebo blízkosti nebo mužské energie nebo všeho toho dohromady.
       Problém je, že když je strach skutečně velký, přestaneme ho cítit, protože bychom se zbláznili z toho cítit tak velký strach. A pak vůbec netušíme, proč máme problémy. Proto jsem napsal tento článek, abyste věděli, kterým směrem napřít své úsilí.
       Na všechna 3 témata dělám samostatné kurzy, kde pomocí různých technik a cvičení odkrýváme skutečnou příčinu problému a uzdravujeme ji.
       Když máte vztah, ale nejste v něm spokojeni, důvodů je samozřejmě daleko víc. Nejčastěji souvisí s vnímáním vlastní hodnoty, s přijetím toho, že jsme milováníhodní a že si zasloužíme lásku nebo s nepochopením toho, jak současné představa fungování rodiny jde přímo proti našim základním biologickým nastavením.
       Pokud chcete uzdravit kterékoliv z témat, o kterém píšu, jste zváni na mé kurzy.

Zde se můžete přihlásit k odběru mých článků

MUDr. Martin Daniel, www.smysl.com

Tento článek může být volně šířen v nezměněné podobě s kontaktem na autora a s aktivními odkazy na internetové stránky včetně této poznámky.

(c) MUDr. Martin Daniel, 608038825, danielma@seznam.cz
„Jedna ženská vidí často dál, než pět mužských s dalekohledem.“ Jan Werich