Jak jsem rozzlobil jednu ženu

       Dostal jsem mail: ¨Žena..šťastná otrokyně...opravdu úsměvné. Opětovný důkaz mužského slaboštví. Díky bohu mám konečně přítele, který je silný ve smyslu osobnosti a pochopil, že  žena je rovnocenným partnerem. Ale...proti gustu žádný dišputát...kdo chce kam.... zavání to islamismem. I tak Vás lituji. Přicházíte o to nejlepší...souznění...ale to Vám asi nic neříká. Pohrdat ženou se nevyplácí a věřte mi, že vím o čem mluvím. Ženu-pečovatelku si vymysleli muži a to jen proto. že jsou FYZICKY silnější... ale jinak? Psychicky jste mnohem slabší. Napříč dějin...za vším stála žena. Ne...nejsem feministka, ale vadí mi toto sektovaní na základě fyzické síly.Tak už si konečně vy muži uvědomte, že nás potřebujete. A nejen k tomu, abychom vám rodiliy děti a vařily. Hodně zdaru a oči otevřené.“
       Vážená paní, nikdo po Vás nechce, abyste se stala šťastnou otrokyní. Moudrý muž to nevnucuje všem ženám, nabízí to jen těm, kterým chce věnovat čas. Funguje to ale jen u těch, které zjistily, že boj a rovnoprávnost jim nepřináší to, po čem touží.
       Zdá se, že jste v minulosti byla utlačovaná a nyní si začínáte chránit své území a svou osobnost. To je moc dobře. Je to běžný postup, že žena chce jít do ženské energie, až když zjistila, že se umí ubránit a že jí síla nepřináší to, po čem touží doopravdy. Takže Vám držím palce, abyste našla samu sebe a prosadila si svou rovnoprávnost, protože až když se to stane, až tehdy otevřete oči a zjistíte, že ten boj nevyvěrá z ničeho jiného, než ze strachu.
       Když se žena bojí, samozřejmě potřebuje úplně něco jiného, než se podřizovat muži. Proto také často na začátku kurzu se nejdřív muži uklánějí ženám, protože právě zraněné ženy to nutně potřebují.
       Je kouzelné sledovat, jak se mnozí muži cukají, ale v principu jsou všichni ochotní (když se jim to dobře vysvětlí) se ženám uklonit. A pak se stane ten zázrak. Nejdřív jedna žena, pak další a pak další hlásí, že to takhle nechtějí. Některým se dokonce dělá fyzicky špatně, když se jim muži uklání.
       Protože muž nemá být menší, než žena. Nicméně moudrý muž se rád ukloní ženě, která se bojí, aby jí ukázal, že si ji nepotřebuje zotročovat, že jí místo toho dává příležitost, aby se ona uklonila jemu a když oba zjistí, že se jim to líbí, tak jí dá možnost, aby se ona mohla stát jeho šťastnou otrokyní.

Islám

       Islám je zcela opačná představa o životě, než jakou mám já. Já nikomu nic nevnucuji, pouze ukazuji, kam vede chování A a kam vede chování B. Islám naopak lidem vnucuje svou představu o životě, aniž by ukázal, proč to tak má být nebo že to funguje. Ono totiž, jakmile najdete skutečná životní pravidla, už nemusíte nikomu nic vnucovat. Můj život nebude o nic ochuzen, když Vy budete kázat o nutnosti rovnocenného vztahu (pokud k tomu nebudete druhé lidi nutit silou), zatímco zdá se, že jen existence mých článků ve Vás vzbudila takový nával emocí, že jste mi musela napsat 3 maily. Takže aby bylo mezi námi jasno: Já Vás k ničemu nenutím. Já jen nabízím, abyste se zamyslela (otevřela oči). Uvědomuju si, že to ale asi nepůjde tak snadno, proto je mi potěšením i to, když budete bojovná a najdete svou sílu, protože podle mých zkušeností až dojdete do stavu, kdy se nebudete bát, začnete přemýšlet, co Vám v životě chybí a to je ten okamžik, kdy ženy přicházejí na mé kurzy. (Ty chytřejší přicházejí i dřív).
       Z mého pohledu islám se bojí žen, opovrhuje jimi a nectí ani ženskou energii.
       Já mám ženy rád, ctím je a dávám jim svobodu. Ale na rozdíl od současné společnosti jim dávám i svobodu být plně ženami. Je pravdou, že ctím podstatně víc ženy v ženské energii, než ženy kousavé, ale rozumím tomu, že i ty kousavé, žahavé a štiplavé mají nějaký důvod ke svému chování.
       Držím Vám palce, ať se Vám daří dobře ve vztahu, kde je žena rovnocenným partnerem. Hlavně doufám, že Vás po čase Váš muž neomrzí a že k němu budete i nadále cítit hlubokou živočišnou vášeň, která je dle mých zkušeností vyhrazena spíše pro ty páry, kde je mezi mužem a ženou velký rozdíl a kde ženu živočišně přitahuje mužova síla, a to i fyzická, ale hlavně ta jiná, ta hlubší.

Litujete mě

       Děkuji za to, že mi chcete věnovat Vaši energii jen proto, abyste mi sdělila, že mne litujete (nebo ve skutečnosti se nade mne povyšujete?). Jsou lidé, kteří žijí z negativní energie, já to moc neumím, ale i přesto si vážím Vaší snahy mě energeticky dotovat tím, že se mnou polemizujete, místo abyste mě v klidu ignorovala.
       Dřív jsem tento druh povýšeného postoje neměl rád, dnes to nechávám u Vás a přeju Vám vše dobré.

Přicházím o to nejlepší

       “Je báječné“ diskutovat s někým, kdo ani neochutná a už předem ví, že to, co ani neočuchal, je špatné. Každý máme svůj osobní příběh a jsem moc rád, že je Vám lépe, než Vám bylo před několika lety.
       Já se také mám podstatně lépe, než dříve a protože ani Vy neumíte zažít můj život, ani já Váš, není zde žádná možnost objektivně poměřit, kdo přichází o to nejlepší a kdo přichází o něco, co se mu dnes už zdá jen mdlé a nezajímavé.

Pohrdat ženou se nevyplácí

       To máte absolutní pravdu. Kdo pohrdá ženou či mužem, ztrácí nejvíc sám. Ale kdo pohrdá nezranitelnou ženskou energií (té je energie šťastné otrokyně velmi blízká) a je ještě k tomu sama ženou, ten přichází o největší dar. Navíc pak musí hodně bojovat o to, co by šťastná otrokyně dostala sama od sebe.
       Já jsem na vlastní kůži zažil nezranitelnou ženskou energii a kdybych v ní teď byl, pohladil bych Vaše zraněné vnitřní dítě a řekl Vám, že to zase bude dobré.
       Zažil jsem i energii, kdy jsem musel bojovat a čím víc jsem bojoval, tím víc to všechno bojovalo proti mně. Naštěstí jsem našel cestu, jak z tohoto nekonečného boje vystoupit a totéž přeju i Vám. A je jedno, zda na to půjdete mužským způsobem (tedy budete zvyšovat efektivitu boje) nebo ženským (že se odevzdáte natolik, že zmizí vše, co by Vám chtělo ublížit). Ve Vašem stavu je ten první způsob lepší, protože pro ten druhý pravděpodobně ještě nemáte dost důvěry v sebe, ve Vesmír, v MUŽE ani v ženskou energii.
       Opět platí to, co jsem už psal – držím Vám palce, ať se dostanete do další fáze, kde nebudete řešit muže kolem Vás, ale jen sebe. Jakmile změníte svůj vnitřní svět, změní se i muži kolem Vás.

Kdo vymyslel ženu-pečovatelku

       No přece evoluce. Děti nepečujících žen obvykle umřeli dříve, než by se mohli dožít dospělosti. Nepečující ženy mají také horší plodnost, i když jen statisticky, neplatí to absolutně pro každou nepečující ženu.
       Pečující ženu vymysleli také ženy, které zjistili, že určitým druhem péče mohou změnit svého muže tak, že on pak se chce starat o ně a jejich děti.
       Naše současná společnost bere mužům sílu, aby nemohli ženám ubližovat. Kupodivu jim pak často ubližují ještě víc. Dřívější ženy místo toho měly raději silné muže, kteří dokázali zabít jídlo i nepřítele a aby se k nim muž nechoval jako k nepřátelům, k tomu slouží právě ta péče, kterou odmítáte.
       Místo toho dráždíte hada bosou nohou a ještě si myslíte, že jste v bezpečí. U mě naštěstí ano, protože cítím Váš strach a tudíž zůstanu v klidu a budu se k Vám chovat skoro stejně, jako kdybyste o mě pečovala.
       Přečtěte si něco o rituálech probírání srsti u primátů, tam je nikdy ti silnější k tomu nenutí, naopak ti slabší to sami dělají, aby měli ochranu od těch silnějších. Pořád nechápete, že otroctví ženy si muž nebere pouze násilím. Skutečně silný muž dává ženě možnost se mu naprosto oddat a tím se dostat hlouběji do ženské energie a blíž ke své podstatě. Je při tom nutná jistá míra síly až násilí, ale jen burani si to berou zcela bez ohledu na pocity ženy.

Jsou muži psychicky slabší?

       Mnozí ano. Mnozí ne. V každém případě jsem moc rád za Vaši lekci nepohrdání druhým pohlavím.
       Věřím, že za mnoha úspěšnými muži jsou jejich ženy. A také jsem si jist, že mnoho mužů neuspělo, protože u sebe měli hádavou, nepříjemnou a kousavou ženu a neuměli ji zkrotit. Já s Vámi skutečně nebudu bojovat o to, které pohlaví je důležitější. Protože podle mne je to je žena – proto byly vždy ženy uklízeny do bezpečí v dobách válek a proto muži bojovali, aby pokud možno ženy nemusely. Žena je menší, má následovat a je důležitější.
       Nicméně, jestli chcete rovnocennost – pak ženy nejsou důležitější a my muži je nemusíme chránit. Pak se nedivte, že takto vychovaní muži se nedokáží postarat o svou ženu a že cizí ženu převálcují fyzickou silou, protože v době nouze i u slabých mužů obvykle pud přežití vykoná své.
       Z Titaniku přežilo podstatně větší procento nejchudších žen, než nejbohatších mužů. Protože tehdy bylo ctí muže dát ženě přednost při cestě do bezpečí.
       Ve vaší tolik opěvované rovnoprávné společnosti už tyto ohledy platí méně (jak uvedli ztroskotavší z lodě Costa Concordia) a když budete ještě chvíli bojovat, přestanou platit úplně. Protože je přirozeností muže proti jinému muži (byť má ženské pohlavní znaky) bojovat. A pak nastává přesně to, čeho se bojíte: tito muži fyzicky ženu přemůžou. To natolik patří k naší současnosti, že film Titanic vědomě lhal a ukázal, jak by to vypadalo dnes – muž s pistolí brání ženám v cestě za bezpečím, protože do bezpečí chce on sám. Tohle se nestalo, tak by to bylo dnes.
       Klidně s muži dál bojujte, je to Váš boj, jen se přitom dívejte, zda výsledek odpovídá tomu, co chcete nebo zda nevede k cíli opačnému.
       Naproti tomu já nabízím nesnadnou cestu, která nevypadá nijak růžově. Ale její výsledky překonávají cokoliv, co vůbec považujete za možné. Přeji Vám, abyste to někdy v budoucnu zažila.

2. mail

       Od stejné ženy mi za chvíli přišel 2. mail: „PROČ RADĚJI NEPOMÁHÁTE MUŽŮM?“
       Myslím, že musíte mít velmi zavřené oči, abyste dospěla k závěru, že pomáhám jen ženám. Na mých kurzech je zhruba 1/3 mužů a 2/3 žen. Ale na mých mužsko-ženských kurzech je to prakticky půl napůl.
       A představte si to – na poslední kurz Šťastné otrokyně přišlo víc žen, než mužů. Je pravda, že část z nich se nepřišla naučit, jak být šťastnou otrokyní, ale jak být ženou, ale i tak je to pozoruhodné, protože bych očekával, že na každou zájemkyni o kurz bude fronta 100 mužů. Bohužel mnozí muži jsou natolik odříznutí od své přirozenosti, že je víc zájemkyň o to naučit se být šťastnou otrokyní, než je zájemců o to, jak být moudrým pánem.

Poslední mail

       přišel za další 3 minuty: „Zkuste taky pochopit, že svět se změnil........muži jsou mnohem slabší a není to o tom. že by se změnily ženy“
       Ano, svět se mění neustále. Mnozí muži jsou mnohem slabší a mnoho žen si na to stěžuje. Já učím muže, jak opět najít svou sílu a jak zvítězit i bez boje. Bohužel když někdo nikdy nebojoval, nejde se naučit vítězit bez boje, aniž bych se předtím naučil bojovat.
       V poslední části s Vámi nesouhlasím – ženy si vzaly sílu, která jim nenáleží a která jim ubližuje a i díky tomu jsou muži slabší a slabší.
       Co je podstatné – já Vás k ničemu nenutím. Žijte si svůj život a pokud s ním budete spokojená, není důvod nic měnit.
       Když časem zjistíte, že byste se chtěla naučit, jak žít život s menší námahou, jak se víc opřít nejen o svého muže, jak najít ženskou část své duše, jste u mě vítána na mužsko-ženských kurzech.
       A kdybyste si chtěla uzdravit svůj strach – i to umím. Ale chápu, že dokud se bojíte, dáte asi spíše přednost ženě nebo bezpečnému muži.
       V každém případě přeji vše dobré a ať máte tolik síly, abyste přeprala muže na novodobém Titaniku, kdybyste se tam náhodou dostala. Nebo se u mě na kurzech můžete naučit, jak to udělat, aby Vám muži sami chtěli dát přednost.

Zde se můžete přihlásit k odběru mých článků

MUDr. Martin Daniel, www.smysl.com

Tento článek může být volně šířen v nezměněné podobě s kontaktem na autora a s aktivními odkazy na internetové stránky včetně této poznámky.

(c) MUDr. Martin Daniel, 608038825, danielma@seznam.cz