Užít si života víc.

Na tomto místě bude za pár dní 1. z mnoha zajímavých nabídek,

jak ušetřit na službách a výrobcích,

které stejně každý z nás nakupuje.
A za ušetřené peníze si můžeme užít něco navíc nebo ušetřit. Tahle volba je na Vás.
Přihlašte se k odběru informací, abyste se o nabídce dozvěděli jako první. Protože zde bude i možnost výdělku za hodně málo práce.

Než zde zveřejním skutečně podstatné informace, začnu několika maličkostmi:

Každý z nás by měl spořit.

Každé spoření se má skládat z více částí. Základem každého spoření je co udělat s penězi, které zrovna nepotřebuji, ale nechci je mít vázané. Co když se něco stane a já budu potřebovat rychle peníze? Pro tento účel sám používám ING konto, protože je bez poplatků, peníze mohu kdykoliv vybrat a dostanu úrok sice nic moc, ale lepší, než nic. Doporučuji.
Nechte své peníze růst na spořicím účtu ING Konto: vysoký úrok 2,5 % p. a., žádné poplatky, peníze kdykoli k dispozici. Přitom neměníte banku.


Povinné ručení

asi teď většina lidí nebude uzavírat. Ale pokud ano, proč platit zbytečně mnoho? Pamatujte na tuto stránku a zapište si do diáře 2 měsíce před koncem Vaší smluvy. Můžete ušetřit tisíce a dostat lepší služby.

Povinné ručení nejlevněji. U DIRECTu uzavřete povinné ručení snadno, rychle a ještě ušetříte!


Kvalitní věci za dobré ceny

Sám jsem dřív nevěděl, že Tchibo není jen káva. Tchibo nabízí také velmi kvalitní věci za dobré ceny. Mají tam zrovna např. vybavení na hory, adventní věci, pyžama, povlečení, dekorace, CD, hračky, servis, stolky, vánoční dekorace, běžecké potřeby a oblečení, kufry, oblečení, boty, věci pro úsporu energií a vody, oblečení na hory na zimu, potřeby pro kutily apod. Moje přítelkyně je má prověřené a říká, že tam nikdy nekoupila nic nekvalitního. A přitom za dobré (nikoliv nejnižší) ceny. Každý týden nové věci a každý týden nové věci se slevou až 80%. Klikněte na obrázek a pak proklikejte horní lištu na stránce Tchibo, jsou tam různé nabídky, každý týden jedna přibude.

Slevy za pakatel

Každý den jiná sleva.

Další slevy

Další slevové servery

(c) MUDr. Martin Daniel, 608038825, danielma@seznam.cz