Být ŽENOU

Cítit se lépe jako žena


       

Jak najít štěstí, spokojenost a oporu.

       Štěstí a spokojenost přichází, když jsme naplno tím, kým doopravdy jsme. Proto když jsem se narodila jako žena, je mým úkolem být aspoň určitou část dne ženou. Současná společnost a atmosféra na pracovištích ale ženy nutí být spíše být jako muži. V honbě za úspěchem, penězi nebo někdy jen pouhým přežitím ženy platí příliš vysokou cenu – platí svou ženskostí.
       Jiné ženy si nevěří a aby dokázali svou cenu, nutí se dělat vše dokonale. Chtějí být dokonalé matky, dokonalé ženy, dokonalé pracovnice, dokonalé milenky. Ale dokonalost na mnoha frontách současně je prakticky nemožná. Výsledkem je únava, přetížení a ztráta radosti. A přitom radost je to skoro jediné podstatné, co děti skutečně potřebují.(tedy když neumírají hlady).
       Další ženy nevěří mužům a nacházejí si pak muže nezodpovědné. A musí pak všechno dělat za ně a místo nich. Nebo se rovnou od mužů oddělí a jsou pak na všechno samy.
       Další ženy si nacházejí slabochy, aby se nemuseli potkat s mužskou silou. Ale paradox je, že právě slaboši jsou nejvíc nebezpeční. Skutečný MUŽ nikdy ženu neuhodí.
       Ať je ve Vás nenaplněna jakákoliv oblast, klikla jste sem asi proto, že cítíte, že by to mohlo být lepší. Možná Vám chybí opora, možná se potřebujete na někoho spolehnout, možná se „jen“ potřebujete cítit milovaná.
       Možná cítíte, že silný a spolehlivý muž je vzácné zboží a možná si říkáte, proč takového nemáte.

 

Velké tajemství

       Váš život přesně odráží, do jaké míry využíváte svou ženskou energii a do jaké míry jste se před ní opevnila. Každý z nás v životě zažil mnohé strasti a bolesti. A většina z nás neumí nic jiného, než se od nich odřezat. Ale když se žena odpoutá od své zranitelnosti a jemnosti, když ztvrdne nebo se rozhodne, že musí být nezávislá, ztrácí napojení na to, co ji živí a dělá ženou – na svou ženskou energii.
       Čím více je ŽENA propojena se svou ženskostí, tím snadnější pro ni celý život je. Ženská energie vytváří „energetické pole“, v jehož dosahu se každý aspoň trochu dospělý muž snaží ženu ochránit a pečovat o ni.
       Naopak mužská energie způsobuje rivalitu a bojovou atmosféru. Proto v přítomnosti ženské energie půtky a rozbroje mizí.

 

Ženská energie nesouvisí s Vaší krásou

       Možná to znáte: Nijak speciálně krásná žena a muži se po ní mohou utlouct. Jiná žena, objektivně daleko krásnější a vyzařuje takovou energii, že se jí muži bojí. Přemýšlela jste někdy o tom, proč to tak je?
       Je to ženská energie, která dělá ženu okouzlující a způsobuje, že si může vybírat a že muži pro ni udělají téměř cokoliv. A je to mužská energie v ženě, která způsobuje, že se jí muži straní nebo že na ni nakládají víc a víc úkolů. Obvykle to souvisí s vnitřním zraněním, které způsobilo, že se žena vědomě nebo nevědomě brání. Tato původně obranná energie působí navenek jako útok a výzva k boji.
       Proč pomáhat a dávat oporu někomu, kdo na mě útočí? To musí být muž hodně MUŽem, aby to dokázal a tato zranění v ženě rozpustil.

 

Tady najdete termíny kurzů a přednášek.
 

A co Vy o tom víte jako muž?

       Už tři roky pořádám kurzy Stát se MUŽEM/ Být ŽENOU. Původně jsem si vůbec nedokázal představit, že bych mohl učit ženy, jak být ženami, takže se ženská část kurzu jmenovala Chci MUŽE.
       Ale velmi záhy jsem přišel na to, že po každém takovém kurzu se prakticky každá žena cítí být víc v ženské energii. Až později mi došlo proč – ženská energie je primární, není třeba se učit, jak do ní jít. Ale abych mohla být v bezpečí, i když jsem zranitelná, musím mít někoho, kdo mě ochrání před útoky zvenku.
       Abych si mohla dovolit být jemná, křehká a odevzdat se, musím kolem sebe mít ochranu mužské energie. Když se necítím chráněná, bylo by neskutečným hazardem jít do zranitelnosti.
       Proto je dnes tolik žen, které si neumí vychutnat ženskost, protože je tak málo mužů, kteří umí být MUŽI.
       Já na kurzu učím muže, jak jít více do zdravé mužské energie, která automaticky vytváří kolem sebe „energetické pole“ bezpečí. Proto jako muž mohu daleko snadněji a jednodušeji pomoct ženám, aby se stali ŽENAMI více v ženské energii, než jakákoliv žena.
 

Zvu Vás do místa, kde Vám bude dobře

       To místo je uvnitř Vás. Jakmile se žena propojí se svou ženskostí, život se stane daleko lehčím a ženě se uleví. Je to jakoby z Vás spadlo závaží nebo okovy, které jste musela dlouho nosit.
       Budete se moct v bezpečném prostředí učit, jako moc naše společnost odvrhla ženství a jako moc nám to všem chybí. A hlavně to změnit. Na konci kurzu Vás poprosím, abyste tyto změny uváděly do svého života jen pozvolna, protože cesta ženy je v tomto náročnější, než cesta muže.
       Také se dozvíte, že muž je sice větší, ale žena důležitější. Najednou to vše začne zapadat. Pochopíte, proč každá žena touží po opoře a že opřít se můžeme jen o toho, kdo je větší. A proč jsou muži větší – bodyguardi jsou také větší, než ti, které chrání. Pochopíte mnoho nového o mužích a ženách a hlavně to pocítíte na vlastní kůži – tu úlevu, která nastane, když přestanete dělat, co Vám škodí a začnete jít po cestách, které tady jsou pro Vás.
       Spojení s ženskou energií je nesmírně obohacující. Je pravda, že v mnoha oblastech za to platí ženy větší cenu, než muži, na druhou stranu jejich odměna je také mnohem větší. Když se žena spojí se svou ženskostí, stane se tou nejdůležitější a nejcennější. Když se žena snaží být jako muž, je jen další bojovník z mnoha.
 

Co můžete čekat

       Když pochopíte, že muži a ženy nejsou stejní a mají jiné úkoly, bude to velká výzva všemu, čemu věříte. Ale slovy více mých klientek: Budete se cítit více jako žena. Budete plnější života a budete mít blíž ke své duši a k naplnění všeho, po čem toužíte.
       Budete mít větší úctu k mužům i ženám. Pochopíte, že oba úděly jsou důležité a nezastupitelné. A s tímto přístupem bude daleko snazší vytvářet harmoničtější vztahy. Nebude to hned, ale budete více v lásce a budete ji i více dostávat. Budete lepší mámou a bude Vás to stát daleko míň námahy.
       Představte si, jaké to bude, až nebudete muset o pomoc bojovat, ale Váš muž Vám ji bude sám nabízet.
 

Ještě jedna malá výhoda

       Toto je speciální kurz. Poprvé za tu dobu, co ho pořádám, je přihlášeno víc mužů, než žen. Chápete, co tím chci říct? Nechat muže zápasit o to, aby směli cvičení dělat právě s Vámi. A přitom být úplně v bezpečí.

 

Můžete se naučit, jak se otevřít své ženské energii, která vše podstatné pak udělá za Vás.

       A to vše v bezpečném prostředí a ještě u toho vidět, jak se muži mění v Muže.

 

Kdy určitě jít na kurz:

 • Když se cítíte přetížená mnoha povinnostmi.
 • Když Vás zatěžují ženské věci a povinnosti.
 • Když nevíte, co chcete a nedáte pokoj, dokud to nedostanete.
 • Když nevěříte mužům a bojíte se jich.
 • Když nemáte vztah nebo se v něm necítíte jako královna.
 • Když si nevážíte mužů nebo s nimi bojujete a chcete to změnit.
 • Jestli Vám záleží na tom, aby Vaše děti dostali to podstatné.
 • Když si nacházíte slabé nebo nezodpovědné muže.
 • Když se chováte jako muž a už Vás to nebaví.
 • Jestli se chcete schoulit do náruče MUŽE.
 • Když se necítíte dost milovaná a oceněná.
 • Jestli nemáte dostatečnou oporu.
 • Jestli si chcete odpočinout.
 • Když máte depresi, smutek, hysterické výlevy nebo jste neukotvená v životě.
 • Jestli chcete pochopit mužský a ženský svět.
 • Pokud chcete omládnout (skutečně i to jsme už viděli).
 • Jestli chcete, aby Vám bylo líp.
 • Jestli chcete vidět, jak to funguje.

Více informací o kurzu Stát se MUŽEM/ Být ŽENOU.
Přihláška na kurz.

 
 
 
 

(c) MUDr. Martin Daniel, 608038825, danielma@seznam.cz