Žena nebo mužožena

Žena nebo mužožena

       Jitka Studénková mě poprosila o reakci na tento komentář k jejímu článku: „Je Mezinárodní den žen, tak reaguji. Dnes jsem viděl venku v busech MHD v Ostravě stovky lidských bytostí, ale byly mezi nimi jen tři ženy, totiž počítáno podle oblečení v sukních či šatech. Jinak to byly bezpohlavní mužoženy, černé vršky a modré džíny. Kdybyste připsala do svého desatera, že žena má chodit v sukni či šatech, udělala byste pro muže velmi dobrou službu, neboť by se opět mohli začít chovat jako muži.“
       Nejdřív půjdu do vlastních řad: Dotyčný muž má velmi pěknou myšlenku. Ale pro její realizaci možná neudělal nic jiného, než to, že napsal ženě, že by udělala dobrou službu mužům, kdyby ženám napsala, jak mají chodit.
       Pokud to tak je, chováte se milý pane jako synáček, ne jako muž. A maminka Vám tohle nezařídí.
       Pokud chodíte po Ostravě a přemlouváte ženy, aby se oblékaly jako ženy nebo dokonce děláte něco skutečného pro to, aby se ženy chtěly oblékat jako ženy, pak je to jiná a beru svá slova zpět.
       Buď budeme fňukat nad tím, že ženy se obékají jako mužoženy nebo začneme přemýšlet, co my muži můžeme udělat pro to, aby se ženy CHTĚLY oblékat jako ženy.
       První důležitá otázka je:

Proč se vlastně oblékat jako žena?

       No jestli jen proto, abych se líbila mužům, pak je přirozené že některé ženy to z principu odmítnou.
       Odpověď je jednoduchá: Ženy se oblékají jako ženy, když chtějí být ženami. A oblékají se jako mužoženy, když chtějí vypadat jako mužoženy.
       A když je budeme nutit, aby se oblékaly jako ženy jen proto, aby se nám líbily, budeme jim brát svobodu, ale také jim budeme brát jejich ženskost.
       Protože ženská žena má 2 potřeby. Určitě se chce oblékat a chovat a cítit jako žena. Ale v ženské energii také chce být součástí hejna. A když se hejno obléká mužožensky, ona se tak oblékne také, protože když žena chce vybočovat z řady a být výjimečná, není v ženské, ale v mužské energii.
       Je to paradox – ale ty nejvyzývavější ženy vůbec nejsou v ženské, ale v mužské energii. Jen pro získání moci používají ženské zbraně.

Úkolem MUŽE

       je milovat ženu takovou, jaká je a přimět ji, aby se mu CHTĚLA oddat. Ale jak se mu může oddat a jak po ní můžeme chtít, aby se mu chtěla líbit, když on ji nebere takovou jaká je a neumí si ji „zkrotit“ a chce po mamince, aby to zařídila za něj?
       Krásná žena je krásná, i když je oblečená jako chlap. Dokonce jsou ženy, které když se snaží se zkrášlit, tak to přehání natolik, že jsou pak ošklivé tunami mejkapu.
       Proč milý pane potřebujete, aby ženy byly oblečené v sukni nebo šatech? Jestli se Vám to nelíbí, zajeďte pár set kilometrů na jihovýchod a pak možná budete nadšen z toho, že nám naše ženy ukazují ruce a obličeje.
       Přestože učím, že žena má následovat muže a dokonce se mu i podřídit, žena je svobodná bytost, která má právo se obléci, jakkoliv se jí zlíbí. Žena se nemá podřídit muži, protože si to on přeje. Žena pokud chce naplnit svou ženskost, tak se nechá najít mužem, kterému se s radostí oddá a podřídí. Ale i přesto si ponechá svobodnou vůli a když toho bude dotyčný muž zneužívat, vzepře se mu. Protože skutečný muž nechce rozhožku, která poslouchá, protože musí, ale ženu, která si ho natolik váží, že se mu chce oddat.

Nikdy nevíte, jak to je.

       Co když je některá z žen totálně oddaná svému muži, oddaná natolik, že nechce, aby pro jiné muže vypadala jako žena? Tak si ven oblékne mimikry. Uznávám, že je to krkolomné vysvělení, ale možná že 1 z žen, na jejichž oblečení si stěžujete, je totálně v ženské energii, natolik, že chce být ženou jen pro svého muže.
       A co když ty ostatní ženy jen čekají na rytíře, který je vysvobodí z jejich mužoženství? Pište si, že čekají, otázka je pouze kolik z nich to vědomě ví a kolik z nich to aspoň tuší. Když je budete nutit, aby se Vám otevřely, ztratíte jejich důvěru a nikdy je nevysvobodíte.
       Další část je natolik znechucená muži (nebo jejich představami o mužích), že chtějí přestat být ženami. Tyhle ženy nemůžete nijak donutit, aby zženštily a čím víc s nimi budete bojovat, tím mužštější budou.
       Ta nejdůležitější otázka zní:

Co jsme to za společnost, že nejzdravější pro většinu žen je předstírat mužoženství?

       Kdybychom byli zdravá společnost, nestyděli bychom se dokonce ani za nahotu a už vůbec bychom se nestyděli ukázat, že jsme muži a ženy.
       Kolik znáte mužů, kteří ochrání žensky oblečenou a žensky se chovající ženu před dotěrou? A kolik z nich vycítí, kdy ženino Ne je skutečně „NE“ a je třeba mu dát za vyučenou a kdy je to jenom „Zkoušej to dál. Ale tak, abys mě neurazil.“ a je třeba se na tu jejich hru jen s radostí dívat?
       Jakou výhodu by žena měla z toho, že by se oblékla jako žena? Cítila by se víc jako žena. Ale v naší společnosti je většina ženských vlastností vnímána jako negativní a nikdo nás neučí, jak krásné je být zdravě zranitelná, jak úžasné je moci se oddat, že mocná slabost je mocnější, než sebevětší síla. A dokonce nám neříká ani něco tak samozřejmého, že opřít se můžeme jen o to, co je větší.
       Čím víc tyto „negativní“ aspekty ženské energie my muži odmítáme, tím víc se ženy budou oblékat a chovat jako muži. Dokud jim nedojde, že tohle jim nepřinese štěstí, ale ani ochranu.

Kolik žen potřebujete?

       Pořád nechápu,proč se staráte o to, jak se oblékají ženy. Co je Vám po tom? Ano, jsou hezčí. Ale samotná změna oblečení, natož nařízená, nic dobrého nepřinese.
       Ano, chcete, aby byly víc ženské. Ale o to se musíte postarat sám. Staňte se víc MUŽEM a ženy se ve Vaší přítomnosti budou cítit bezpečněji a samy se budou chtít chovat víc žensky.
       Připomínáte mi jednu klientku. Po kurzu mi napsala, že před kurzem si myslela, že v tramvajích MUŽI nejezdí. Že skuteční MUŽI asi jezdí auty, ale prostě v MHD je nikdy neviděla. Na kurzu se proměnila a pak mi nadšeně psala, že najednou jsou MUŽI i v MHD. Změňte se Vy a v tramvajích najednou začnou jezdit žensky oděné ženy. Aniž by je k tomu Jitka nebo Martin nutili nebo jim psali desatero, jak se (podle Vás) mají chovat a oblékat.
       A kromě toho: Až budou pařáky, naše ženy určitě přestanou vypadat jako muži (A jestli vídáte jen mužoženy i v horkých dnech, tak problém není ve vysílači). (Omlouvám se, pokud jsem příliš tvrdý, ale soucit a litování jsou ženské vlastnosti a někdy je určitě potřebuje i sebesilnější MUŽ, ale Vy nepotřebujete ochranu, ale nakopnutí ke změně. A pokud nejdřív potřebujete ochranu, i to se dá zařídit, ale jednoho dne budete muset dospět a stát se MUŽEM, který je aktivní a mění svět a nedělají to za něj ženy).

Přestaňte se litovat, udělejte změnu

       Možná se pletu, ale zdá se mi, že se litujete. Ztratil jste víru, že Vy sám můžete ženy změnit.
       Feministky nám stále tvrdí, že stále je to převážně mužský svět. Že my muži máme moc nad světem a nad nimi. Vy jste příklad, že už dávno tomu tak není.
       Najděte svou mužskou sílu a uzdravte si svou potřebu po mámě. Pokud ani nevíte, že Vám chybí máma, tak se přestaňte starat o ženy a nejdřív si uzdravte svůj vztah s mámou.
       Pak Vám bude jedno, jak se oblékají 3 miliardy žen, Vám bude stačit ta jedna (nebo těch několik), které budou naplno ženami s Vámi.
       A když bude takových mužů většina, většina žen s radostí přijme svou ženskost a začnou se oblékat jako ženy. Protože všude budou silní muži, kteří si budou vážit jejich ženskosti a kteří se postarají o to, aby si je nemohli vzít slabí muži proti jejich vůli jen proto, že jejich ženskost vnímají jako otevřenost.

Svět je Vaše zrcadlo

       Jestli chcete jiný svět (jiný odraz v zrcadle), musíte se změnit Vy. I v těch nejšílenějších dobách byly ženské ženy a mužští muži je měli.A i v těch nejdokonalejších časech budou slabí muži, kteří budou jen závidět těm, kteří vyzařují mužskou energii. A my máme tu kliku, že poprvé v historii lidstva je tady návod ke změně pro každého, jen každý potřebuje jiné množství enegie a času k tomu, aby jej uskutečnil. A moje oblíbená věta na závěr: Když jsem to dokázal já, Vy to zvládnete také. (Když budete chtít).
       A druhá moje oblíbená věta: Budu spokojený, ať to dokážete nebo ne. Když to dokážete, budu šťastný, že jsem dalšího muže naučil něco, co mu přinese štěstí.
       A když se na to vykašlete, budu šťastný, protože bude víc žen na výběr.
       Vyhraju tak nebo tak. Vy nerozhodujete o tom, zda vyhraju nebo ne, vy rozhodujete pouze o tom, jakým způsobem vyhraju. Udělejte totéž se ženami a užívejte si jejich ženství nebo mužoženství, protože obojí je krásné. A když se ženy budou cítit milovány, ať jsou takové nebo onaké, padnou Vám k nohám.
       Ženská žena je nádherná. Ale uvidět rozkvést mužoženu je snad ještě krásnější. A vědět, že jste to způsobil Vy, co krásnějšího si může muž přát?

Začíná MUŽ

       Napsal jste: „Kdybyste připsala do svého desatera, že žena má chodit v sukni či šatech, udělala byste pro muže velmi dobrou službu, neboť by se opět mohli začít chovat jako muži.“
       Ale tak to není. Muž se neutíká schovat, zatímco žena jde do boje. Právě naopak: Začněte se Vy chovat jako MUŽ, aby se ženy mohly začít chovat jako ŽENY.
       Dovětek pro ženy: Ideální je, když začne muž. Ale neberte to jako výmluvu. Začíná prostě ten, kdo chce změnu. Když začne muž, je to lepší. Ale když nezačne, klidně ho předběhněte. Ale určitě se nesnažte být ženami v prostředí, kde se tak necítíte v bezpečí. I v tom jsou mé kurzy krásné, že můžete zažít, že můžete být ŽENAMI a že je to bezpečné. A že máte právo si vybrat s kým budete ŽENOU a s kým mužoženou.

Přestaňte se vymlouvat

       Přečtěte si článek Stěžuj si nebo si to uzdrav a začněte. Platí věta: „Řekni mi, jaké ženy vidíš a já Ti řeknu, jaký chlapeček/ mužíček/ muž/ MUŽ jsi.“
       Zatím se stále snažíte změnit odraz v zrcadle, ale to nikam nevede.
       Změňte sebe a promění se ženy kolem Vás. Nebo se snažte se změnit ženy kolem Vás a nic se nezmění. Nebo proste ženy autority, aby změnily ženy kolem Vás a Vy tím ještě víc předáte svou moc jiným a budete ještě menší a ještě bezmocnější.
       A platí to i opačně: „Řekni mi, jaké muže vidíš a já Ti řeknu, nakolik jsi ženou.“
       Ta dobrá zpráva pro všechny je: Máme jistotu to změnit. Nejisté je jen množství času a energie, kterou na to musíme vynaložit.

Zde se můžete přihlásit k odběru mých článků

MUDr. Martin Daniel, www.smysl.com

Tento článek může být volně šířen v nezměněné podobě s kontaktem na autora a s aktivními odkazy na internetové stránky včetně této poznámky.

(c) MUDr. Martin Daniel, 608038825, danielma@seznam.cz