Co rozhoduje? Realita nebo můj pocit nebo představa?

Publikováno 11.1.2024

Co rozhoduje? Realita nebo můj pocit nebo představa?

       Ve většině věcí se v tomto shodnu s vědci. Takže když výpočty svědčí pro to, že most spadne, nikdo ho nepostaví, protože fakta jsou fakta. Když Albert Einstein publikoval svou teorii relativity, téměř nikdo ho nebral vážně, protože to byla jen teorie. Až když byla potvrzená, tak se ze dne na den stal jedním z největších fyziků.
       Ale když Vaše tělo a Váš život každým okamžikem upozorňují na pravdu, tak ji klidně ignorujeme, protože „já to přece vím lépe“. Takže lidé si myslí, že rakovina je náhoda. A zbytečně umírají. Ne protože mají rakovinu. Ale protože nic nedělali roky předtím. Když už rakovinu máte, dodržujte vše, co Vám lékaři řeknou. Protože zatím neznám léčbu, která by měla vyšší pravděpodobnost, že rakovinu přežijete, než „si nechat otrávit tělo chemikáliemi nebo radioaktivitou“.
       Ale už předtím Vás roky na to Vaše tělo upozorňuje, co se chystá stát.
       Když máte gynekologické obtíže, Vaše tělo Vám říká: „Necítíš se dostatečně jako žena. Udělej s tím něco, prosím.“ Dalo by se říct, že Vaše tělo žadoní o pozornost. A Vy místo řešení skutečného problému chodíte za gynekologem a v lepším případě řešíte následek, v horším ho potlačíte.

Každá část těla Vám něco říká

       Třeba když máte problém se zažíváním, Vaše tělo říká: „Tohle nemůžu strávit. Prosím Tě, nedávej mi to do života, protože jinak nebudu moct strávit ani potravu. Protože mě už tak moc zatěžuješ tím něčím jiným“ (což je u každého něco jiného).

Někdy stačí zjistit, že problém mám od….

       a vše do sebe najednou zapadne. Ale musíte se dívat skutečně na fakta. Ne na to, že takhle to nemůže být.

Ale není žádný problém, když to neděláte

       Ani já jsem před 5 lety nevěděl, co vím teď a kvůli tomu skončil s mrtvičkou. A pak když jsem se chtěl z toho uzdravit, tak jsem objevil to, kvůli čemu teď píšu tenhle článek. A budu doufat, že Vy už neuděláte stejnou chybu jako já.
       A chápu, že to je úplně jiný pohled na svět. Problém je, že když ještě problém není „zhmotnělý“, stačí vyřešit příčinu a následek se nejen „nezhmotní“, ale úplně zmizí. Zatímco když už je céva ucpaná usazeninami, tak vyřešení příčiny pomůže, ale cévu to neobnoví.

       
Přihlásit na kurz se můžete tady.
       

MUDr. Martin Daniel, www.smysl.com

Tento článek může být volně šířen v nezměněné podobě s kontaktem na autora a s aktivními odkazy na internetové stránky včetně této poznámky.

       
Zde se můžete přihlásit k odběru mých článků

(c) MUDr. Martin Daniel, 720 235 106, danielma@seznam.cz