Nemohu vůbec nic. Nebo ano?

Publikováno 26.12.2023

Nemohu vůbec nic. Nebo ano?

       Jsou lidé, kteří věří tomu, že oni nemohou nic udělat. Ale aby měli pravdu, tak by museli nebýt.
       Každý člověk něco může. Může ovlivnit, zda se právě teď nadechne nebo až za chvíli. Může způsobit, že teď vstane nebo zůstane sedět.
       Můžeme hodně ve svém životě. Dokonce jsou lidé, kteří věří tomu, že můžeme změnit všechno. Ale to je podobný nesmysl, jako že nemůžeme nic. Ale na druhou stranu těmto lidem fandím a sám se snažím o to, abych mohl ovlivnit svůj život, jak nejvíce je to možné.

Všemu, čemu věříme, má důsledky

       Takže když věříme bludu, že nemůžeme nic změnit, tak tím velice silně ovlivňujeme svůj zdravotní, psychický a sociální stav. A jsme přímo lákavým soustem pro ty, kteří věří, že mohou ovlivnit svůj život jedině tím, že se „nakrmí“ na nás. Takže touto svou myšlenkou přímo zvete k sobě parazity, kteří na Vás parazitují tak, že Vás přesvědčí, že za Vaše utrpení může jejich soupeř.
       A protože většina jejich soupeřů není parazitem tak velkým a silným, tak oni to neříkají. Což ve skutečnosti znamená, že oni Vás takhle přímo nezneužívají. Ale Vy právě věříte svým parazitům více, než lidem, kteří také nejsou bez viny, ale aspoň Vás takhle přímo nezneužívají.
       A tím pádem sobě ubližujete a svým parazitům znemožňujete, aby se mohli uzdravit ze svého bludu, že jediný způsob, jak jim může být lépe, je zneužít někoho jiného.

Ale hlavně si znemožňujete, aby Vám bylo dobře

       A lidé, kteří nevěří, že mají svůj život ve svých rukou, jsou daleko víc ohroženi depresí, všemi nemocemi tělesnými, alkoholismem, závislostmi. Takže jestli se máte aspoň trochu rádi, tak pochopte, že věříte bludu. A pak se naučte svůj život řídit a ovládat. Aspoň trochu.

Já jsem vždycky překvapen, když vidím, kolik lidí na svůj život kašle

       Kolik lidí nadává na Brusel a nic neudělá pro to, aby se zákony změnily. Protože věří, že jejich slovo je nepodstatné.
       Kolik lidí nadává na zákony a přitom se proti každému nesmyslnému zákonu dá bojovat. A tak jsem se rozhodl, že i já podpořím správnou věc. A za celou dobu je tam jen 65 podpisů. Přesto, že petice nikoho neohrožuje. Kromě těch, kteří si chtějí přivlastnit, co jim nepatří. A všem ostatním jedna věta buď přímo nebo nepřímo pomůže. https://www.petice.com/psychoterapie_neni_terapie
       Takže jestli chcete udělat dobrý skutek nebo jestli chcete dokonce pracovat na tom, abyste vzali svůj život do vlastních rukou, připojte se.
       Nebo nadávejte na Brusel. Nebo si přečtěte článek, který popisuje naši českou stopu v tom, jak jsme zachránili ta nejlevnější auta. A také aspoň na 12 let naše automobilky před zkázou, jejich zaměstnancům práci a nám zákazníkům výběr.
       Takže všechno má smysl. Jen to musíme politikům říct. A postavit se za to jako jeden muž.
       
Přihlásit na kurz se můžete tady.
       

MUDr. Martin Daniel, www.smysl.com

Tento článek může být volně šířen v nezměněné podobě s kontaktem na autora a s aktivními odkazy na internetové stránky včetně této poznámky.

       
Zde se můžete přihlásit k odběru mých článků

(c) MUDr. Martin Daniel, 720 235 106, danielma@seznam.cz