Dokončení přihlášky

       Nyní stačí již jen zaslat peníze a okamžikem zaplacení máte místo zajištěno.
       Časté jsou dotazy, do kdy je třeba zaplatit. To je čistě na Vás. Pokud však s platbou budete otálet, může se stát, že Vaše místo zaujme někdo jiný a Vy budete muset čekat na další kurz. Na druhou stranu obvykle (ale ne vždy) se lze na kurz dostat i při zaplacení týden před začátkem kurzu.
       Pokud v tomto okamžiku můžete poslat jen zálohu a zbytek chcete doplatit později, není problém, pokud celou částku doplatíte alespoň 14 dní před začátkem kurzu. Pokud chcete splátky rozložit na pozdější dobu, napište mi a domluvíme se.
       
       Neposílám již další maily s potvrzením Vaší přihlášky nebo přijetí Vašich peněz. Pokud si nejste jist/a, zda peníze dorazily, napište mi a zkontroluji to.
       
       Asi týden před konáním kurzu pošlu upřesňující propozice k danému kurzu, jedná se již pouze o upřesnění začátku konání nebo doplnění co s sebou. Všechny základní propozice jsou zde.
       
       Vždy vyplňujte jako variabilní symbol Váš telefon uvedený ve Vaší přihlášce. Pokud byste daný telefon ztratil/a, napište mi mail s novým telefonem, ale v.s. ponechte.
       
       

Pokud platíte z ČR:

       
přednáška nebo kurz Martina Daniela:

  • zaplaťte na účet 670100-2204010576/6210, v.s. Váš mobil
  • nebo pošlete peníze složenkou na adresu Martin Daniel, Pujmanové 3030, 580 01 H.Brod

       

Pokud platíte ze Slovenska:

       

  • zaplaťte na účet 2700325315/8330, v.s. Váš mobil

(IBAN CZ4120100000002700325315, BIC FIOBCZPPXXX )
       
Ze Slovenska se jedná o vnitrostátní platbu, tedy neplatíte nic navíc (jen za převod ze slovenské do slovenské banky). Ze Slovenska to zadejte jako vnitrostátní platbu, i když IBAN začíná CZ.
Při platbě ze zbytku EU se jedná o europlatbu, kdy navíc zaplatíte asi 2 EUR Vaší bance a 2 EUR připočtěte k Vaší platbě pro mě a platíte na stejný účet.
       

Na stránce http://www.kb.cz/kurzovni-listek/cs/rl/index.x si najděte valuty nákup EURO.
Cena kurzu v EUR = (cena kurzu v Kč)/( valuty nákup EURO)
Pokud posíláte europlatbou odjinud, než ze Slovenska, přičtěte k této částce 2EUR. Banka Vám pak strhne další minimální poplatek, který by měl činit cca 2 EUR.

Pokud posíláte jinak, než europlatbou, ujistěte se, že veškeré poplatky hradíte Vy a že na můj účet dorazí platba v plné výši+2 EUR.
Neznám levnější způsob, jak poslat ze zahraničí peníze, pokud o nějakém víte, rád se ho naučím.

(c) MUDr. Martin Daniel, 608038825, danielma@seznam.cz