Jak se naplnit tím, po čem toužím

Co vlastně chci?

       Mnoho lidí cítí, že chce jiný život, ale vlastně neví přesně co chce. Někteří aspoň vědí, co nechtějí, jiní neví ani to. A přitom jakou máte šanci se dostat do cíle, když nejen že nemáte mapu, ale ani nevíte, kam vlastně chcete dojít?
       Na tomto kurzu se nejdříve podíváme formou různých cvičení na to, co vlastně chcete. Pak si ve svých přáních uděláme pořádek a stanovíme si priority.
       Už to samotné může totálně změnit náš život. Ale my půjdeme ještě dál. Stanovíme si kroky k našemu cíli a rozhodneme se je učinit.

 

Tady najdete termíny kurzů a přednášek.

Jak to získat?

       V druhé polovině semináře se budeme nejčastěji pomocí pravdivých konstelací dívat na to, proč to ještě nemáme a jak to získat.
       Platí jednoduché pravidlo: Když něco chci a nemám to, znamená to, že v sobě mám něco, co to nechce. Když to najdeme a uzdravíme, dostaneme, co chceme nebo ještě daleko víc.
       Někdy totiž neuzdravíme tu část, co nás blokuje, ale tu část, co chce něco, co není pro naši duši dobré. V každém případě poté, co toto rozštěpení uzdravíme a spojíme, budeme se cítit lépe uvnitř i ve vnějším světě.

 

Naplnění

       Každá část naší bytosti, kterou uzdravíme a přijmeme, nám přináší něco nevyčíslitelného. Naplňuje nás to, oživuje a uklidňuje. Přitom vnější výsledky jsou lepší a to za méně námahy.
       Když získáme to, po čem naše duše touží, naplní nás to čímsi podstatným. Každá touha naší duše je jen signál, kam máme jít a co máme udělat. Když tuto touhu z jakéhokoliv důvodu odmítneme, odmítáme tak trochu i život. Když ji naopak naplníme, přijmeme i další kousek života do našeho žití.

Kdy přijít na tento kurz:

  • Když víte, co chcete, ale nevíte, jak to zrealizovat.
  • Když víte, že něco chcete, ale nevíte co.
  • Když Vám život proklouzává mezi prsty.
  • Když cítíte neurčitý pocit, že něco má být jinak, ale vůbec netušíte co nebo jak na to.
  • Když sice víte, jak na to, ale v praxi to nefunguje.
  • Když nejste naplnění a nadšení svým životem.

Kurz se uskuteční v Liberci 10.-11.12., hlašte se na něj zde. Pokud jste se na moje stránky dostali ze stránek Centra poznání, přihlašte se tam.

(c) MUDr. Martin Daniel, 608038825, danielma@seznam.cz