Pevný bod

Pevný bod

       Když v sobě mám pevný bod, dokážu „otočit celým Vesmírem“, aby se splnilo to, po čem toužím. Cítím, kde je moje místo, udělám si ho v sobě, i kdybych o všechno přišel. Vím, že dokážu cokoliv si usmyslím. A taky vím, co má smysl dokázat a co ne.
       Pevný bod je to místo ve mně, o které se mohu opřít, ať se kolem děje cokoliv.

Tady najdete termíny kurzů a přednášek.

Tento kurz je pro Tebe, jestli

pro Tebe platí aspoň 1 z následujících vět:
(pokud jich platí víc, je ještě důležitější v sobě začít pevný bod hledat)

 • nevíš, kdo jsi
 • nevíš, kde je Tvoje místo
 • jsi zmatený/á
 • nevíš, kdo jsi
 • lidé Tě nevnímají, nevidí, tak jak by sis přál/a
 • nemáš domov, i když někde bydlíš
 • chceš víc věcí současně a nic neděláš ani pro jednu z nich
 • chceš zlepšit svůj život a být více ve svém Středu.
 • nevíš, co vlastně chceš
 • rozpouštíš se ve svém partnerovi
 • neumíš si určit nebo uhlídat své hranice
 • máš pocit, že jsi „rohožka“
 • cítíš, že si sama sebe dost nevážíš
 • nedokážeš se zastat sama sebe a toho, co chceš.

A o čem tedy ten kurz vlastně je?

       Nebudeme si moc povídat. Místo toho budeme dělat praktické věci, aby každý z Vás procítil pevný bod v sobě nebo se k němu aspoň přiblížil.
       Nejčastěji budeme pracovat pomocí konstelací
       Sami na sobě procítíte, jaké to je mít pevný bod v sobě.A uvidíte další lidi a jak si oni blokují možnost mít pevný bod v sobě. A uvidíte u většiny z nich změnu, která ovlivní i Vás.
       A také budete několikrát v pozici toho, kdo pevný bod našel a párkrát budete Vy sami někomu představovat pevný bod. To je možná ještě cennější, než vše ostatní předtím, protože procítíte, v čem jsou pevné body rozdílné a co mají společného a budete je pak moci snáze najít v sobě i ostatních a tím přinést do jejich života malý nenápadný nevědomý posun k lepšímu.
       A k čemu je to dobré? Kdo má pevný bod v sobě, nemusí si už hrát na oběť a místo toho budete společně hledat nejlepší řešení pro oba.

Těším se na viděnou Martin

Víc informací najdeš v tomto článku

Komentáře

Ahojte,
chci se s vámi podělit o jednu decentní, ale přesto mocnou pomoc, která při "konečném zúčtování" je hodně nápomocna. Pokusím se být stručný, ale všímám si, že já a další Hankusovci hodně rádi píšeme, tak mě prosím když tak omluvte. Děkuji.. Tak tedy: prožíval jsem určitou realitu a na nějaké úrovni jsem věděl, že budu potřebovat říci STOP. Takové STOP, aby to druhá strana skutečně slyšela, bez kompromisu, bez obkecání. Abych mohl vystřelit v dnešní době hodně citované tomahawky, musím mít přeci dobrou základnu - odstřelovací rampu, nejlépe celou, jednotnou, pečlivě vystavěnou, cihla po cihle.. To, že se při odpálení i spálím od žáru, s tím už jsem počítal-to opravím-opravíte ;) . Takže: pokud ve svém životě také potřebujete říci důrazné DOST, nebo STOP, doporučuju se vrátit do rodného kraje, města, útulně se tam zabydlet a nakoupit si převážně historické a regionální knihy, které popisují vaše rodné místo, oblast. Já jsem třeba z Krnova, který je položen v českém západním Slezsku, a tak jsem si koupil historické a místopisné knížky. Představte si, já je vlastně vůbec nečetl-cítím, že by mě to zatěžovalo. Ale ta energie, která mě neskutečně uzemní, posílí pevný bod, pevnou živou strukturu v nás (tak to alespoň cítím), protože já jakoby to vyšší moudro knížek vím a nevím zároveň. Troufám si říci, že někdy musíme projevit velkou vděčnost, aby...vy už víte :)
Co podnikneme? Setkáme se společně na kurzu? Mohli bychom rozebrat nějaké tomahawky a ze "střelného prachu" udělat ohňostroj :)

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.
(c) MUDr. Martin Daniel, 608038825, danielma@seznam.cz