Přijetí sama sebe

 

      Kdyby byla jediná dovednost, která by nám nejvíce pomohla žít život naplno TADY A TEĎ, spokojeně a v naplnění, co by to bylo ?
       Kdyby byla jedna jediná věc, která by nejvíc zlepšila život každého z nás, co by to bylo ?
       Kdyby bylo jediné slovo, které by nejlépe označilo úkol každého z nás tady na Zemi, co by to bylo ?
       Každý z nás má jiné úkoly, každý z nás se potřebuje naučit jiné dovednosti, aby jeho život rozkvetl. Ale je něco, co je společné pro každého z nás: Naším prvním a nejvíce odměňujícím úkolem je

PŘIJMOUT SÁM SEBE.

        Když se naučíme přijmout sami sebe doopravdy, naučíme se současně přijmout i vše, co existuje. Když přijmeme, kdo jsme, budeme moci naplnit svůj potenciál až po okraj. A život se pak stane tím, čím měl být vždy – zajímavou a úžasnou zkušeností.

Klíč ke spokojenosti a štěstí.

       Přijetí sama sebe je klíčem ke spokojenému životu, k naplnění i k obohacení našeho okolí. Nic jiného není tak úžasné, jako schopnost přijmout i to, co na sobě ZATÍM nemám rád. Pak zjistím, že mi to může sloužit a že to může obohacovat i ostatní.
       Někdo se může bát. Možná si říkáte, že když se všichni přijmeme, všichni budou sobečtí, každému půjde jen o sebe. Ale to není pravda. Až když se přijmeme, až tehdy se může projevit to nejkrásnější v nás. Protože jen nešťastní lidé jsou sobečtí. Když máme vše, co potřebujeme, přejeme to nejkrásnější i druhým. Navíc pak začínáme chápat, že pak to máme i my.
        Poprvé jsem tento kurz pořádal v únoru 2010 a ohlas byl takový, že jsem se ho rozhodl zopakovat znovu hned o měsíc později. A opět se naplnil. Pokud si můžete dovolit jen jeden kurz a hledáte takový, který nejvíc změní Váš život, pravděpodobně je to „Přijetí sama sebe“.
       Je vhodný jak pro úplné začátečníky, tak i pro ty, co už toho mají hodně za sebou. Počítejte, že kurz bude náročný, budeme se na něm učit přijmout na sobě i na druhých to, co nám vadí, co nás štve, co nás prudí. Ale odměnou bude mír v duši, víc energie a síly a hlavně lepší život.

Čas se osvobodit.

       Nemusíte mít žádnou zkušenost. Nemusíte věřit ničemu z toho, co jsem tady napsal. Ale uvnitř hluboko víte. Tak na co čekáte? Už je čas se přijmout. Osvobodit se z toho nánosu „musím“, „měl bych“, „nemělo by se“, „nesmím“, „musím se přizpůsobit“. Dříve bylo důležité se přizpůsobit, protože trest za svobodu byl velký. My máme to veliké štěstí, že snad poprvé v dějinách smíme být sami sebou a ještě za to dostaneme odměnu nejen na úrovni duše a těla, ale i odměnu finanční a společenskou. Protože ten, kdo se bojí být sám sebou, je odsouzen k neúspěchu a nespokojenosti. Kdo přijme sám sebe, přijímá současně všechny poklady.
        Na kurzu bude speciální druh konstelací, meditace a jiné techniky, jak přijmout sám sebe. Například meditace na přijetí mého horního a dolního já. Zejména přijetí dolního (nižšího, pozemského, podzemského) já je pro zdárnost našeho "pobytu" zde na Zemi velmi důležité.
       Na druhou stranu i přijetí Vyššího (horního, andělského) já může výrazně usnadnit a zpříjemnit život tady a teď. Až když přijmu obě své polarity, až tehdy se stanu sám sebou. Kdo přijímá jen pozemské, je ochuzen o zázraky. A kdo přijímá jen horní já, odsuzuje se k nekonečnému koloběhu a utrpení.

Oživení přináší bezpečí a zdraví.

       Úplnou novinkou je nová techniku, které jsem dal název Oživení. Tato technika může být obzvlášť zajímavá pro lidi s nedostatkem energie, nadměrnou únavou nebo depresí. Jedná se o techniku, která je velmi neobvyklá, pracuje s fyzickým tělem a nebude povinnou součástí kurzu. Podněcuje činnost první čakry a orgánů pánve, takže může být zajímavá pro lidi s problémy s bezpečím a ukotvením. Také pomáhá se zdravotními problémy v pánvi a okolí. Současně obohacuje partnerský život.

Kdy jít na kurz:

(Stačí souhlasit s jedinou větou a kurz Vám může změnit život).
- Neumím se přijmout.
- Nemám se rád.
- Nesnáším se.
- Mám problém s identitou.
- Nevím, kdo jsem.
- Neznám důvod, proč žít.
- Mám deprese.
- Nemám chuť žít.
- Trpím životem.
- Trestám se.
- Jsem sebedestruktivní.
- Mám všechno, ale mám pocit, že to nejdůležitější mi chybí.
- Chtěl bych být někým jiným.
- Nelíbí se mi můj život.
- Neumím si vychutnat svůj život a to, kdo jsem.
- Chtěl bych být jiný.
- Něco mi chybí a nevím co.
- Nedokážu najít spojení sama se sebou.
- Necítím své potřeby.
- Ničím se.
- Nezasloužím si lásku, peníze, bezpečí, přijetí, radost
- Nebo si to sice zasloužím, ale nemám to.
- Obviňuju nebo mě stále někdo obviňuje.
- Nemám dost síly.
- Chybí mi někdo, kdo by za mnou stál, kdo by mě podržel.
- Jsem sám/a.
- Nemám radost ze života.

Propozice ke kurzu a místo konání najdete zde. Termíny jsou zde.
Hlásit se můžete tady.
 

nbsp;nbsp;

(c) MUDr. Martin Daniel, 608038825, danielma@seznam.cz