Úžasný svět

Náš život může být lepší.

       Jak to udělat? Máme možnost měnit svůj vnější nebo svůj vnitřní svět.
       Změna vnějšího světa je obvykle náročná a někdy vůbec nejde bez změny vnitřního světa.
       Vnitřní svět je ale nějak nastaven z nějakého důvodu. Když ho začneme násilně měnit, můžeme se dočkat nechtěných překvapení. Proto je dobré nejen měnit, ale nejdříve se dívat. Proto je tato cesta někdy dlouhá.
       Z toho důvodu je mnoho metod, které se nedívají na důvody a prostě mění. Často ani neví, co vlastně dělají. Obvykle čím méně to ví, tím jsou arogantnější.
       Chci Vám nabídnout kombinaci všech cest. Vnější svět měníme tak jako tak a to na kurzech moc neučím, protože snadnější a přitom méně používaná je změna vnitřního světa.
       Můžeme se vydat na náročnou, ale odměňující cestu změny vnitřního vesmíru. Velmi silně doporučuji našlapovat opatrně a respektovat námitky, protože jinak si můžeme vytvořit horší problém, než jsme měli původně.
       A k tomu můžeme přidat stvoření úplně nového vnitřního světa, který bude obsahovat vše, co chceme. Když stvoříme nový vnitřní vesmír, nenarušíme tím náš starý a budeme se i nadále moci z něho učit. A současně budeme mít NOVOU MOŽNOST.
       Tato kombinace je dle mé zkušenosti to nejúčinnější, nejrychlejší a přitom bezpečné, co máme k dispozici.
       Na kurzech Úžasný svět tvoříme svůj nový vnitřní vesmír od začátku.

Náš život může být úžasný.

       
       Stačí se postarat o naše potřeby. Když jsem např. něco nedostal od táty, můžu mu to vyčítat, můžu se vztekat, můžu se snažit to od něj získat, můžu chodit na běžné konstelace a tam se na něj pomalu napojovat. Nebo se mohu napojit na svého úžasného vnitřního tátu, který mi může dát i to, co skutečný táta nikdy nebude moci. Už nejsme závislí na vnějším světě, abychom mohli být spokojení či šťastní. Z těchto kurzů si odnesete trvalé napojení na vnitřní rodiče. Každou vteřinou budete moci čerpat, co Vaše vnitřní děti i Vy potřebujete a díra ve Vašem srdci se zacelí.

Úžasný svět 1

       
       Na prvním kurzu znovuobjevíme svou vnitřní mámu. Stejně jako každý z nás má vnitřní ženu a vnitřního muže, stejně každý z nás má v sobě dostatek dokonalé mateřské energie, která se o nás může postarat.
       Je velmi osvobozující poznat, že nejsem závislý na tom, jakou mám mámu, zda ještě žije, zda mi dala, co jsem potřeboval a zda je toho vůbec schopná. Paradox je, že když si zvědomím vnitřní mámu, najednou mohu tohle všechno dostat i ve skutečnosti daleko snadněji.
       Jsou lidé, kteří to od skutečných rodičů nepřijmou. Pro ně je dokonalá máma nebo vnitřní máma jediná možnost, jak v rozumném čase dostat, co potřebuji a vyřešit si svá základní témata.
       Na týdenním kurzu Stát se MUŽEM/ Být ŽENOU prožije každý účastník, jaké to je vyrůst, opečováván ideální mámou a ideálním tátou.
       Na kurzech Úžasný svět pracujeme s vnitřní mámou, která je velmi podobná ideální mámě, ale v mnohém je odlišná. Podle mé zkušenosti, je ideální propojit práci s ideálními rodiči, vnitřními rodiči a skutečnými rodiči. Od každého z nich můžeme dostat něco jiného a vzájemně se to podporuje a posiluje.
       Na kurzu Úžasný svět 1 na vlastní kůži ucítíte přítomnost vnitřní mámy a často i vnitřního táty. Pocítíte, jaké to je, když je mezi rodiči harmonie, táta dává podporu mámě a oba se starají o děti. Důležité je i cítit, že nemusím nahrazovat partnera žádnému rodiči, že jsou oba rodiče v síle, schopni mít úžasný vztah a že se o mě dokážou postarat.
       Důležité je cítit, že pro rodiče nejsem důležitější, než oni, že dávají sobě lásku a z této vzájemné lásky vyrůstá i výživa pro mě.
       Z tohoto kurzu si odnesete trvalé napojení na svoji vnitřní mámu.
Aby zůstalo opravdu trvalé, budete pro to muset něco dělat i sami. Když to necháte jen na kurzu, výsledky budou i tak, ale když to podpoříte třeba jen 5 minutami denně sami doma, budou větší.

Úžasný svět 2

       
       Na tomto kurzu se ještě více zaměříme na napojení na vnitřního tátu. Získáme přístup k jeho síle, mužské energii, otcovské energii, zjistíme, že jsme v životě jistější, ráznější, cílevědomější a přitom budeme plně schopni ocenit i přínosy ženské a mateřské energie.
       Rozdělení na kurz o vnitřní mámě a o vnitřním tátovi je ve skutečnosti jen pomocné. I proto je možné na tento kurz přijít, i když jste nebyli na jedničce. Avšak k úplnému užitku je dobré si ji později doplnit.

Úžasný svět 3 a další

       
        V pokračovacích kurzech se pak trvale napojíme na vnitřní bezpečí, na vnitřní sílu a vnitřní hojnost. Vybudujeme si úžasný vnitřní svět, který se stane předobrazem úžasného vnějšího světa.
       Čím víc z nás se stane svobodnými, tím více v bezpečí bude celý svět.

Zde se můžete na kurz přihlásit


A zde je článek o jiné možnosti, jak se napojit na vnitřní hojnost.

Propozice ke kurzu a místo konání najdete zde. Termíny jsou zde.

(c) MUDr. Martin Daniel, 608038825, danielma@seznam.cz