Kurzy a přednášky Martina Daniela

Kurzy Martina Daniela

  Pro ty, co hledají kurz pro ně a nenašli ho v seznamu: Napište mi mail, co si chcete řešit. A navrhnu Vám kurz, na který Vaše téma nejvíc sedne. Pravděpodobně se však můžete přihlásit na každý konstelační kurz (tedy aktuálně na všechny kromě Stát se MUŽEM/ Být ŽENOU). Protože pro mě je důležitější co Vy chcete, než název kurzu. Ten jen říká, že většina konstelací budeme zaměřena tímto směrem. Ale každá konstelace je jiná a tudíž i konstelace na úplně jiné téma se může ukázat, že je právě pro ty lidi, kteří se na daném kurzu sešli, nejvíc prospěšná.

  22.-23.6. Chybí mi láska, dříve pod názvem Hubnu s radostí, zač. 11h, cena 2500 Kč, Pujmanové 3030, H.Brod**. Přespání si zajistěte sami nebo v místě konání kurzu za 200 Kč v posteli v samostatném pokoji nebo za 100 Kč na pohodlném molitanu, v tom případě s sebou spacák. Je možno se ubytovat den předem a odjet až další den.

  29.-30.6. Hlubinné konstelace, zač. 11h, cena 2500 Kč, Pujmanové 3030, H.Brod**. Přespání si zajistěte sami nebo v místě konání kurzu za 200 Kč v posteli v samostatném pokoji nebo za 100 Kč na pohodlném molitanu, v tom případě s sebou spacák. Je možno se ubytovat den předem a odjet až další den.

  27.-28.7. Hlubinné konstelace, zač. 11h, cena 2500 Kč, Pujmanové 3030, H.Brod**. Přespání si zajistěte sami nebo v místě konání kurzu za 200 Kč v posteli v samostatném pokoji nebo za 100 Kč na pohodlném molitanu, v tom případě s sebou spacák. Je možno se ubytovat den předem a odjet až další den.

  16.18.8., Stát se MUŽEM/ Být ŽENOU, zač. v 17:30, cena 4000 Kč, pár 6000 Kč, Pujmanové 3030, H.Brod, Přespání si zajistěte sami nebo v místě konání kurzu za 200 Kč v posteli v samostatném pokoji nebo za 100 Kč na pohodlném molitanu, v tom případě s sebou spacák. Je možno se ubytovat den předem a odjet až další den.

  1.11. přednáška, České Budějovice, místo bude upřesněno, 300 Kč
  2-3.11. Hlubinné konstelace, České Budějovice, místo bude upřesněno, 4000 Kč

  *Cena je za 1 konstelaci. Pokud byste chtěl/a 2 konstelace, tak musíte počkat na to, zda na ni bude místo a pokud ano, tak ji Martin může chtít zaplatit navíc. Pokud Martin usoudí, že je 2. konstelace nezbytná a neřekne Vám předem, že ji chce zaplatit, můžete trvat na ceně za 1 konstelací, i když jste dostal 2.
  **Pokud nemůžete nebo nechcete jet do H. Brodu, posílejte přihlášky s poznámkou města, kam jste ochotni dojet. Když v daném městě bude aspoň 20 lidí, udělám kurz i u Vás

  Přednášky:

  č. účtu: 670100-2204010576/6210
  Pokud budete chtít fakturu, požádejte nejdříve o vystavení faktury a v.s., pod kterým zaplatit.
  Č. účtu pro platby ze zahraničí najdete po vyplnění svých údajů na přihlášce zde.

          Pokud zde není uveden žádný termín kurzu, napište mi, že Vás daný kurz zajímá a já Vám dám vědět, jakmile určím termín.

          Ceny jsou u každého kurzu uvedeny. Při platbě ze Slovenska neplatíte mezinárodní poplatky, při platbě z Evropy pouze 2 EUR navíc.
          
          

  Další kurzy Martina Daniela:

  Tyto kurzy zatím nemají určený termín. Některé z nich se uskuteční v dalším pololetí, některé později. Pokud máte o některý z těchto kurz zájem, můžete se již nyní předběžně přihlásit a jeho konání přiblížit. Současně budete moci ovlivnit i termín konání kurzu a budete upozorněn/a, až vypíšu jeho termín.
  ========================================================

  Přednášky Martina Daniela

  jsou spíše jen "ochutnávky". Za dvě hodiny nemohu pomoct všem. Ale mohu Vám ukázat, co je možné. Místo teorií a mluvení upřednostňuji praxi a proto většinu času věnuji praktickým ukázkám toho, co dělám. Pokud chcete, můžete se přihlásit jako dobrovolník a odnést si ještě víc.

  ====================================================================

  Pokud chcete zorganizovat přednášku nebo kurz:

  Zavolejte mi na 608 03 88 25, pokusíme se domluvit.

(c) MUDr. Martin Daniel, 608038825, danielma@seznam.cz