Kurzy a přednášky Martina Daniela

Kurzy Martina Daniela

        jsou intenzivní, zpravidla dvoudenní. Pokud se před kurzem koná přednáška, doporučuji, abyste na ni přišli, ale není to podmínka.
        Tyto kurzy jsou otevřeny každému, ať už se považujete za úplného začátečníka nebo se naopak cítíte být pokročilým. Jsou pro ty, co chtějí víc porozumět svému životu a mít se líp.

    Od listopadu do konce ledna 2020 se kurzy nekonají. Od února 2020 kurzy opět budou. Přeju všechno nej

    V poslední době mi několik lidí psalo, zda je možné se na kurz přihlásit. Část neví, zda se vůbec kurz bude konat, část se naopak bojí, že je již kurz zaplněn a že na ně nezbude místo. Pokud je kurz na této stránce uveden, klidně se přihlaste a nemusíte se mě ptát, zda je možné se přihlásit. (Pouze na garantované konstelace vždy volejte. Naopak na konstelace za stovku bez vlastní konstelace se nemusíte hlásit, prostě přijďte).
    Když se stane a na kurz je málo přihlášek, dozvíte se to na této stránce pár dní před konáním kurzu. V takovém případě samozřejmě vracím peníze nebo je převádím na jiný kurz dle Vašeho výběru.
    Pokud by se stalo a kurz se přeplnil, tak není problém pár lidí navíc umístit nebo vypsat nový termín.
    Moje práce je kreativní a neodpovídám na maily každý den. Pokud máte něco důležitého nebo potřebujete rychlou odpověď, klidně zavolejte.(c) MUDr. Martin Daniel, 608038825, danielma@seznam.cz