Kurzy a přednášky Martina Daniela

Kurzy Martina Daniela

        jsou intenzivní, zpravidla dvoudenní. Pokud se před kurzem koná přednáška, doporučuji, abyste na ni přišli, ale není to podmínka.
        Tyto kurzy jsou otevřeny každému, ať už se považujete za úplného začátečníka nebo se naopak cítíte být pokročilým. Jsou pro ty, co chtějí víc porozumět svému životu a mít se líp.

  V poslední době mi několik lidí psalo, zda je možné se na kurz přihlásit. Část neví, zda se vůbec kurz bude konat, část se naopak bojí, že je již kurz zaplněn a že na ně nezbude místo. Pokud je kurz na této stránce uveden, klidně se přihlaste a nemusíte se mě ptát, zda je možné se přihlásit. (Pouze na garantované konstelace vždy volejte. Naopak na konstelace za stovku bez vlastní konstelace se nemusíte hlásit, prostě přijďte).
  Když se stane a na kurz je málo přihlášek, dozvíte se to na této stránce pár dní před konáním kurzu. V takovém případě samozřejmě vracím peníze nebo je převádím na jiný kurz dle Vašeho výběru.
  Pokud by se stalo a kurz se přeplnil, tak není problém pár lidí navíc umístit nebo vypsat nový termín.
  Moje práce je kreativní a neodpovídám na maily každý den. Pokud máte něco důležitého nebo potřebujete rychlou odpověď, klidně zavolejte.  • Stát se MUŽEM/ Být ŽENOU, Praha,Osadní 11, 21.-23.6.2019, zač. v pátek v 18.h., 3600 Kč, Přihlásit se můžete zde. Propozice jsou zde
  • Hubnu s radostí, Praha,Osadní 11, 27.-28.7., zač v 13 h naobědvaní, 2400 Kč, Přihlásit se můžete zde. Propozice jsou zde
  • Přijetí sama sebe, Praha,Osadní 11, 15.-16.6.2019, 2400 Kč, Přihlásit se můžete zde. Propozice jsou zde
  • Smrt a život, 10.-13.4.2020, velikonoce, Praha,Osadní 11, 4800 Kč, Přihlásit se můžete zde. Propozice jsou zde
  • Stát se MUŽEM/ Být ŽENOU týdenní, 2.-11.8. 2019, cea 12500, při platbě do 31.12.2018 sleva 2000 Kč, při platbě do 1.5.2019 sleva 1000 Kč, za účast na kurzech Stát se MUŽEM/ Být ŽENOU sleva 500 za 1 kurz, 1000 za 2 kurzy tohoto cyklu, 1500 za 3 kurzy; pozor koná se pouze 1x ročně, pouze tento kurz plaťte na jiný účet: 670100-2208109987/6210, v.s. telefonPřihlásit se můžete zde. Propozice jsou zde.
  • Přednášky:

   č. účtu: 670100-2204010576/6210
   Pokud budete chtít fakturu, požádejte nejdříve o vystavení faktury a v.s., pod kterým zaplatit.
   Č. účtu pro platby ze zahraničí najdete po vyplnění svých údajů na přihlášce zde.

           Pokud zde není uveden žádný termín kurzu, napište mi, že Vás daný kurz zajímá a já Vám dám vědět, jakmile určím termín.
   Přihlásit se můžete zde.

           Ceny jsou u každého kurzu uvedeny. Při platbě ze Slovenska neplatíte mezinárodní poplatky, při platbě z Evropy pouze 2 EUR navíc.
           
           

   Další kurzy Martina Daniela:

   Tyto kurzy zatím nemají určený termín. Některé z nich se uskuteční v dalším pololetí, některé později. Pokud máte o některý z těchto kurz zájem, můžete se již nyní předběžně přihlásit a jeho konání přiblížit. Současně budete moci ovlivnit i termín konání kurzu a budete upozorněn/a, až vypíšu jeho termín.
   ========================================================

   Přednášky Martina Daniela

   jsou spíše jen "ochutnávky". Za dvě hodiny nemohu pomoct všem. Ale mohu Vám ukázat, co je možné. Místo teorií a mluvení upřednostňuji praxi a proto většinu času věnuji praktickým ukázkám toho, co dělám. Pokud chcete, můžete se přihlásit jako dobrovolník a odnést si ještě víc.

   Proč nemáš oporu/ nejsou oporou, 4.7., 18h, Plzeň, Vejprnická 56
   Mužská a ženská energie prakticky, 6.7., 18h, Plzeň, Vejprnická 56

           Na kurz je třeba se přihlásit u mě, na přednášku se obvykle hlásit nemusíte a pokud ano, tak přímo organizátorovi. (U Džoudyho doporučuji rezervovat lístek nebo přijít dříve).

   Cena přednášek se pohybuje mezi 50 a 150 Kč. Přesné ceny si zjistěte u organizátora.
   Festival Ezotera - je třeba si koupit půldenní, celodenní nebo třídenní vstupenku, nelze se přihlásit jen na mou přednášku.
   Více informací o místech konání přednášek najdete zde.
   ============================================================================

   Individuální práce

   • Resuscitace lásky – pro páry i jednotlivce - učím muže, jak vznítit znovu žár lásky v ženě (doporučuji akutně tam, kde žena chce zůstat v rodině, ale ztratila se jiskra a vášeň). Nebo navštivte jeden z pokračujících kurzů Stát se MUŽEM/ Být ŽENOU, kde se to naučíte také.
   • Ženská iniciace – jen pro ženy - v našem životě chybí rituální přechody. Proto je mnoho mužů stále jen chlapečky. Jsme prakticky jediná kultura, kde neexistuje mužská iniciace (mužskou iniciaci lze zažít pouze na týdenním kurzu Stát se MUŽEM/ Být ŽENOU 3). Naproti tomu jen málo kultur praktikovalo ženskou iniciaci. Takže vhodné jen tam, kde víte, o co se jedná nebo jen při vyslovení tohoto sousloví cítíte, že toto je to pravé pro Vás.
   • Láskyplné zkrocení ženy = osvobození ženy- velmi mnoho žen touží po zkrocení, aniž by o tom věděly. Protože si to spletly se zotročením. Pravý opak je pravdou. Pokud si nevíte rady sama se sebou, pokud nemáte hranice, pokud se ztrácíte ve světě, pokud nevíte, co chcete a nedáte pokoj, dokud to nedostanete (a mnoho dalších příznaků), pak právě toto je to pravé pro Vás.

   ====================================================================

   Pokud chcete zorganizovat přednášku nebo kurz:

   Zavolejte mi na 608 03 88 25, pokusíme se domluvit.

(c) MUDr. Martin Daniel, 608038825, danielma@seznam.cz
„Zamilovat se do sebe - to je románek na celý život.“ Oscar Wilde