Jsem pro Vás vhodný průvodce?

Publikováno 17.1.2024

Jsem pro Vás vhodný terapeut či lépe průvodce?

       Odpověď na tuto otázku je pro Vás klíčová. Protože jestli nejsem, tak na 20% zbytečně vyhodíte peníze a na 2% Vám bude po účasti na kurzu hůře.
       Naopak, jestli jsem pro Vás vhodný, tak Vám určitě bude lépe, aspoň pocitově a zaplacení kurzu bude ta nejlepší investice, kterou jste kdy udělal.

Jak to poznám?

       Jednoduše. Dovedete si představit své úplné uzdravení? Je jedno, jestli to bude za 1 kurz nebo za 2 roky. Když si dovedete představit, že jste zdravý, tak je veliká šance, že to budete chtít i podvědomě a splníte si to. Ať už se mnou nebo beze mě.
       V tom případě nemusíte dále číst tento článek a čtěte co Vám hrdlo ráčí na mém webu, abyste mohl zjistit, zda ke mně chcete přijít nebo ne. Protože já nepotřebuju Vás. A Vy se musíte rozhodnout, zda chcete mě a mou pomoc, abyste Vy došel ke svým cílům. Svým vlastním tempem.

Pokud si nedovedete představit své uzdravení

       Jste na tom už dost špatně, abyste ke mně chtěl přijít a riskoval své peníze, své zdraví a své emoce?
       Protože u mě Vás čeká pravda. A pravda je pro většinu z nás bolavá. Tak bolavá, že často raději zemřeme, než bychom jí čelili.
       Já nedělám psychoterapii. U mě nemáte žádnou záruku, že Vás budu šetřit. U mě si budete muset své uzdravení odmakat. A nebo říct: Já chci jen obejmout. Že chci být rychlý, neznamená, že neumím být soucitný, laskavý a pomalý.
       Když se rozhodnete pro rychlou cestu, tak nebudete nosit nic fyzického. Ale budete čelit své bolesti, svým strachům, své nerozhodnosti, všem svým negativním pocitům. Jestli na to nemáte ani na to si říct o jemnost a laskavost, nejsem ten vhodný člověk pro Vás. Přijďte až Vám bude natolik špatně, že budete rád za to, že dostanete šanci.
       A ano, když položíte otázku na konci kurzu a nebudete chtít řešit z toho vyplývající rozpor ve Vás, můžete se dostat i do blázince. Jako jedna moje kurzistka. Ale do toho blázince se nedostala kvůli mně, ale kvůli svému rozporu, který neřešen, ji dovedl až do blázince. A pořád je neřešen, jen je potlačen léky, takže místo toho, aby se uzdravila, tak je jí pořád hrozí další hospitalizace. Takže jestli nechcete řešit své rozpory a máte psychické potíže, nechoďte, prosím za mnou. Protože neumím Vás zachránit proti Vám samým.
       Mnoha jiným jsem pomohl, dokonce i člověku se schizofrenií (neumím ji uzdravit, aby bylo jasno, ale umím udělat život s ní lepší), jakož i dalším lidem, kteří díky mě nemuseli být hospitalizováni. Ale podmínkou pro to je, abyste byli ochotni se vzdát všeho, co Vás k nemoci „pudí“. Včetně toho, co máte rádi nebo bez čeho si nedovedete svůj život představit. Protože když udělá chybu lékař nebo psychoterapeut, téměř nikdo o tom ani neví. Zatímco já jsem vinen i Vaší chybou. Protože lékaři a psychoterapeuti neví, co je příčinou duševních nemocí. Já už ano, protože jsem si prošel mrtvičkou a díky ní i depresí a pochopil jsem to, čemu jsem předtím nerozuměl. A toto poznání může změnit svět. Když budete chtít. Protože mé samotné poznání je platné jako třeba bylo platné poznání pana Ignáce Filipa Semmelweise, když přišlo 50 let před objevem mikroorganismů. A i když smrtnost pacientek na jeho oddělení poklesla o desítky (!!!) procent, protože chtěl jen, aby si lékař umyl ruce před tím, než šel k porodu. Což je dnes přirozené. Ale tehdy ne. A dnes nevíme, že jsou „paraziti“ i nefyzičtí. A objev “mikroskopu na ně“ nás nečeká asi ani za 50 let.

Jestli si myslíte, že stojím o Vaše peníze,

       dejte je komukoliv jinému. Já Vám dávám možnost udělat něco pro své zdraví. A ti lidé, kteří si myslí, že bych byl tak ubohý a hloupý, abych kvůli pouhým penězům poškodil svou karmu, tak ti nech jdou někam, kde budou mít dobrý pocit ze svých peněz.

A co když nebudu mít co do úst?

       Pak půjdu radši rozvážet balíky nebo jakoukoliv jinou práci. A budu si ji užívat, protože budu vědět, že na nic jiného nemám.

       
Přihlásit na kurz se můžete tady.
       

MUDr. Martin Daniel, www.smysl.com

Tento článek může být volně šířen v nezměněné podobě s kontaktem na autora a s aktivními odkazy na internetové stránky včetně této poznámky.

       
Zde se můžete přihlásit k odběru mých článků

(c) MUDr. Martin Daniel, 608038825, danielma@seznam.cz