Na ruských životech taky záleží

Publikováno: 23.8.2023

Na ruských životech taky záleží

       A právě proto musíme co nejvíc pomoci Ukrajině, aby i ruské životy mohly být zachráněny. Protože čím dříve Ukrajina vyhraje, tím méně ukrajinských i ruských lidí zemře.
       Bohužel má pan Putin jaderné zbraně, takže nemůžeme udělat nic, co by mohlo vést k přímému zapojení NATO do války.

Představte si Rusko jako rakovinu

       s jediným rozdílem, že rakovina má v sobě všechny buňky rakovinné. A buňky kolem rakoviny musí zemřít, protože zatím nemáme léčbu, která by uměla zabít jen rakovinu.
       Všechny buňky kolem, které mají tu smůlu, že „žily“ blízko k rakovině bohužel musí zemřít, protože prioritou je přežití organismu, ne jedné zdravé buňky.
       V horším případě nezemřou díky onkologické léčbě, ale až potom, co zemře celý člověk. Nebo ještě dříve, protože rakovinné buňky zabijí zdravé buňky, když je obklíčí a obrostou.
       Člověk s rakovinou musí být vděčný za léky, které ho zabíjí, protože jinou cestu klasická medicína neznala. Až v poslední době jsou i jiné možnosti, ale základní princip zůstává: Musíme přizabít pacienta a doufat, že rakovinu zabijeme úplně a člověk to přežije a vyhrabe se z toho.

Rusko není rakovina.

       A každý Rus není špatný. V tomto přirovnání je Rusko rakovinou, která prorostla celým tělem (tedy Ruskem), ale neovládla každého Rusa navždy. Až zmizí příčina „rakoviny“, mnoho Rusů se vrátí do normálního stavu.
       Ale bohužel každého Rusa ovládla dočasně v tom, že až na výjimky každý Rus pracuje pro válku. Někteří Rusové jsou na bojišti. A i když mnozí by raději nebyli, dokud se nevzbouří, pracují ve prospěch rakoviny.
       Někteří pracují ve válečné výrobě. A přímo pracují na tom, aby rakovina bobtnala.
       Ale i když pracují třeba v zemědělství, tak tím pracují pro Rusko a pro válku. A bohužel každý, kdo pracuje pro válku, je nepřítel, když chceme zachránit alespoň Ukrajinu před ruskou „rakovinou“.

Ale já nechci nikoho zachraňovat

       Naštěstí máte Ukrajince, kteří chtějí žít podle sebe a ve své zemi. Kdyby prohráli, už by ruská “rakovina“ byla na hranicích se Slovenskem.

Není rozdíl mezi utrpením

       Není zvykem vidět celou pravdu. Takže skutečně není rozdíl mezi utrpením Ukrajince, který přišel o nohu a mezi stejně zraněným Rusem. Každý z nich trpí.
       Ale jestli my chceme krvácet jen finančně, tak musíme podpořit Ukrajinu, aby co nejdřív vyhrála. Protože čím déle to bude trvat, tím více Ukrajinců a Rusů bude zabito a tím více to bude stát i nás a nakonec můžeme i krvácet doslova.

Jsem proti kolektivní vině

       Ale nikdo z nás nemá na to potrestat jen ty, kdo za to mohou. A proto musíme „trestat“ i „nevinné“ buňky, které se provinily jen tím, že neřekli „Ne“ válce.
       A dokud si Rusové sami neudělají pořádek, tak i když je to strašně nespravedlivé, tak musíme dělat věci, které vypadají, jako bychom dělali kolektivní vinu.

Kdo chce mír, ať zabije pana Putina

       ale možná to pak bude ještě horší. Když toho nejste schopní, tak musíte unést, že Ukrajina (ale i my) bojujeme o život.
       A když nás druhý chce zabít, máme právo zabít i jeho.

Neodsuzujme Rusy

       Každý kdo žil v Československu před rokem 1989 ví, jak moc jsme nechtěli komunisty. Dokonce máme v rodině komunistu, který své děti učil, že komunismus je zlo. Ale samozřejmě před ostatními komunisty říkal něco jiného.
       A přesto to vypadalo, že všichni chceme komunismus a milujeme komunismus. Volby byly jednoznačné.
       Podobně je to v Rusku. (Doufejme). Až se tam něco změní, najednou uvidíme jinou zem. Ale zem se nezmění. Stejně jako my jsme se nezměnili 17.11. 1989. Jen jsme dali najevo, co chceme a nechceme.

Takže se modleme za Rusy,

       aby povstali a řekli válce Ne.
       A současně dávejme Ukrajině vše, co potřebuje, aby tu válku ukončila. Protože Rusko může ukončit válku kdykoliv. Ukrajina ne, protože ona neokupuje ruské území.

A modleme se za pana Putina

       Protože on to má celé ve svých rukou. A i když to tak nevypadá, ve skutečnosti on je jen loutkou, kterou ovládá jeho parazit.

Co jsou to „parazité“

       Nemají živé fyzické tělo (na rozdíl od parazitů mikroskopických). Ale pokud je někde v mozku obsaženo Já, tak asi podobně bude mít fyzickou podobu i parazit. Ale k tomu ještě vede dlouhá cesta (pokud tedy vůbec já můžeme v mozku najít - to se ukáže, až věda pokročí). Takže zatím jsme v pozici lidí, kteří na horečku užívají vrbovou kůru a vůbec neví (to se dozví až v r.1896), že v sobě obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. A že později z toho vznikne lék Aspirin.
       Podstatné je, že tato část není ani já, ani mé vnitřní dítě, ani žádná jiná část mě.
       A chová se jako typický parazit, např. jako Parazitická vosička Muscidifurax raptorellus : Samičky dravé vosičky aktivně vyhledávají kukly much a kladou do nich svá vajíčka, čímž je zahubí.

Naštěstí naši paraziti nám dávají většinou desítky let života, než nás zahubí

       I když kdoví, třeba tohle je odpověď na otázku, proč i malé děti umírají na rakovinu.        A mění naše chování podobně jako https://www.idnes.cz/technet/veda/parazit-toxoplazmoza-meni-tvar-vaseho-obliceje.A140319_142803_veda_kuz
       Takže žijeme život našeho parazita a vůbec o tom nevíme.

Dokud bojujeme proti panu Putinovi

       podporujeme jeho parazita, takže mu dodáváme sílu. Ale nejde nebojovat, když jde Ukrajincům o život. Takže řešením je bojovat ve vnějším světě a uvnitř se za něho modlit (jestli jste věřící) nebo meditovat (když nevěříte v boha), abyste mu pomohli uvidět jeho parazita. Když by ho uviděl, musel by se zbláznit z toho, jaké zlo udělal. A pak by spáchal sebevraždu. Protože to je jediná jeho cesta k jeho vykoupení.
       Posílejte mu lásku, protože láska tohle celé utrpení může ukončit. Kdyby se to náhodou povedlo, poznáte to tak, že pan Putin spáchá sebevraždu. Protože si uvědomí to zlo, které skrze něj přišlo. Protože svou vinu může odčinit jediným způsobem a i když se to neví, tak modlení za někoho vede k jeho úplnosti a kde je úplnost, tam nemůže být parazit.
       Jestli chcete naopak Putinovo zlo podpořit, nenáviďte ho. Ale na rozdíl od Hitlera Putin nemůže být na hlavu poražen, protože má jaderné zbraně.
       Jestli se toho bojíte, modlete se za to, aby pan Putin uviděl následky svých činů. Protože on může jediným škrtem pera válku ukončit nebo na ní bude trvat (protože nevidí následky svých činů ani na Rusko).
       A současně podporujte jakýmikoliv prostředky Ukrajinu. Za ně se nemusíme modlit. Oni jdou správným směrem. Jim musíme pomoct. Ale jestli se chcete modlit i za Ukrajince, udělejte to.

       
Přihlásit na kurz se můžete tady.
       

MUDr. Martin Daniel, www.smysl.com

Tento článek může být volně šířen v nezměněné podobě s kontaktem na autora a s aktivními odkazy na internetové stránky včetně této poznámky.

       
Zde se můžete přihlásit k odběru mých článků

(c) MUDr. Martin Daniel, 608038825, danielma@seznam.cz