Kurz Stát se MUŽEM/ Být ŽENOU - aktualita pro muže a chytré ženy

Pozor: Toto je starý text, takže informace o obsazenosti kurzů neplatí.

Dobrý den,
doufám, že máte krásný prázdninový čas. Tento víkend bude

Kurz Stát se MUŽEM/ Být ŽENOU

       Na tento kurz se přihlásilo hodně žen, ale zatím jen málo mužů. Proto chci nabídnout mužům možnost přihlásit na poslední chvíli.

       Je to kurz, na kterém budeme cvičit mužskou energii v tom nejtěžším prostředí – mezi ženami.

       Mužská energie je pro každého muže nepostradatelná. Když máte mužskou energii, přitahujete k sobě zájem žen, peníze i úspěch. Dostatek mužské energie je nezbytnou podmínkou pro mužské sebevědomí. Hlavně je to však způsob, jak lépe žít. Jak mít lepší život, jak se cítit lépe a jak mít radost z toho, že jsem mužem.

       Když má muž dost mužské energie, zvládne to, co jinak dělal jen s velikým sebezapřením, s velkým úsilím nebo vůbec ne. Mužská energie je to, co dělá muže Mužem. A hojnost mužské i ženské energie z něj pak učiní MUŽE. Tento kurz je prvním, ale významným krokem na této cestě.

       Na konci posledního kurzu mi jeden muž řekl, že když mě viděl na fotce, říkal si, co by mě takovej mohl naučit. Taky 2x nepřišel. Ale teď po skončení kurzu se mi za to musí omluvit, protože se naučil víc, než vůbec tušil, že by šlo. Já osobně říkám, že když se to mohu naučit já, může se to naučit každý. Není problém VYPADAT jako muž, když mám dva metry, ale vypadat nestačí. (A je zajímavé jak moc vysokých a svalnatých mužů cítí, že jim něco hodně chybí – to něco je často právě mužská energie). Ale stát se MUŽEM může každý. Ať už tomu věříš nebo ne, je to otevřené pro každého, i pro Tebe. Ten rozdíl mezi tím, kde jsem byl před pár lety a teď, je neuvěřitelný. Jestli chceš zažít něco podobného, jsi vítán.

       Být v pohodě, vědět, že zvládnu každou situaci (některou ne napoprvé), že jsem předurčen k úspěchu (nezávisle na tom, co bylo předtím). Že vždy dosáhnu toho, co chci, jen někdy to bude trvat, ale že když to nevzdám, nakonec to bude ještě lepší, než jsem si vysnil. Je čas přestat snít a začít pro to něco dělat doopravdy. Nebude to lehká cesta, ale výsledek bude stát za to.

Být v mužské energii je sexy, naplňuje Tě to životem a energií

       Není krásnější pocit, než být naplněn životní energií. A životní energie není nic jiného, než směs mužské a ženské energie. Pro muže je třeba, aby mužská energie byla mírně v převaze. Když má muž hodně mužské i ženské energie, bude schopen obstát ve většině životních situací a i tím si bude sekundárně posilovat sebevědomí a to bude opět posilovat jeho úspěchy ve všech oblastech. Ať už chceš mít trvalý fungující vztah nebo si chceš užívat, ani jedno nejde bez dostatku mužské energie.

       Jaký je to pocit, zná jen ten, kdo byl někdy alfa samcem. A ten rozdíl umí ocenit jen ten, kdo jím nebyl od začátku.

       Ať už chceš od života cokoliv, bez mužské energie to těžko dokážeš. Kdo nemá dost mužské energie a snaží se něčeho (čehokoliv) dosáhnout, je na tom podobně jako běžec, kterého odřízli od vzduchu. Dávají mu jen tolik, aby přežil, ale ne dost na běh a už vůbec ne na to, aby vyhrál. Mužská energie je jako vzduch, je jí dost pro každého, ale většina z nás neví, jak se na ni napojit. (Tyto věty platí pro muže a mužskou energii, pro ženy platí velmi podobné s ženskou energií).

       Na tomto kurzu se naučíš i hodně věcí o ženách, jak s nimi jednat, aby k Tobě vzhlíželi a jaké chyby doteď děláš. Pokud máš problém být sám sebou v přítomnosti žen(y), budeš se to moci naučit.

       Tento kurz není seznamovací, ale je pravdou, že speciálně na tomto kurzu vznikají trvalá přátelství a někdy i více. Nepočítej s tím, že zde najdeš partnerku na celý život ( i když i to se může stát), ale určitě se naučíš, co je potřeba, abysis takovou pak našel, oslovil ji, uměl ji získat a ne jen udržet, ale zařídit, aby si ona chtěla udržet Tebe.

       A koneckonců kde jinde si budeš moci vybírat z tolika žen. Není to kurz Jak sbalit ženu, ale i pár takových dovedností se naučíš. Ale to doopravdy není důležité, protože když se staneš MUŽEM, který k sobě ženy přitahuje, nebudeš muset nic moc dělat.

       Tohle se nenaučíš za jeden kurz, ale už po tom jednom kurzu budeš cítit rozdíl. A ten, kdo se dosud nikdy zplna nenadýchl a ani netuší, že by se dalo dýchat z plných plic, ten si to často ani neumí představit. Přeju Ti, abys to zažil.

       

       Více informací je na http://smysl.com/kurz_Stat_se_MUZEM_Byt_ZENOU

Kurz je vhodný i pro páry

       Neznám lepší způsob, jak posílit vztah, než když muž jde do mužské a žena do ženské energie současně. Ve skutečnosti bychom se tohle všechno měli učit v mateřské školce, ale když jsme to nezvládli tam, tak kdy jindy, než teď ?

A co se stane, když se nepřihlásí dost mužů?

       Tak si holt všechny ty ženy užijeme sami bez Vás. A muži, kteří to zvládnou, si pak zaslouží o to větší obdiv, že dokázali dát více ženám to, co většina mužů neumí dát ani jedné ženě.

       V případě jakýchkoliv dotazů pište na prihl@smysl.com Zde si také můžete domluvit možnost platby na splátky nebo ve výjmečných případech slevu.

       

       Místa na kurzu jsou již jen pro muže a pro páry. Pokud jsi žena a chceš se na kurz ještě dostat, nabídni účast nějakému muži a pokud se přihlásí na základě Tvého popudu, můžeš přijít také. Jinak to není možné, ledaže by se přihlásilo dost mužů na to, abych kurz otevřel dalším ženám.

S přáním krásných dní Martin Daniel
       

       

Pokud víte o někom, kdo hledá prostor pro pořádání kurzů, přednášek, cvičení, jógy apod, dejte mu prosím tento odkaz: http://smysl.com/prostor

(c) MUDr. Martin Daniel, 608038825, danielma@seznam.cz