Chceš lepší sex?

Publikováno před r.2018

Chtěl bys víc sexu?

       Dělám moc pěkný kurz, který se jmenuje Blízkost oživuje. Ale chodí na něj skoro jen ženy. Na to nejsem zvyklý, obvykle je u mě na kurzu aspoň třetina mužů. Přemýšlel jsem proč právě tento kurz. Pak mi to došlo.
       Slovo Blízkost je charakteristické pro ženskou energii. Navíc ho nepropagují ezoterici a co je ještě horší – celá naše společnost je založena na vzdálenosti. Když mám k někomu blízko, těžko pro mě bude zisk to nejdůležitější.
       Proč jsem tedy nazval svůj kurz tak blbě? Protože blízkost je důležitá a dokonce i pro muže. Jen když umím být blízko, jen tehdy mohu být skutečně ve vztahu. Jen tehdy mi může fungovat intuice. Jen tehdy mě mohou ženy cítit a být mnou přitahovány.
       Mužská energie slyší na slova jako síla, moc, intenzita, adrenalin, boj, vítězství, sex.
       Ženská energie má jiná slova, která ji charakterizují: jemnost, klid, uvolnění, milování, blízkost, souznění.

Překlad do mužštiny

       K čemu je dobré pro muže, aby uměl být blízko? Většina mužů se blízkosti bojí, protože když jste tomu druhému blízko, cítíte ho. Vnímáte, jestli mu svým jednáním a bytím pomáháte nebo škodíte. Cítíte toho druhého v sobě. A většina mužů tohle úplně nechce. Protože nás s tím nikdo nenaučil zacházet.
       Je to o to podivnější, že muži jsou dnes zženštilejší, než kdykoliv předtím. A přece se stále blízkosti bojíme. Možná o to víc.
       Ale blízkost má přednosti, o kterých možná ani netušíte. Když umí být muž blízko, umí si ženu plně vzít. Je také pravda, že když neumí být mužem a je blízko, tak cítí všechnu nenávist, kterou na něj žena posílá. Takže samotná blízkost nestačí.
       Představ si, že můžeš být pro ženu tak moc přitažlivý, že Ti řekne: „Ošukej mě.“ A není to Tvoje partnerka. Je to žena, která jen pocítila, jak blízko umíš být a dosud mezi vámi nic nebylo. Jen blízkost.
       Představ si, že můžeš být tak blízko, že se ženám podlamují kolena z toho, abysis je vzal. A ty, které si to nechtějí připustit, pak bolí hlava. I tohle je možné. Ještě pořád nechceš umět být blízko?

Mohu Vám věřit?

       Rád se dostávám do situací, kdy mohu jen vyhrát. Když mi nebudeš věřit a nepřijdeš díky tomu na kurz, budu tam sám mezi mnoha ženami. Rád si to užiju.
       A když mi uvěříš (ty příklady jsou pravdivé, ale samozřejmě že Ti nedám jména a adresy :)), tak vydělám víc peněz a to si taky rád užiju.
       Vím, že to může znít neuvěřitelně. A co teprve kdybych Ti řekl, že už jen samotnou schopností být blízko a tím, že jsi dost v mužské energii, tak můžeš způsobit orgasmické stavy třeba i v několika ženách současně, aniž by ses jich jakkoliv dotkl? Nebo že můžeš být úžasný milovník, aniž by ses o ženino blaho jakkoliv (vědomě) staral?
       I já sám jsem ještě stále znovu překvapován tím, co všechno je možné. A to jsem si jistý, že jsem ještě nedošel na konec cesty.

Napojení, intuice

       Blízkost také souvisí s napojením, intuicí a vedením. Představ si, že jedeš do cizího města, kde jsi ještě nikdy nebyl. Máš navigaci, takže dojedeš na správnou ulici, ale nevíš, který je to dům. A intuitivně zabočíš přesně k tomu správnému. Tohle se mi bohužel ještě nestalo. Protože jsem své intuici neuvěřil, k tomu domu, kam mě to táhlo, jsem nezabočil, dojel jsem o kus dál, zatelefonoval a pak s údivem zjistil, že s kilometrovou oklikou jedu přímo k tomu domu, který si mě předtím „zavolal“. Takhle veden jsem v životě čím dál častěji. Je to úžasná úleva, když se nemusím tolik starat, bát a místo toho se nechám jen vést. A i když mi můj „rozum“ ještě někdy nedovolí, aby to bylo úplně snadné a jednoduché, ta změna je razantní. A i tohle se můžeš naučit spolu s blízkostí.

Poznámka pro ženy

       Nemusíte se bát. Tohle beztak většina chlapů zatím ještě neumí. Takže i když přijdeš na kurz Blízkost oživuje, tak se skoro určitě zatím ještě nestane to, že bys někoho chtěla tak moc, jako v příkladech nahoře. Ale až se to nějaký muž naučí, nediv se, když se Ti někdo podívá do očí v tramvaji tak hluboko, že po něm začneš toužit.
       A pak bude jen na Tobě, jestli mu to řekneš nebo jestli se blízkost naučíš sama tak dobře, že Tvému muži nezbyde, než se to naučit taky. Protože není cílem, aby ženy byly samy a pak toužily. Ani aby byly nevěrné. Jde o to, aby se uměly natolik oddat svému muži, aby jemu nezbylo, než být tak blízko, že to, co pak bude následovat, je slovy nesdělitelné.

Blízkost a sex (milování)

       Když člověk umí být blízko, může mít orgasmus i bez sexu. A co teprve pak při milování. To je ještě další rovina. Nejen že člověk, který umí být blízko, je přitažlivější a může se milovat častěji, s větší radostí, víc to přináší jemu i tomu druhému. Nakonec to, co běžní lidé zažívají jen při sexu, může zažívat jen tím, že je. A při milování pak jde do hlubin, kam většina lidí nikdy neměla přístup.

Dopsáno 12.7.2023: Bohužel s mrtvičkou jsem to ztratil. Takže se to budu muset znovu naučit.

Zde se můžete přihlásit k odběru mých článků

MUDr. Martin Daniel, www.smysl.com

Tento článek může být volně šířen v nezměněné podobě s kontaktem na autora a s aktivními odkazy na internetové stránky včetně této poznámky.

Zde se můžete přihlásit k účasti na kurzu.

(c) MUDr. Martin Daniel, 608038825, danielma@seznam.cz