Co můžete získat.

Lepší život.

        Skoro všechno se můžeme naučit. I to jak se mít lépe. Jak zvýšit kvalitu svého života. Jak to udělat, aby byl život šťastnější a příjemnější a současně hlubší a plnější.
 

Chci vyšší kvalitu života.

        Proč nám nikdo neřekl, že každý z nás může mít kvalitnější a lepší život? Teď už to ale víte. A teď už je jen a jen na Vás, jestli do toho půjdete nebo jestli se spokojíte s tím, co máte. A jestli se máte už teď dobře? Buďte za to vděční a pojďte dál. S kvalitou zastaralého počítače nebo televizoru se nespokojíte. Proč se chcete spokojit s kvalitou života, který vedete podle zastaralých představ o tom, co je možné?
 

Zlepšit můžeme všechno.

        Někdy je to těžké. Někdy až neskutečně. Někdy to trvá. Někdy hodně dlouho. Ale když vytrváte, dokážete cokoliv. Stačí vědět JAK a začít to DĚLAT. Pro každého z nás je právě jeden
 

Nejlepší způsob.

        Na mých kurzech se učíme, jak najít svou nejlepší cestu. Jsou lidé, kteří věří, že jedna cesta je nejlepší pro každého. To není pravda. Já Vás nebudu učit jednu cestu, ale způsob, jak najít Vaši Cestu a naplnit tím Váš Život.
        A jestli je Vaší cestou nevěřit, je to ok. Třeba si po čase řeknete, že už toho bylo dost a že už chcete vyrazit. Protože mě nemusíte věřit, stačí když si začnete ověřovat, co Vám funguje a co ne.
        Mnohé cesty nefungují tak dobře, protože buď nevěří, že řešení existuje (a tudíž ho nehledají) nebo trvají na jednom „zaručeném“ řešení (a pak nehledají tam, kde řešení je, ale tam, kde by podle nich mělo být).
 

Zůstanete v davu?

        Když jsou kolem mě všichni slepí na třetí oko, zapomenu, že třetí oko mám. Až když prohlédnu, až tehdy s úžasem, údivem a někdy i hrůzou zjistím, jak moc mi předtím chybělo a já si toho nebyl vědom. Často až když člověk zjistí, jak mu může být, až tehdy si uvědomí, že doteď nebylo něco v pořádku. Často lidé říkají, že „tohle nikdy nezažili“. A ještě horší je, že si ani nedovedli představit, že je něco takového možné.
        Když vím, že řešení existuje, nepřestanu hledat. Ale problém většiny z nás je ten, že ani netušíme, že nám může být lépe. Přeji Vám, abyste vykročili ven z toho, co si myslíte, že můžete mít a abyste si vyplnili své sny. Protože žijeme jen proto, abychom pomohli sobě a jiným
 

Naplnit nejlepší verzi svého života.

a

Naplnit své sny.

        Bude mi velkou ctí pomoci Vám, abyste naplnili Vaše sny a touhy a Váš život se prozářil.                                                             Váš Martin Daniel
 
PS: Je na Vás tenhle úvod moc pozitivní? Nebojte se, znám mouchy pozitivního myšlení. Nebudu Vás do něj nutit. Přečtěte si původní úvodní stránku o naději a změně k lepšímu a článek Pozitivní myšlení – výhody a rizika.
 
 

(c) MUDr. Martin Daniel, 608038825, danielma@seznam.cz