Praha, Pernerova 11

Kurzy v Praze se konají do konce srpna 2016 na adrese Pernerova 293/11Od září budou kurzy v Praze Holešovicích, přesné místo a všechny potřebné informace zde budou včas uvedeny.


Pernerova: Je to pěšky asi 6 minut od Florence nebo asi 3 minuty od tramvajové zastávky Karlínské náměstí.
Na mých kurzech čaj a šťáva zdarma.

Je zde možno za rozumný poplatek přespat. V tom případě spacák s sebou (karimatku netřeba, na místě je dostatek pohodlných molitanů na spaní). Spaní pohodlné jako na posteli. Teplá sprcha k dispozici. Spaní není třeba hlásit ani platit předem. Stačí na místě. Pokud chrápete, je možno zajistit "samotku" (to mi ale nahlašte).

Pokud potřebujete přespat již o den dříve, je to bez problémů možné. Je třeba být na místě do 20 hod. nebo se domluvit se mnou osobně.
Pokud potřebujete přespat ještě po skončení kurzu, je to také možné.

Spojení:

 
MHD: metrem do stanice Florenc (pokud jste přijeli po trase C) nebo Křižíkova (kratší pro ty, co přijeli po trase B). Z obou stanic je možno dojít pohodlně pěšky nebo můžete jet jednu stanici tramvají 8,24 nebo 52 na Karlínské náměstí.
Na mapce dole jsou vyznačeny trasy z Florence, Křižíkovy, Karlínského náměstí a hlavního i Masarykova nádraží.

Spojení odkudkoliv z Prahy si můžete najít zde
Spojení do Prahy najdete zde.

Autem: Přímo před domem i v nejbližším okolí je parkování zdarma. Večer a o víkendech najdete místo bez problémů pár metrů od domu. Ve všední dny od 8 do 18 možná budete muset chvilku hledat a pak jít pár desítek metrů.

Na místě je k dispozici: WC 4x, umyvadlo 2x, vstupní chodba.
Samotná místnost má plochu 87 m2.Je to tento dům, vstupte dovnitř a pak doleva a tam Vás pustí pan vrátný (ve všední dny 8-20hod) a výtahem nebo po schodech do 5. patra. Jsou to dveře vpravo, když přijedete výtahem (vlevo, když půjdete po schodech).
Ve všední dny po 20.hod nebo o víkendu musíte volat lektorovi, aby pro Vás někoho poslal.Interaktivní mapa:

 
 

Tento prostor je také k dispozici pro konání dalších přednášek, kurzů, včetně firemních, cvičení, meditací i pohybových aktivit. Napište mi, domluvíme se.

Na mých kurzech nezajišťuji stravu. V okolí je mnoho restaurací, ve vedlejší ulici je večerka. Ceny jsou spíše vyšší, takže pokud jste v obtížné fin. situaci, vemte si jídlo s sebou. Lednička k dispozici. Mikrovlnka ne.

(c) MUDr. Martin Daniel, 608038825, danielma@seznam.cz
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat