Živá a mrtvá voda

Živá voda

       Víte, že většina z nás je překyselená? Víte, že tělo udělá vše pro to, aby krev zůstala ve správném rozmezí pH a to i za tu cenu, že se někde jinde v těle začnou ukládat usazeniny? Přemýšleli jste o tom, proč má mnoho lidí málo vápníku v kostech a hodně v cévách? Proč to tak je?
       Aby se krev udržela v optimálním pH, začne se z kostí vyplavovat vápník, který tam pak chybí. A když pak ještě bereme další vápník v tabletkách, co se asi stane? Dokud se neupraví pH vnitřního prostředí, víc vápníku se v kostech neusadí, ale vyloučí se z těla ven (v lepším případě) nebo se usadí tam, kde nemá být.
       Podle mnoha léčitelů je překyselení organismu možná nejdůležitějším spouštěčem mnoha různých nemocí. V kyselém prostředí se navíc daleko lépe daří škodlivým mikroorganismům.
       Při vyšetření živé kapky krve se ukazuje, že u mnoha lidí se v důsledku překyselení začínají jejich krvinky shlukovat. Pak samozřejmě krvinky mají kratší životnost, tělo je musí častěji nahrazovat, jejich transportní funkce se zhoršuje. Tkáně dostávají méně kyslíku, divíte se, že jste pak unavení?

 

Jak obnovit správné pH organismu

       Měli bychom jíst zásadotvorné potraviny (tedy nejíst maso, cukr, sladkosti a další věci), měli bychom pít přirozeně zásaditou vodu (vítě, že většina vody z kohoutku i balených vod má kyselé ph a žádnou antioxidační schopnost?)
       Měli bychom se nepřejídat, dostatečně cvičit, nestresovat se, pravidelně meditovat a zhluboka klidně dýchat.
       Že je to pro Vás snadné? Pak gratuluji. Ale co když ne? Co když už začínáte cítit, že Vaše tělo něco potřebuje a Vy nevíte co? Nebo jste nemocný a chcete udělat co nejvíc pro to, abyste opět našel zdraví?
       Ionizátor vody je poměrně snadné řešení pro ty, kdo nedokáží změnit své stravovací návyky nebo chtějí udělat pro své zdraví maximum.
       PVT-KL i Alkastream patří mezi nejlevnější ionizátory na trhu. PVT-KL přitom současně nabízí nejlepší hodnotu ORP a pH na trhu. ORP ukazuje antioxidační schopnost vody, jinými slovy živá voda může částečně nahradit drahé potravinové doplňky.
       Alkastream je nejlevnější průtokový ionizátor. Výhodou je snadná manipulace, přenosnost, přirozený způsob ionizace (elektrolýza není v přírodě běžná), úžasná chuť, ideální pH a ORP pro dlouhodobé preventivní použití.

 

Živá voda

       má zásadité pH. Pro každodenní pití ve zdravém světě by stačilo pH vody kolem 7,4, v současném prostředí se doporučuje pro každodenní pití pH kolem 8,5. Při zdravotních potížích v důsledku překyselení pak obecně doporučovaná hodnota je pH kolem 9,5 a záporné ORP -300 a níže.
       má negativní ORP = funguje jako přirozený antioxidant
       má menší velikost clusterů, tedy voda snadněji proniká do tkáně a lépe vyživuje organismus
       Alkastream navíc vodu energizuje a magnetizuje a má v sobě perfektní filtr na bázi aktivního uhlí.

 

Snadná obsluha

       Původně jsem si pořídil Aquator-silver, protože jsem chtěl pít vodu s těmi nejlepšími parametry. Prošel jsem všechny možnosti, které v ČR jsou a vybral si přístroj, který umí nejlepší ORP. Ale tu vodu z něj jsem nepil. Rozhodně ne každý den. Protože někdy nemáte čas. Když dostanete žízeň, chcte se napít hned. Naštěstí se hned potom, co jsem si toto uvědomil, objevil na trhu nový přístroj Alkastream. Je to nejlevnější průtokový ionizátor vody, dělá ph kolem 8,5 a ORP kolem -300 (záleží na kvalitě vstupní vody). Ochutnal jsem a nadchlo mě to natolik, že jsem se stal distributorem a výhradním dodavatelem pro Prahu. Chuť je vynikající, hodnoty ph a ORP akorát pro každodenní preventivní pití, obsluha snadná a co je snad vůbec nejlepší, můžete si ho vzít kamkoliv s sebou a během minuty zapojit. Takže už nikdy nebudete muset kupovat balenou vodu ani pít chlor z vodovody.

Různé možnosti

       Měl jsem rozhovor s jedním pánem na festivalu a probrali jsme vše - jak to udělat, aby člověk nemusel pít estrogeny a antibiotika ve vodě. Co v případě teroristického útoku na vodovodní síť s použitím nějakého jedu. Jak mít vodu pro kažodenní použití a jak poměrně levně získat vodu, který bude mít nejléčivější ORP a pH. Všechny tyto věci jsou s Alkastreamem (a různými doplňky) možné. Pokud Vás zajímá víc napište mi. Zde si přečtěte další informace o Alkastreamu a pak si u mě můžete přístroj objednat a je možno i předtím vodu ochutnat.
       Vodu můžete ochutnat také v Berouně.
       

Reverzní osmóza

       Mohu Vám také nabídnout kompletní řešení, kde před Alkastream dáme filtr na bazi reverzní osmozy, čímž vyloučíme prakticky 100%ně možnost jakékoliv kontaminace naší vody.
       Jsou lidé, kteří chtějí pít destilovanou vodu, to nedoporučuji, nicméně mou dodávaný přístroj na bázi reverzní osmozy umí vyčistit vodu lépe, než destilátor.
       A z této vody pak můžeme bezpečně dělat stříbrnou vodu (to Alkastream neumí - to umí PVT-KL, mohu v případě objednání obou přístrojů dodat se slevou)

Stříbrná voda

       PVT-KL a Aquator Silver vyrábí také stříbrnou vodu. Zde je nutno upozornit, že je třeba, aby se k její výrobě použila kvalitní destilovaná voda. V tom případě máte za zlomek ceny koloidní stříbro. Pokud byste ale k její výrobě použili vodu z vodovodu nebo balenou vodu, mohli byste si ublížit.
       Stříbrná voda ničí mikroby, viry a parazity a to velice širokospektrálně. Stříbrná voda funguje i tam, kde antibiotika nezabírají. Co je ale nejdůležitější, mikroorganismy si neumí na stříbrnou vodu udělat rezistenci.
       Navíc správně udělané koloidní stříbro (z čisté destilované vody) je bezpečné a nemá žádné toxické účinky. Jedinou kontraindikací koloidního stříbra je nedostatečnost ledvin a alergie na stříbro.

 

Ceny

Alkastream má jednotnou cenu v celé ČR a stojí 8200 Kč.

Objednávejte na mailu ioniz@smysl.com

(c) MUDr. Martin Daniel, 608038825, danielma@seznam.cz