Jak být milován

Jak být milován

       V tomto článku a jeho pokračováních se dozvíte, co je třeba udělat, abyste i Vy získal/a lásku. Jak způsobit, aby Vás milovali. Jak se stát tím, kdo je milován. Nenaučím Vás, jak probudit lásku právě v tom jednom jediném člověku. To někdy nejde. Ale naučím Vás, jak se stát milováníhodným člověkem a až to budete umět, bude Vás onen dotyčný/ ona dotyčná milovat víc, než jste si kdy dokázal/a představit nebo ji/ ho politujete, protože zmeškal/a šanci.
 

Jak získat lásku

       Toužíme vždy po tom, co nemáme. Takže předpokládám, že toužíte být milován/a a že se necítíte dost milován/a. Pokud lásku máte a jste láskou naplněn/a až po okraj, dál číst nemusíte. Na druhou stranu můžete teď pomoct každému kolem Vás, kdo po lásce touží. Představte si, že právě Vy mu pošlete odkaz na to, co tak dlouho hledá.
 

Skoro každý je podvyživený láskou

       S lidmi pracuji už více, než 15 let. Za tu dobu jsem pochopil, že i ti, co vypadají, že mají spoustu lásky, často uvnitř cítí její nedostatek. I ti, po nichž touží mraky žen či mužů, i ti jsou často v hloubi své duše podvyživeni láskou. Abychom přežili, většina z nás se naučila se od svých potřeb odříznout a dělat machry: “Já její lásku nepotřebuju.”, “Já to zvládnu bez něj.”, “Nepotřebuju ho/ji.” a mnoho dalších vět používáme, abychom zakryli své skutečné potřeby a bolest z jejich nenaplněnosti.
       Ale tím se vzdalujeme od lásky ještě víc. Bylo to snad dobré dělat, když ještě nebyl návod. Ale dnes už je tady návod pro každého. Není jednoduchý. Rozhodně není snadný. Nebude fungovat každému, protože zdaleka ne každý jím projde od začátku do konce. Ale je tady. Pro každého. Každý z nás se může naplnit láskou a stát se milováníhodným člověkem.
 Čtěte pokračování: Jak získat lásku

 

Tady najdete termíny kurzů a přednášek.

 
 

(c) MUDr. Martin Daniel, 608038825, danielma@seznam.cz