Co dokáže ženská energie

Co zmůže ženská energie

       Dnes jsem dostal 2 maily, o jejich obsah se s Vámi chci podělit. V tomto článku zveřejním celý mail od jedné ženy, která byla na mém kurzu před 4 měsíci. Zvažoval jsem, zda nevystřihnu tu část, která chválí, jak jsem kurz vedl. Asi ještě neumím plně přijímat pochvalu :) a bojím se, aby si někteří čtenáři nemysleli, že si honím triko. Té chvály je na mě až moc. Ale když Helena je tak odvážná, že to dovolí zveřejnit celé i s příjmením, budu taky odvážný a nechám to bez cenzury.
       Jen doplním, že vím, že ne vždy to umím takhle úžasně a že dělám chyby. To aby byl článek úplný.
       Ale mail zveřejňuji proto, abyste mohli uvidět, že i po jediném kurzu může žena dostat tolik a že i když není na konci cesty, už teď sbírá koláče své ženské energie. A co až se dostane do nezranitelné ženské energie. :))

Ahoj Martine,

       chtěla jsem ti dát nějakou zpětnou vazbu, moje reakce a dojmy z absolvování kurzu "Uzdravení strachu z mužské energie" :-)

       Byla jsem nadšená, z tvojí strany to bylo naprosto profesionální, citlivě vedené, úžasný... Nikdy jsem předtím na konstelacích nebyla, tak nějak jsem věděla, jak to probíhá, ale netušila jsem, že mě to zasáhne tak hluboko. První týden, 14 dní to bylo docela "maso", ne nějak kriticky, ale zřejmě se toho uvolňovalo a čistilo mnohem víc, než jsem čekala, protože jakoby rozumem jsem měla pocit, že se vlastně nic tak hrozného neděje, ale moje srdce a intuice mi říkaly, že se v naší rodině a ve mě děje  něco zcela zásadního.

       Uplně jinak vnímám svoje rodiče. Cítím, že nefunkční rodinné vzorce chování, předávané z generace na generaci, mají skončit. Že má skončit model "v naší rodině si ženy neváží mužů a ani sebe". Že je to na mě, asi jsem první, kdo si to uvědomil a že to svoje děti chci naučit jinak, aby žily šťastnější život a byly samy sebou. Žiju v secesním domě, který je v naší rodině už cca 100 let, nikdy tu nebydlel nikdo jiný než naše rodina a já cítím, že všechno je správně. Že tu zapouštím kořeny, že se celý dům čistí a že ho chci naplnit láskou a vybudovat ten domov, který všem chybí. Mým dětem i mě. Moc si to přeju a nepochybuju, že to dokážu. V domě i podnikám a jen zírám, jak se mi všechno daří, jak se najednou všechno otočilo a všechno je v pořádku. Úžasný. Uvedomuju si, že být v ženské energii je obrovská úleva, že už nemusím bojovat a místo toho mohu nechat věci, aby se staly. Je pravda, že v práci zatím trávím nadstandardní pracovní dobu, a tak jsem záměrně v ženské energii i v práci. Mám provozovnu služeb, takže to jde. Záměrně si všímám lidí a sleduju, kdo je v jaké energii:
- Většina žen – v mužské energii nebo neutrál.
- Muži většinou vyšťavení bez síly.

       A protože se k nim chovám (není to o chování, funguje to samozřejmě jen když to cítím zevnitř a upřímně) ženským, mateřským a pečujícím způsobem, pozoruju ty zázraky. Nervózní, vyšťavený prudič (muž), který mou kolegyni téměř rozplakal, roztává, zjemní se a začíná používat děkuji a prosím. Nebo přijde sice krásná, ale "ostrá", tvrdá, přidrzlá slečna s mužskou energií, a protože mě to nerozhodí, změkne a roztaje. To popisuju ideální stav, ne že by se mi to dařilo na 100%. Ale dělám to vědomě, a je to docela bomba. Prostě jsem pochopila, že není možné na energii (jakoukoli) nereagovat, nejde to. Dokonce už začínám myslet na svého bývalého manžela občas i s láskou. Dřív to byl v nejlepším případě neutrál. Prostě myšlenku, že každá lidská bytost si zaslouží lásku a úctu, začínám pociťovat doopravdy i u lidí s nimiž mám komplikovanější vztahy. Nádhera.

       Děkuji, tvoje kurzy budu doporučovat a určitě na nějaký ještě přijedu, až přijde ten čas.

       Zdravím, krásný den a ať se daří. :-)

       Helena Husáková

Ahoj Heleno,

       moc děkuju. Ten Tvůj mail je tak krásný, že by si zasloužil zveřejnit. mohu, prosím? Díky moc
       Ideální se jménem, ale i bez něho by to bylo skvělý. Je jasný, že když se jménem, tak třeba trochu jinak, to nechám na Tobě.
Měj se krásně

Martine,

       jasně, že jo, já se nestydím za to, co si myslím. Klidně se jménem.
        A taky teď cítím, že mám být upřímná a pravdivá ve všem co dělám :-) to je taky neuvěřitelná úleva.:-)
       Helena

Pokud Vás to zaujalo

       Ještě musím upozornit na to, že Helena mluví i o věcech, o kterých jsem na kurzu ani nemluvil. O tom, že bychom měli k druhým přistupovat s láskou, si myslím, ode mě nepadlo ani slovo. Protože ti, kdo neví, co láska doopravdy znamená, by nepochopili a spíš by pořád posílali svou představu o lásce. A ta by nefungovala. Mnoho nešťastných žen vůbec netuší, že v sobě nemají lásku a poznají to, až když se s pravou láskou potkají. A protože zamilovanost je něco trochu jiného, mnoho žen ji nikdy nepozná a pak se snaží jakkoliv ubránit před bolestí (viz článek o povýšenosti jako obraně před bolestí) místo, aby k sobě pustili léčivou sílu lásky. K tomu se ale musí žena otevřít mužské energii a muž ženské.
       A naopak pro lidi, kteří ví (nebo na kurzu poznají), co je láska, je zbytečné to říkat, protože jakmile ji v sobě máte, cokoliv jiného, než ji posílat dál nemá smysl, protože bych tím ochudil sám sebe.
       Tedy většina lidí nedostane po jediném kurzu tolik, co Helena. Ale jsem si téměř jistý, že i menší krok na cestě k ženské energii je pro každou ženu jedinečná šance k tomu, jak uzdravit sebe i svou rodinu z nelásky, kterou zažívá i drtivá většina těch, co si myslí, že žijí v lásce. Natožpak ti, co už jim došlo, že láska v jejich životě chybí.
       Kurz, na kterém byla Helena, je jen jeden z celého cyklu na probuzení mužské a ženské energie. Dnes, když píšu tenhle článek, tak není vypsán další termín na tento kurz, protože proběhl znovu před 4 dny. Ale můžete se přihlásit na kurz Stát se MUŽEM/ Být ŽENOU a na termín 30.3-1.4. je zatím přihlášeno víc mužů a když bude mít jedna hodně nemocná žena odvahu, tak na něm zkusíme poprvé i „Terapii mužskou energií“ v rozsahu, který jsem dosud nemohl udělat, protože v minulosti chodili na kurz spíše slabí muži. Zatímco tady to vypadá jinak.
       Od Heleny jste mohli slyšet, jak léčivá je ženská energie. Ale v našem světě chybí ještě víc léčivá zdravá mužská energie (to je něco úplně jiného, než energie od léčitele). Jestli si nevážíte mužů a táty, jestli nemáte úžasný vztah, jestli jste na straně mámy proti tátovi, jestli máte anorexii, psychické potíže, jste přetížená/ý, neumíte si odpočinout nebo se vám jen v životě nedaří nebo jste na všechno sám/a, pak ji obzvlášť potřebujete. Přijďte ji nasát od úžasných mužů a třeba mi za 4 měsíce napíšete podobný mail :)
Těším se na viděnou.

Pokud Vás můj článek zaujal, můžete se zde přihlásit k pravidelnému odběru mých článků.
A samozřejmě Vás i rád uvidím na kterémkoliv z mých kurzů. Zde jsou nejbližší.
Zde se můžete přihlásit.

MUDr. Martin Daniel, www.smysl.com

Tento článek může být volně šířen v nezměněné podobě s kontaktem na autora a s aktivními odkazy na internetové stránky včetně této poznámky

(c) MUDr. Martin Daniel, 608038825, danielma@seznam.cz