Léčba neplodnosti

Léčba neplodnosti

       Neustále roste počet neplodných párů. Dříve byla neplodnost spíše záležitostí žen, dnes je to půl na půl a pokud mám pravdu , časem budou neplodní zejména muži.
       Kdyby byli dnešní muži testováni podle měřítek, která platila před padesáti lety, nebyl by tady skoro žádný muž s dostatečným množstvím spermií. Co se během té doby stalo?
       To jsem rozebral v předchozím článku.
       Zde přidám jen toto: To, co píšu je v absolutním protikladu k tomu, co nás naše společnost učí. Proto se nedivte, když se Vám bude zdát, že říkám blbosti. Je to přirozené. Naše mysl je vytrénována k tomu, abychom souhlasili s davem, i když nemá pravdu.
       Byl dělán pokus, který to jednoznačně vědecky dokázal. Pokusná osoba seděla s dalšími deseti testovanými. Ti ale ve skutečnosti byli součástí pokusu. A všichni tvrdili, že kratší tužka je delší, než ty, které jsou ve skutečnosti delší. A jen 20% testovaných osob si trvalo na svém a do testu napsalo, že tužka je kratší. Celých 80% lidí se nechalo strhnout davem a do výsledku napsali, že tužka je delší, i když bylo zcela zřetelné, že pravý opak je pravdou.
       U tužky o nic nejde. Ale jestli máte problém otěhotnět, jde o celý Váš život. Necháte se strhnout davem nebo si můj článek aspoň přečtete a začnete se dívat kolem sebe? Je to na Vás.

Selský rozum

       Nelze potlačit mužskost a přitom mít plodné muže. Není možné, aby mužská žena byla spokojená maminka. (proto tolik žen říká, že mateřská dovolená není žádná dovolená, protože když jsem spíše v mužské energii, je to ta nejtěžší práce, co existuje).
       Také není možné, aby žena v mužské energii měla snadný nebo dokonce orgasmický porod.
       Žena v ženské energii a muž v ženské energii si užívají péči o děti a i když je to někdy náročné, nikdy by to za nic nevyměnily.
       Naopak žena i muž s převahou mužské energie to bude pociťovat jako velmi náročné zaměstnání, od kterého je třeba si často odpočinout.
       Když vykastrujeme muže, nemůžeme se divit, že jsou méně plodní. Když si ani neuvědomujeme, že je kastrujeme a divíme se, že jsou vykastrovaní, měli bychom se dívat pozorněji.

Kroky k plodnosti

1. Uvolnění, relaxace. Čím víc je žena v napětí, tím je vyšší riziko neplodnosti. Když je muž v příliš velkém stresu, také klesá šance na otěhotnění partnerky.
Doporučení: jakékoliv relaxační cvičení, odpočinek, masáž, cokoliv příjemného.
2. Návrat k původním rolím. Když je muž mužem a žena ženou, je výrazně menší riziko neplodnosti.
3. Uzdravení vnitřního dítěte. Když jste emočně dítě, i Vaše tělo se bude chovat více jako tělo dítěte.
Doporučení: Kurz Nasycení vnitřného dítěte nebo Přijetí sama sebe nebo Léčba neplodnosti
4. Přijetí sexuality. V sexualitě se dospělost pozná tak, že vím, co chci, ale ničím neopovrhuji. Ženská energie touží sloužit muži a mužská energie touží naplnit ženu a chránit ji.
5. Přijetí zodpovědnosti za vlastní život. Pokud je Váš partner nezodpovědný, je logické, že Vaše podvědomí s ním nechce otěhotnět.
Doporučení: dejte si život do pořádku, pokud to neumíte, objednejte se na garantovanou konstelaci
6. Dostatečný pohyb, zdravý životní styl, dostatek spánku, odpočinku, nepřejídání se.
7. Pokud je muž vykastrovaný, návrat ke zdravé situaci, kdy muž vládne a žena ho následuje.
8. Pokud je žena příliš v mužské energii, vědomý návrat k ženské energii. (V mužské energii je i žena, která je navenek ženská, ale je plná strachů a díky těmto strachům se život rodiny řídí víc jejími přáními, než tím, co chce muž).
9. Návrat k přirozenosti. Tedy neužívejte hormonální antikoncepci. Když si budete dobře všímat sama sebe, zjistíte, že z Vás dělá jinou ženu. Navíc jsou rizika trombózy. Vím, že ji nyní neužíváte,když chcete otěhotnět, ale tenhle bod je pro ženy, které zatím otěhotnět nechtějí, ale vědí, že někdy v budoucnu budou chtít.
10. Vystříhejte se cizorodých chemikálií, jak je to nejvíc možné. Nepoužívejte antiperspiranty, zejména ty s obsahem hliníku. Jezte chemicky neošetřené jídlo. Přestěhujte se do oblasti s lepším vzduchem. Kupte si filtr na živou vodu.
11. Kdykoliv Vám někdo říká, že něco nutně potřebujete, zvažte zda to tak dělaly i naše babičky. Pokud ano, je šance, že to prospívá našemu zdraví. Pokud ne, je šance, že Vás to poškodí, i když vědci nebo státní úředníci říkají, že to zdraví neškodí.
12. Nevyhýbejte se bolesti. Nesnažte se od toho nepříjemného odstřihnout. Přijměte to jako součást života a naučte se, jak si to k sobě nepřivolávat.
13. Uzdravte si všechny emoce, které máte spojeny s tím,
- že musíte mít dítě
- že dítě mít nebudete
- že jste neplodný/á
- že je to trest
14. Uzdravte si svůj vztah s Vašimi rodiči
15. Přijměte svou menstruaci. Přijměte dar, který ste dostala, abyste mohla rodit děti. To uděláme na týdenním kurzu Stát se MUŽEM/ Být ŽENOU.
16. Přijměte svou ejakulaci jako dar. Nestyďte se za svůj penis. Noste ho jako božský nástroj.
17. Přijměte svou vaginu jako cestu do ráje a všechny své ženské orgány jako dar k tomu být matkou. Oceňte její krásu.
18. Přijměte svou ženskost/ mužskost. Udělejte aspoň doma v soukromí představení svých božských nástrojů
19. Oceňte každý milimetr svého těla a těla svého partnera. Polibte každý centimetr svého i jeho těla.
20. Přijměte svá těla jako božská a dokonalá.

Jak poznat, že muž je vykastrovaný

       Ochočený muž je velmi podobný muži vykastrovanému. Rozdíl je jen v míře. Na nějaké úrovni ochočit muže znamená ho vykastrovat. K muži totiž patří divokost, nespoutanost a expanze. Když mu v tom zabráníme, vezmeme mu kus testosteronu a když mu navíc řekneme, že je to špatné, vezmeme mu i varlata.
       Pokud ve svém muži najdete jediný příznak, je to vysoce podezřelé. Dva a víc příznaků jsou už jistota.

 • Muž je hodně v práci, utíká pryč z domu, místo aby se domů těšil
 • Hádky (nevykastrovaný muž má doma takovou přirozenou autoritu, že hádky nejsou. Zdravý nevykastrovaný muž při tom dbá na potřeby ostatních, takže všichni jsou spokojení. Nezdravý nevykastrovaný muž dbá jen na své potřeby a používá k tomu násilné metody.)
 • Vykastrovaný muž se chová jako žena, snaží se hodně komunikovat, navštěvuje spoustu kurzů, dělá vše pro to, aby pochopil svou ženu a vůbec mu nedochází, že by měl také trvat na tom, aby někdo chápal jeho a jeho přirozenost.
 • Vykastrovaný muž se stydí za svou sexualitu. Odmítá si přiznat, že se mu líbí i jiné ženy. Nebo se svou ženou nechá terorizovat (samozřejmě od ženy to není teror, ona mu to jen vyčítá a „na to má samozřejmě plné právo“) za to, že vidí i jiné ženy.
 • Mezi muži mluví jinak, než před ženami a obzvlášť než před svou ženou (ale obvykle si vůbec neuvědomuje, že se své ženy bojí a kdyby mu to někdo řekl, odmítl by něco tak pošetilého. Ale chová se tak, že stejně by se choval jen ten, kdo se bojí své ženy).
 • Snaží se, aby bylo vše spravedlivě. (ale obvykle nevyžaduje tak úplně, aby se žena chovala spravedlivě i k němu, dokonce ani nevidí, že se k němu žena nechová spravedlivě).
 • Zastává se ubohých žen proti zlým mužům. A to i v tom případě, kdy žena je mrcha a dokáže ze sebe udělat chudinku a muž je ten, kdo se o něco snaží, ale protože to neumí, dělá to tak, že to vypadá, že on je ten špatný.
 • Stojí vždy na straně své ženy a na straně své matky proti svému otci. (Tento příznak je důležitý i tehdy, když objektivně táta mámě ublížil. Protože to „objektivně“ určila máma a ženy. A je jasné, že vykastrovaní muži tvrdí totéž, protože kdyby uviděli druhou stranu pravdy už by nemohli zůstat vykastrovaní.
 • Vykastrovaný muž bojuje proti násilí, opovrhuje násilím, považuje se za civilizovaného a nadřazeného.
 • Považuje ženy za lepší bytosti. Nebo jimi opovrhuje, nenávidí je, ale současně bez nich nemůže žít. Nebo se rozhodl žít bez žen.
 • Utíká před svou ženou do hospody, do práce, za milenkami, za koníčky. Často ani neví, že utíká, on přece „vydělává peníze nebo se potřebuje odreagovat.“
 • Muž, který boj za záchranu svých varlat vzdal, ženy zbožňuje a glorifikuje. Muž, který ještě bojuje o poslední zbytky svého mužství, ženami opovrhuje, nenávidí je a ubližuje jim.

Přirozený muž

 • Může být hodně v práci, ale domů se těší. Na prvním místě má svůj život, svou vizi a až na druhém místě je rodina. Přesto od něj rodina dostává víc, než od vykastrovaného muže, který dělá vše pro svou rodinu.
 • Když se s ním žena hádá, obejme ji a vyslechne ji. Ale nedovolí jí, aby na něj ječela. Jedině, když to skutečně potřebuje, ale i v tom případě se žena vykřičí hodně rychle a pak zjihne.
 • Chodí jen na kurzy, které souvisí s jeho vizí nebo na kurzy, které nestraní ženám. (A protože takové skoro nejsou, tak většina mužů na žádné kurzy nechodí a považují psychologii a ezoteriku za blbost.) Když je takový muž nevyvinutý, povyšuje se nad ty, co na takové kurzy chodí. Když je emočně zralý, nepovyšuje se nad nikoho, nikým neopovrhuje, ale kecy o komunikaci nechává ženám, protože nějak přirozeně chápe, že ženy a slabí muži to potřebují. Současně ale když má skutečný problém, udělá cokoliv aby mu bylo lépe a pak zjistí, že některé kurzy jsou velmi dobré a na ně pak chodí.
 • Rozumí sobě a dokáže to ženě říct tak, že ona to pochopí.
 • Chápe, že žena je cykličná a někdy nervózní. Ale v jeho přítomnosti se ženy vždy zklidní.
 • Přijímá svou sexualitu, otevřeně mluví o svých potřebách.
 • Nemusí mluvit jinak mezi muži, než před ženami, protože se žen nebojí a k mužům se nemusí utíkat. A protože se žen nebojí, nemá k nim negativní pocity, maopak si jich váží a ctí je. Přesto si dokáže prosadit svou vůli. A ženy se tím necítí být znásilněněné.
 • Chce spravedlnost pro všechny, ne jen pro ty, co si umí hlasitě stěžovat. A taky ví, že dokonalá spravedlnost neexistuje.
 • Nezasahuje do osudů jiných, ale pomůže člověku ve skutečné nouzi.
 • Nezasahuje do života svých rodičů, stojí na straně mužů i žen i dětí. Nějak záhadně to umí tak, že tím pomůže víc všem a to i ženám.
 • Přijímá násilí, ale nevyhledává ho. Umí věci dělat bez násilí. A umí použít veškerou sílu, když je potřeba.
 • Neurčuje kvalitu člověka podle jeho pohlaví, ale podle toho, kdo je. Ve zralé podobě nikoho nesoudí, vidí krásu v každém.
 • Hlavně: Je spokojený se svým životem a Vám se vedle něj hned lépe dýchá. Na druhou stranu, pokud je Váš život založený na potlačování přirozenosti, bude se Vám vedle něj dýchat hodně špatně, protože je vedle něj těžké předstírat.
 • Je svůj a nestydí se za to.
 • V nezralé podobě to může být násilník nebo revolucionář. Ve zralé podobě to umí realizovat s minimem násilí.

Zde se můžete přihlásit k odběru mých článků

MUDr. Martin Daniel, www.smysl.com

Tento článek může být volně šířen v nezměněné podobě s kontaktem na autora a s aktivními odkazy na internetové stránky včetně této poznámky.

(c) MUDr. Martin Daniel, 608038825, danielma@seznam.cz