Jak udělat šťastnou ženu/ muže?

Publikováno: 3.8.2023

       Nejedná se o konstelační kurz. Ale pravděpodobně v něm konstelace také budou. Ale rozhodně ne pro každého, ale jen pro ty, kteří nemohou získat užitek bez vlastní konstelace.
       
       Pozn: V celém textu: muž je osoba mužského pohlaví, zatímco MUŽ je „hotový“ muž.        Stejně to platí pro ženu/ ŽENU.

Proč mají muži platit víc za tento kurz?

       Celý tento kurz je založen na principu, že co chce MUŽ, aby byl šťastný se nerovná tomu, co chce ŽENA, aby byla šťastná.
       A proto chci už platbou dát najevo, že oba musí udělat něco jiného ke svému štěstí a trvalému vztahu. V ideálním světě by mělo být ctí MUŽE zaplatit za ŽENU. Ale protože k ideálnímu světu máme velmi daleko, tak alespoň tento malý rozdíl.

A co když se muž+žena domluví, že půjdou na kurz jako pár, i když nejsou?

       A Vy si myslíte, že budu řešit 500 Kč, o které přijdu? Naopak, když muž bude vědět, že 3000 je na něho moc peněz, může si říct klidně o ještě větší slevu. A u žen ještě víc.
       Ale protože kurz není přístroj a protože kurz pracuje mnoha různými způsoby, tak kdo chce dostat ještě víc od Vesmíru (ode mě dostane totéž), může tomu pomoci svou štědrostí (platí jen pro muže). Zatímco u žen je štědrost na jednu stranu plus, ale na druhou stranu by ji mohla svést na scestí.
       A velmi pravděpodobně ve většině případů budu začínat ženami, protože jejich štěstí je podstatou štěstí mužů.
       Protože když je moje ŽENA šťastná, jsem já jako MUŽ už šťastný aspoň z poloviny.
       Zatímco když je MUŽ nebo muž šťastný, jen málokterá žena nebo ŽENA je šťastná taky. Protože mužům stačí ke štěstí nebo aspoň spokojenosti méně.

Takže má muž dělat vše pro ženu?

       NE. On to má dělat pro sebe. Jeho největší touhou má být chtění sloužit své ženě v tom, co umí on nejlépe.
       Naopak čím víc se muž snaží, aby žena byla šťastná, tím nešťastnější žena je (když to dělá, aby se jí zavděčil). Protože zavděčit se chce chlapec a žena potřebuje MUŽE.

Tomu už vůbec nerozumím.

       Je tam maličký rozdíl, který dělá všechno. Dokud ho nepochopíte, nemáte šanci zjistit, co mám na mysli.
       A nejjednodušší je to celé odmítnout. Nebo čtěte tenhle článek, dokud ho nepochopíte. Nebo přijďte na kurz.

Proto je taky jen málo párů šťastných

       Protože muži ženám podlézají a ženy chtějí být rovnocenné mužům, což je takové, jako kdybyste bojovali o desetikoruny, zatímco miliony byste zahazovali.
       A protože naše dnešní doba nám říká, že my jsme zodpovědní za své štěstí a vůbec nevidí důležitost druhého pohlaví pro naše trvalé štěstí, tak jsme čím dál tím víc sami. A protože v tom své štěstí nemůžeme najít, tak ho hledáme v práci, v záletech, v dětech, v pomlouvání, v kariéře atd.
       Místo, abychom ho hledali tam, kde je.

Štěstí ŽENY je najít muže, ke kterému budu PRAVDIVĚ vzhlížet

       Ale protože ženy jsou hodně bolavé, raději chtějí, aby byly samostatné. Což není špatně. Naopak se zdá, že pro většinu žen je to důležitý mezistupeň. Ale když tam zůstanou, budou samy, i když budou ve vztahu.

A pro MUŽE je štěstí najít ŽENU, pro kterou se může PRAVDIVĚ obětovat

       a když se to stane, tak umře „šťastný“. Ale samozřejmě je lepší nebýt ve válce nebo v podobném ohrožení a pak budu s takovou ženou šťastně žít. Ale už samotný fakt, že to je MUŽ pro ŽENU schopen udělat, dělá ŽENU nesmírně šťastnou, věřící životu, věřící svému MUŽI a odhodlanou vychovat jejich děti, jak to nejlíp oba dovedou. A díky tomu může MUŽ dělat cokoliv a jeho ŽENA ho bude následovat, protože se cítí CHRÁNĚNÁ. A čím víc se žena cítí být chráněná, tím víc ji muž chce chránit. A čím víc muž chce ženu chránit, tím víc se cítí chráněná. A takhle vzniká šťastný vztah.
       Protože žena pozná, když jí muž podlézá nebo když je pro ni ochoten obětovat vše. A navzájem se to vylučuje. (Alespoň z pohledu žen).
       A za to MUŽ zase chce, aby ŽENA byla jen jeho a starala se o něj i jejich děti. A MUŽ už na své děti nežárlí, právě naopak. (Zatímco muž často i na své vlastní děti žárlí, protože ony dostávají něco, co on nedostal a co on chce.)

ŽENA je šťastná, když SMÍ dělat S RADOSTÍ pro svého MUŽE víc, než je její povinnost

       Dokud si žena nenajde muže, ke kterému bude vzhlížet, i  kdyby byl na vozíčku, těžko pro něj bude dělat víc s radostí, než si rozdělit práci půl na půl.

A MUŽ je šťastný, když smí S RADOSTÍ zemřít, aby jeho ŽENA mohla žít

       A dokud si muž nenajde ženu, pro kterou by umřel, aby ona a jejich děti mohly žít, nebude z něho cítit to podstatné, aby se žena cítila milovaná, chtěná a chráněná. A pak bude na něj brblat, zlobit se a bude nespokojená.
       A dokud ani jeden tohle nemá, tak ani jejich děti nezažijí lásku úplnou, ale jen větší nebo menší odraz té úžasné LÁSKY.

Ale já Vám nevěřím

       Já bych si taky nevěřil. Kdybych to dnes a skoro denně nezažíval a kdyby mi něco hodně podobného teď neřekla jedna má kurzistka. Ale můžu se mýlit. Třeba o tom, co chce MUŽ, jsem celou dobu říkal něco povrchního, až dnes mi to došlo a možná za 5 let zase usoudím, že i tohle je povrchní.
       Zkuste se dívat, co Vám přináší největší štěstí. A kupodivu všichni chytří lidé se shodnou, že když děláme něco pro druhé. Ale problém je, že většina lidí dělá věci pro druhé ze zcela špatných důvodů a proto jim to štěstí nepřináší. A pak se dívají na ty, co jim to štěstí přináší a nevěří jim.
       Já nepotřebuji, abyste byli šťastní. Ale když budete, bude nám všem líp. Hlavně Vám, ale ne jen Vám.
       Když jste muž, zeptejte se své ženy, co si o tom myslí. Možná budete překvapen. Ale dejte jí čas, aby to mohla strávit.
       Jestli jste žena, obávám se, že podobný způsob nebude fungovat. Ale přesto to dejte přečíst i svému muži a dejte mu hodně času.
       Protože určitě nejméně 1 žena z 10 bude tento článek považovat za pravdivý. Ale kdo z mužů by dnes chtěl umírat za svoji ženu? To spíš Vy jako žena to budete cítit jako pravdivé.

Chcete to zkusit nebo to hned označíte za lež?

       Je to na Vás. Já nespěchám. Jen jsem se musel podělit o to, co jsem zjistil a o svou radost z tohoto zjištění.

Na kurz nechoďte, pokud chcete věřit současné ideologii

       Protože se dozvíte, proč je gender přímou cestou k neštěstí, proč chytrá žena nechce stejný plat jako má muž (protože nechce dávat své práci tolik jako průměrný muž) a proč chytrá žena chce stejný plat, jako má muž, když chce zaplatit svým časem stejně jako průměrný muž.
       Proč je až jako poslední řešení chtít se přeoperovat na muže/ ženu a jak tomu můžeme my rodiče zabránit, aby to naše děti chtěly.
       Proč je naše současná mladá generace tak křehká a jak to změnit u sebe, když jsem taky křehká/ý. A že když nic neuděláme, tak každá další generace bude křehčí a křehčí.
       A když pro nic jiného, tak to udělejte pro sebe, protože až budete v důchodu, budou se o Vás starat příslušníci křehké nebo dospělé generace. Záleží na Vaší výchově.
       A to je podobný rozdíl jako být chráněn mužem, který sám musí být chráněn nebo silným, spravedlivým a čestným bojovníkem.

Pro koho je kurz vhodný

- pokud nemáte partnera
- pokud se bojíte vztahů
- pokud už Vás nebaví mít jen kamarád(k)y s výhodami a chcete jít dál
- pokud cítíte, že Vám něco v životě chybí
- pokud je Váš vztah mdlý
- pokud nejste spokojený se svým vztahem Vy nebo Váš partner
- pokud chcete začít jakýkoliv druh volného vztahu
- pokud nechcete zahýbat nebo už to děláte
- pokud nejste šťastná/ý ve svém vztahu
- pokud se chcete naučit udělat svého partnera šťastným
- pokud chcete, aby Vás partner udělal šťastným, tak přijďte jen když chcete začít u sebe a v tom případě bude možná lepší, abyste přišel sám/a, protože až na tento kurz přijde Váš partner, tak si možná uvědomí, že s Vámi nechce být, protože možná může být s někým, kdo nemyslí jen na sebe. A tudíž by bylo lepší si to vyřešit u sebe.

       
Přihlásit na kurz se můžete tady.
               

Komentáře

Víš co by mě Martine velmi zajímalo? Jak by tento Tvůj článek byl napsaný tak, že uvedeš konkrétní příklady ze života ženy a muže / Ženy a Muže . Co konkrétně znamená v Tvém podání, že muž ženě podlézá? Nebo to, že žena chce být chráněna? Jak to Ty sám zažíváš v každodenním životě?
Odpověď: Když muž ženě podlézá, dělá to ze strachu. A proto pro ženu je takový muž neschopný ji chránit. Aspoň ona to tak může vnímat. V mém životě mám úžasný vztah a moje žena taky. Myslím ale že ty se ptáš na to, jak by to mělo vypadat, ale to může mít každý jinak. Hlavní je, že to muž dělá buď ze strachu nebo protože chce. A to rozhoduje. A moje žena třeba zjistila, že když se vzdálí od domu někde mezi 30 a 100 km (to jsme ještě přesně nezjistili, to je nový poznatek), tak se přestane cítit chráněná, když tam nejsem s ní. A protože já nechci ani moje žena nechce, aby na mě byla závislá, tak postupně popracujeme na tom, aby se ta vzdálenost zvětšila. Stačí takhle?
Pokr: děkuji za odpověď. Nebylo tam ani tak jak by to mělo vypadat, ale spíše jak to kdo vnímá, prožívá a přesně v různých podobách … a to jsi mi příkladem s Tvojí ženou dal, co jsem hledala, protože slova “neschopný” “chránit” “podlézat” jsou emočně silná a každý si tam k nim připojí svůj význam podle vzorců a programů, které žije .

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.
(c) MUDr. Martin Daniel, 608038825, danielma@seznam.cz