Jak zlepšit vztah s dítětem

K čemu je dobré zkrocení?

       Lidé obvykle nechápou, když říkám, že Zkrocení ženy = Osvobození ženy. Ale k čemu je to vlastně dobré?
       Pomůže to ženě. Nemusí už svého muže testovat. Je to úmorné a hlavně když tomu ani jeden z nich nerozumí, trpí v tom oba. A někdy žena ještě víc, než muž.
       Pomůže to i muži. Nejen že ustanou hádky a zbytečné rozbroje. Nejen že je pro muže snazší svou ženu uspokojit. Ale když ho žena přestane testovat a začne ctít, on z hloubi suše začne víc chtít, aby jí bylo dobře, aniž by na tom byl závislý.
       Ale zkrocení ženy má ještě daleko důležitější důsledek, než větší spokojenost muže a ženy. O tom Vám chci podat svědectví jedné ženy:
       Martine, ráda bych tě informovala o krásným zážitku s dcerou. Po příjezdu z kurzu jsem ji šla obejmout a ta po mně chňapla a držela se jak klíště, které se při-saje a nasává. Nikdy neprojevila takovou žíznivou touhu po mém objetí. Když jsme se objímaly dřív, tak mi to přišlo jako: ráda bych šla k tobě blíž mami, ale nejde to. Ani jako miminko nesála z mého prsu. Po několikátém krocení přišla krásná změna.Toto bylo tak nádherné přijetí. Děkuji,děkuji,děkuji

Zkrocení je krásné

       na začátku krocení je to velmi, velmi nepříjemné. Žádná jiná technika Vás tak rychle nevede k přijetí ženských vlastností – slabosti, zranitelnosti, otevřenosti, pokoře, nerozhodování, plynutí, bezmocnosti.
       Všichni nás už stovky let učí, že není dobré být bezmocný, slabý a nerozhodující.
       Známe jen negativní slabost, nikdo (ani ženy prý v ženské energii) nás neučí,že existuje slabost, která je svý způsobem silnější a mocnější, než největší síla.
       Většina lidí se bojí zranitelnosti. A netuší, že jedině plným přijetím zranitelosti se můžeme dostat do nezranitelné ženské energie. Dokonce ani nikdo neví, že něco jako nezranitelná ženská energie existuje.
       Ženy se sice mnohdy touží odevzdat, ale když přijde na věc, obvykle převládne strach.
       Když tím nepříjemným projdete, objeví se něco, co jste doposud nikdy nezažily. A možná už bez toho nebudete chtít být.
       Ale je ještě jiný důvod, proč dobrovolně jít do nepříjemného: Nezkrocená žena nemůže být plně mámou. Může plnit svědomitě všechny úkoly mámy, ale když se nedokáže odevzdat, jak se jí má odevzdat dítě? Když neumí uvidět bez výhrad hodnotu svého muže, jak se od ní má naučit dítě, že může být bezvýhradně milováno?
       A je ještě horší: Nezkrocená žena nemůže být plně ŽENOU. Proto se tolik manželství rozvádí. Protože ženy neumí být plně ŽENAMI a muži plně MUŽI.
       Zkrocení je silný zážitek. Proto mu předchází kurz Stát se MUŽEM/ Být ŽENOU, kurz Uzdravení strachu z mužské energie, z mužů a strachu být MUŽEM a týdenní kurz MUŽ/ŽENA. Pokud se k nám chcete připojit, je nejvyšší čas se přihlásit na tyto kurzy a zažít postupnou přeměnu ženy na ŽENU a muže na MUŽE.

Zde se můžete přihlásit k odběru mých článků

MUDr. Martin Daniel, www.smysl.com

Tento článek může být volně šířen v nezměněné podobě s kontaktem na autora a s aktivními odkazy na internetové stránky včetně této poznámky.

(c) MUDr. Martin Daniel, 608038825, danielma@seznam.cz