Týdenní MUŽ/ŽENA

Týdenní kurz MUŽ/ŽENA

  • Cítíte, že jste od svých rodičů nedostali vše, co jste potřebovali?
  • Hledáte lásku venku a necítíte ji uvnitř sebe?
  • Dokazujete druhým, že jste dobří? A pořád to nestačí?
  • Neumíte přijímat lásku?
  • Nemáte vztah nebo v něm nejste šťastní?

O čem kurz je

       Na tomto kurzu si budete moci dosytit, co jste nedostali v dětství. Ve skutečnosti je jediný důvod, proč nejsme dost MUŽI a ŽENY. Kdybychom měli naplněné své dětské potřeby, bylo by přirozené být v dospělé zdravé a zralé mužské a ženské energii.
       Vždy když se hádáte, vždy, když ženě není dobře, znamená to, že muž neumí způsobit, aby se žena cítila dobře a aby našla svou podstatu.
       Vždy když muž bojuje s ženou, je agresivní, workoholický, líný, depresivní či jinak emočně v nepořádku, znamená to, že v tom okamžiku neumí najít kontakt se svou mužskou energií a také to znamená, že jeho žena ho neumí nasytit „teplem domova“ natolik,aby mohl najít sám sebe.
       Je několik cest k dospělosti a MUŽSKOSTI a ŽENSKOSTI. Na kurzu Stát se MUŽEM/ Být ŽENOU se muži učí jít do mužské energie a ženy do ženské. Cvičíme se v tom a funguje to.
       Na kurzu Uzdravení strachu z mužské energie, z mužů,strachu být MUŽEM uzdravujeme strach, který způsobuje, proč muži nejsou dost MUŽI a ženy dost ŽENAMI.
       Na tomto týdenním kurzu jdeme ještě hlouběji k podstatě: Prožijete „nový“ život od počátku do puberty s ideálními rodiči a v prostředí přirozeném pro náš vývoj. Nabijete své „emoční baterie“, doplníte, co Vám chybí a pak podstoupíte rituální rozloučení s rodiči. To je velmi důležité, protože většina z nás se od rodičů buď odstřihla nebo neodpoutala. Odstřižení vede k nedostatku energie, nemáme nikoho, kdo by stál za námi a podporoval nás.
       Naopak neodpoutání se vede k tomu, že nežijeme svůj život, jsme nezodpovědní a v jiných oblastech přezodpovědnělí. Ženy to často u svých mužů cítí a bojují pak s maminkou o to, kdo je na prvním místě. Muži to naopak obvykle necítí, ale výsledek je o to horší: Muž nikdy nebude v očích takové ženy dost dobrý.

Nasycení, přijetí rodičů, zdravé odpoutání se od nich a iniciace

       To jsou nejdůležitější kroky, které každý z nás musí udělat, abychom byli skutečně dospělí.
       Přemýšleli jste někdy, proč jsou politici jako děti? Možná Vám to ani nedošlo. Ale začněte se dívat. Tahají se o hračky, musí mít vždy pravdu, lžou a podvádějí (a nejhorší je, že jim to prochází – to znamená, že tady není nikdo dospělý, kdo by jim to zarazil. Ti, co jim to chtějí zarazit, jsou také děti, hádají se, vykřikuji místo, aby byli ve své síle.
       Politici jsou naším zrcadlem. My celá společnost jsme nedospělá a to i přesto, že pracujeme, staráme se o děti a vyděláváme peníze a jsme z pohledu naší společnosti dospělí.
       Dokud nebudeš nasycen/a, budeš nespokojený/á.
       Dokud nepřijmeš rodiče, budeš bojovat sám se sebou a odřezávat se od svých vlastních kořenů. To děláme mimochodem s celou naší planetou. Až si tu větev, na které sedíme podřezáme, budeme se divit.
       Nebo místo toho najdeme skutečnou dospělost a ta znamená, že vidíme naše místo na světě (a díky tomu se nám daří dobře a jsme spokojení), najdeme svůj smysl života a skutečnou lásku.
       Dokud se zdravě neodpoutáme od rodičů (s úctou) budeme nuceni žít jejich životy, aniž bychom to věděli. Chcete vztah, jaký měli Vaši rodiče? Chcete peníze, jaké měli Vaši rodiče? Chcete svobodu, jakou měli Vaši rodiče? I když už nejsou výjezdní doložky, naše svoboda stále není taková, jakou bychom si přáli. Chcete se umět rozplynout v lásce nebo chcete mít schopnost lásky, jakou měli Vaši rodiče?

Iniciace do dospělosti

       Když muž neprošel iniciací (doslova zasvěcením) do dospělosti, je to na jeho životě znát. Proto se tolik žen ptá, kde jsou TI MUŽI?
       Když se muž nenaučí, jak zacházet s ženami, bude jim dávat pravý opak toho, co opravdu potřebují. A bude se divit, že budou nespokojené.
       Dokud muž nepochopí, že nejdříve je tady on a jeho ÚKOL, bude zmítán životem, ženami (nebo jejich nepřítomností) a ženám kolem něj bude špatně.
       Dokud žena nepochopí, že jejím základním posláním a radostí je rozdávat a přijímat lásku, nebude spokojená a bude hledat řešení jinde, než je.
       Na tomto kurzu je připravena iniciace jak pro muže, tak pro ženy. Je vždy nádherné sledovat, jak se pak všichni rozzáří, když do společnosti ŽEN přijdou MUŽI.
       Účast na tomto kurzu je podmínkou pro absolvování dalších kurzů, např. kurzu Resuscitace lásky, kde se muži učí, jak znovu vznítit žár lásky v jejich ženách.
       Na kurzu Láskyplné zkrocení ženy se naučí muži jak ženu osvobodit z věčné nespokojenosti a naplnit ji klidem a mírem a současně zjistit, že mohu způsobit, aby můj vztah lépe fungoval. Jsou ženy, které neví, co chtějí a nedají pokoj, dokud to nedostanou. Pro ty je zkrocení jedinou možností, jak zachránit jejich život od věčné nespokojenosti. Ostatní ženy to nemají tak markantní, těm bude jen lépe. Pokud některé ženy tento název irituje, pak vězte, že jeho synonymem je název Osvobození ženy. Výsledkem je žena více vědomá sama sebe, žena, která nedovolí, aby se s ní zacházelo špatně a žena, která místo řešení nepodstatností (což také přispívá k její nespokojenosti) jde přímo k tomu nejpodstatnějšímu.

Představte si:

       že se znovu narodíte. Narodíte se právě takové mámě a tátovi, abyste se mohli naučit to, co Vám chybí v tomto životě. Táta si mámu vybojoval, líbila se mu a musel si ji zasloužit. Ještě před tím, než ses narodil/a, se mu máma odevzdala. I po Tvém narození pořád máma patří tátovi a Ty v rodině nevládneš, ani nemusíš nic za nikoho dělat. Prostě jsi jen dítětem. Nemusíš pečovat o mámu, nemusíš nahrazovat tátu ani mámu, nemusíš stát na straně jednoho rodiče proti druhému.
       Když je máma nespokojená, táta ví, jak ji udělat šťastnou. Ty se o to nemusíš starat.
       Když to táta nezvládá, máma mu dovolí na chvíli odejít, aby o to radši pak zase přišel za ní a za vámi dětmi.
       Budeš moci dočerpat tolik lásky, kolik uneseš. Nebudeš se moct povyšovat na staršího sourozence ani Tě nebude moct mladší brácha komandovat.
       Táta a máma jsou moudří a rozumí životu. A když si s něčím neví rady, požádají šamana, který jim pomůže.
       Pak odejdeš od mámy k tátovi. Poznáš mužský svět a pak se vrátíš zpátky k mámě, jestli jsi holčička.
       Jako kluk poděkuješ mámě za vše, co Ti dala a od této chvíle už budeš patřit mezi muže. Sice ještě kluk, ale v mužském světě.
       Jako holka poděkuješ tátovi a vrátíš se od něj do světa žen, kam patříš. Táta Ti požehná a bude moc rád, že jsi holka a řekne Ti důležitou větu: ty jsi jediná žena, kterou nemohu mít. Protože jsi moje dcera.
       Uvidíš, jak je táta velký a silný a budeš moct růst v jeho ochraně.
       Poznáš, že máma je úžasná a budeš se moci koupat v její lásce.

       Až Ti bude 13 let, rituálně odejdeš ze své rodiny a přestaneš být dítětem. Dítě zemře a narodí se budoucí muž nebo žena. V hloubi pochopíš, že už jsi dospělý/á a abys to potvrdil/a sobě i svému kmeni, projdeš iniciací v muže/ ženu.

       Jako budoucí muž budeš muset udělat některé úkoly, zvládnout to, čeho se bojíš a riskovat. Ale protože máš za sebou sílu svého táty, ostatních mužů i šamana, zvládneš to.

       Jako budoucí žena projdeš několikastupňovou iniciací. Budeš muset umět být sama, najít svou vnitřní šamanku a stát se ženou.

Dospělost

       Až se tak stane, vybere si Tě nějaký muž. Ty ho budeš smět odmítnout, ale jedině tím, že mu dáš nesplnitelný úkol. A budeš se dívat, zda se zalekne nebo zda jsi pro něj tak důležitá, že najde své kouzlo a vysvobodí Tě z moci tvého draka. Můžeš mu stále dávat nesplnitelné úkoly, to je tvé plné právo. Jeho právo je neustoupit Ti. Samozřejmě můžeš kdykoliv toto vše ukončit a použít normální odmítnutí jako ve svém normálním životě. Ale možná si raději vychutnáš ten pocit být tou královnou, pro kterou muž udělá cokoliv a přitom mu nic nedlužit.

       Až si nyní dospělí muži vyberou své ženy, budou se jim dívat do očí tak dlouho, dokud žena neřekne ANO. Nediv se, když k tomuto muži jen na pár hodin budeš mít možná blíže, než ke komukoliv dosud. Pokud je tvůj vztah hluboký, tímhle zážitkem se ještě prohloubí. Pokud ne, konečně budeš moci zažít to, po čem jsi vždy toužil/a.
       Budeš respektována Ty i Tvoje hranice. Ty sama si určíš, kam muže pustíš. Až děti přijdou a odejdou a vy oba si užijete nádherné dovolené po odchodu dětí, přijde čas stát se součástí rady moudrých. A pak ceněn/a celým kmenem, s naplněným „dvoudenním životem“, zažíješ, jaké to je zemřít v klidu a pokoji, naplněný/á a v radosti.
       Až zemřeš, podíváš se shora na své pokračování. Uvědomíš si, co jsi v tomto životě udělal/a dobře a co ne a co bys udělal/a jinak.

       A pak se vrátíš do svého normálního života. Bohatší o to,co bys možná nikdy jinak nezažil. Bohatší o poznání, jak je krásné, když se žena může oddat muži. Když je muž plně přítomen. A děti dětmi. A jak je důležité si plně vychutnat právě tu úlohu, kterou jsme dostali právě v tomto životě.

       Možná že také dostanete možnost být v kůži opačného pohlaví. Často bojují muži s ženami a ženy s muži, protože nechápou, že čas je příliš cenný na to, abychom ho marnili bojem, který nikdy neskončí.
       Naopak zažijete, že se lze oddat a být v bezpečí. A muži zažijou, jaké to je, když se o ně žena opírá jako žena. A když toto nezvládnete úplně, budete moci přijít na další kurz, kde se muži naučí, jak láskyplně zkrotit ženu tak, aby bylo oběma moc dobře.

Kurz

       Líbí se Ti to? Pokud ano, můžeš se přihlásit na týdenní letní kurz MUŽ/ŽENA.

Podmínky pro rok 2016

Po absolvování tohoto kurzu se budete moci přihlásit na Láskyplné zkrocení ženy. K čemu je to dobré? Zde je jedna zajímavá zkušenost.

(c) MUDr. Martin Daniel, 608038825, danielma@seznam.cz